Sevgilim evliymis

Peki hiç pişman oldu mu eşiniz? Şimdi ne yapıyor. Çok üzüldüm bebeğiniz adına ve sizin adınıza

Peki hiç pişman oldu mu eşiniz? Şimdi ne yapıyor. Çok üzüldüm bebeğiniz adına ve sizin adınıza
Aylarca ağladı yalvardi ama affedilecek şeyler değil ki yasadiklarim. En son duyduğumda hayatındaki kadın bir sabah evinin tüm esyalarini ve paralarını çalıp kacmis.
Kaybedilen sadece bebeğim değil ki benim kalbimdeki huzur güven gitti. Hiç kimseye inanmıyorum artık. En son ikimiz bebek odası ve bebek eşyaları almıştık. Evde oda kurulmuştu ve eşyaları yerleşmişti. Hayatımda en mutlu olduğum gündü belki de. Ertesi gün aldatildigimi öğrenip bebeği kaybettim. Bebek eşyalarını herseyi yetiştirme yurduna bağışladim. Allah kimseye göstermesin çok zordu hala çok zor.
Bunları yazıyorum çünkü benim gibi olanlar çok. Sayın kadinlar evli erkeklerden uzak durun. Ve lütfen hiçbir kadın eşine sonsuz güvenmesin.

Kıyamam size. Gözlerim doldu. Oda bile aldığınıza göre bebeğinizin ayı da ilerlemiştir. Rabbim o eski eş kişisini beter etsin. Umarım çok mutlu olursunuz ilerde. Karşınıza çok iyi insanlar çıkar. Hep yüzünüz Güler inşallah

Oha diyorum ne ş....miş

Yalan yalan kötüyse boşanır daha boşanmadan başka kadın ne dir

Üç senelik karısına bunu yapan 6 aylık sevgilisine ne yapmaz adamın hamuru bozuk

Teşekkür ederim umarım hepimiz çok mutlu oluruz.

ayol napayım ben elin pörsümüş heriflerini etrafta taş gibi bekarlar varken.
sanki ben adamlarla düşüp kalkıyorum da evlenmeleri dert kalıyor. kalsın orda.
şansını deneyen alıyor cevabını kıçına baka baka dönüp gidiyor. nasıl da kıskançsınız erkekler sizle ilgilenmiyor diye fesatlanmışsınız.
herkesin kocası genç kız arzulamıyor lafı gereksiz ayrıca bal gibi de arzuluyorlar sadece siz görmüyorsunuz.
adamlar gelir takılır derken kadın takılamaz mı? erkeklere özel mi bu ilişki işleri.
işte bu kafa erkeklere cesaret veriyor.
ilişkileri de seksi de erkeğe özel sanan düşük kafanızın eseri bugün erkeklerin gereksiz özgüveni.
gidin önce kendinizi düzeltin.
evli zamparalara güç veren pasif kadınlardır. güçlü kadınlara 2. kere yaklaşmaya tırsarlar...

ay sen ne sorunlu, kompleksli bir insansın be. yorumlarına denk geliyorum da iğrendim gerçekten. forumun çoğunluğu düzgün, anlayışlı, her halta muhalefet olmayan tipler olsa keşke! ama maalesef azınlıktalar

Ne diyorsun sen be?
Sen kime kendini düzelt diyorsun
Yazışından belli o kart zamparalara için gidiyor malum senin gibiler 3 kuruşa kendini satar
Bana kendini anlatma ben senin gibileri çok iyi bilirim erkek delisi ilgi budalası .
Kendi küçük dünyanda kenar mahallenin gülü olmuşsun burda milletin kariyerini beğenmiyorsun duyanda Boğaziçi nde öğretim üyesi sanıcak.senin çevren bozuk anladık evet tekrar ediyorum eşine bağlı seven aşık çok erkek var çünkü aşk diye birşey var biliyor musun sadakat var yazık işte sen bunları yaşayamamışsın üzücü .o yüzden amann canım bütün erkekler aynı diyerek kendini teselli ediyorsun.ama erkekler hep beni arzuluyor bıdı bıdı diyerek egonu tatmin ediyorsun.asıl fesat sensin bence.
Ha bu arada beni çok seven bir erkek arkadasım var onun ilgisi bana yeter ilgi delisi değilim elalemin kocaları benle ilgilenmesin zaten...

Ortalık zampara kaynıyor.
6 ay uzun bir zaman ama hiç mi hissetmediniz ?
Bir de karısına mutlaka durumu bildirin onu da aptal yerine koyamasın iğrenç herif.

Benden mi bahsediyorsunuz? Sürekli bir kariyer muhabbeti dönüyor birkaç gündür ama sadece stajyer hakimim dedim o da soru üzerine.
Anlamadım neden kariyer filan diye birkaç gündür hakaret ediliyor

" Evli adamla birlikte olmak metreslik "
bu cumlene bayildim. Cok akli basinda bi kadina benziyorsun. Kalbin mantigina yenik dusmesin. Lütfen toparla kendini. 6 aydir yalan dolanla yuruyuyor bu iliskiyi. Srfsz.

Az sakin ya bisey demedim :) Konuna millet yazmis baya da cevaben bisey dememissin.Genelde konularini guncelliyor konu sahipleri bir de ondan.Yoksa yazmazsan yazma yani.
Barismadim öğrendikten sonra bir kere konuştuk eşine soyleyecegim dedim ama baya rahattı hiçbir korkusu yoktu ben de bosverdim bitti gitti öyle

haddini bil terbiyesiz seni men ederim o dediğinden.
herkesi kendin gibi mi sanıyorsun.
zaten kendi her halta uzananlar başkalarına b.k atıp kendini çok ''masum'' gösterme peşinde olurlar.
kıskandın mı kariyerimi. çalış sen de yaparsın.
boğaziçinden öğretim üyesi olsan ne olacak bir khk'ya bakıyor artık. ama beni kimse kolay kolay işten atamaz. o kadar da iyiyim işimde.

sen evine girerken ayakkabı çıkarırsın benim evim öyle büyük ki ayakkabımla girerim her gün temizlikçim de temizler. kenar mahalle senin yaşadığın yere derler yani.

aşkmış sadakatmış hepsi hikaye güzel, alımlı bir kadın açıkca kapı açsın görürüm ben o çok güvendiğiniz kocişlerinizi. fırsatını bulan erkek çatır çatır aldatıyor.
aldatmayan da daha fırsatını bulamayandır.
o erkek arkadaşın da yarın genç güzel bir kadından davet alsın bak nasıl aklı şaşacak. bu işler böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…