Sevgilim evliymis

Lefina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
363
1.347
31
Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.

sizi gerçekten seviyor olsa böyle bir duruma düşürmezdi.
siz bu adamın çevresinden kimse ile tanışmadınız mı 6 aydır? geceleri telefonda konuşmadınız mı?
siz canım cicim ayları yaşarken kim bilir o evde ne kıyametler koptu...

mantıklı olanı yapmışsınız.
yerinizde olsam, eşine de bilgi geçerdim.
hiç bir kadın eşinin bu şekilde kendisini aldatmasını hak etmiyor ve o kadının da bilmeye hakkı var.

ayrıca empati yapın ve ona göre kendinizi dizginleyin.
siz aldatılsanız ne hissedersiniz? İşte aynısını o kadın hissedecek ve yaşayacak.
buna göre kendinizi toparlayın.

Cocuklari varmi.. varsa daha kotu

Aldatan erkeklerin hepsinin evliliği kötü gidiyor zaten. Hala buna inanan kadınların varlığı beni benden alıyor.

Kadın evliliğinin iyi gittiğini sanmıyor, evliliği iyi gidiyor zaten. Muhtemelen ilgili, sakin, düşünceli falan bir kocası var. Aldatıldığını öğrenene kadar iyi bir evliliği olacak.

Kadın da üzülecek sen de üzüleceksin. Ben henüz evliliğini bitirip metresine giden bir adam görmedim kendi isteğiyle. Ya metres şutlandı, ya karısı kabullenmeyip adamı şutlayınca adam metrese gitti onu da aldattı ya da iki taraf da kabullendi farklı bir yaşam stili kuruldu. Ama erkek ve kocayı şutlayan kadınlar dışında herkes mutsuz oldu.

Sürekli konuştuk. Her boş vaktinde konuşuyorduk. Beraber tatile filan gidiyorduk

Karısı öğrendiğinde çekeceği acıyı anlatayım mı sana ya da boşver kimse yaşamazsa anlamaz bilmez öğrenince bırakmışsın aferin o pisliği allah islah etsin seni bırakıp başkasına gidecektir mutlaka ve o kadıncağız da bir şekilde aldatıldığını öğrenecektir şuan söylemen doğru olur ama belki de öğrenmiştir bile çünkü erkekler aldattıklarını saklayamazlar kör numarası yapan kadınlar vardır belki de o kadın da öyle yapıyodur yapmıştır 6 ay az bi zaman değil çünkü

Hep aynı numara, yok severek evlenmedim, yok çok mutsuzum vs vs. Böylelerinin birde çocukları olur aynı zamanda, bir bakmışsın karısı hamile :)) ben olsam o kadıncağızın bu şekilde aptal yerine konulmasına izin vermem, söylerim kocişinin yediği haltları. Haa boşar boşamaz ona kalmış. Kendimi de böyle ayağımdaki çamuru bile silmeyeceğim adamlar için üzmem...

Ay hepte aynı numara, evliliğim kötü gidiyor, karı koca bile değiliz. Madem değilsiniz boşan. Yalan bunlar yalan, adam gayet hem karnım doysun hem pastam dursun modunda.

Ben olsam karısına ulaşırım, intikam almak için değil. Bir kadın olarak o kadının bunlardan habersiz yaşamasına razı olmadığımdan.

Geri dönmek gibi bir seçeneğiniz olmasın rica ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…