Sevgilim evliymis

Kocasi tarafindan deger verilmeyen aylarca aranip sorulmayan biri aldatilmadigindan nasi bu kadar emin?

Kocasi tarafindan deger verilmeyen aylarca aranip sorulmayan biri aldatilmadigindan nasi bu kadar emin?
Aylarca değil 15 gün konuşmadık konuşmamamızın sebebi ben istemedim başka yerde çalışmasını giderken beni sakın arama dedim bosanicam senden dedim bu laflar ona ağır gelmiş sadece sakinlesmemi beklemiş ve ben zaten ona geri dönüş yaptım şimdide kıskancligimdan biseyleri büyütüp kurcaladigim için sürekli tartışıyoruz aldatmak yok yani

Çöpçü işçi temizlikçi (asla küçük gördüğümden değil) askıntı olsa: "yetşiiiinnn sapıklar etrafımı sardı kadın hakları feminist meminist pesimist kim varsa herkes dünya ayağa kalksın uleennnn... "

Ama askıntı olan takım elbiseli sapıklar olunca: "onlar alanında en iyiler, genel merkez patlıyor herkez, mesafe koysanda geçiyorlar çünkü godaman onlar. Hom son bonom nosol gozol oldoğomo boloyormosonnnn :/ konumumda olmazsın, çoooook alımlıyım benn"

Dumduz memur . Bayildim Ben de evde diz yapmis pijamalariyla ve sacma sapan tisortuyle bebekten firsat bulup bir turlu oturamayan dumduz ogretmen

Konuyu gorunce aklima geldi. Ya bu yeni kimliklerde medeni hal yazmıyor artık. Keşke yazsa. Bir şekilde kimliğini görüp haberdar olabilir insan.

Başlarken evli olduğunu bilmiyormuşsunuz. Ama artık biliyorsunuz. Geri dönmekten korkmanızı anlayamadım pek. Sonuç olarak bu aşamada geri dönmek ile baştan bile bile ilişki kurmak arasında pek de fark olmayacak çünkü.

Adam boşan derseniz boşanacağını söylemiş. Siz demeseniz evliliğini sürdürmek niyetinde yani. Demek ki kalbinde ya da beyninde bitmemiş evlilik.

Karısı nişanlılıkta affederek bu günlerin yaşanmasının yolunu açmış gibi görünüyor. (Tabi konu sahibine anlatılanlar doğruysa. Belki de kadının o dönemde de haberi olmadı. Ya da adam ısrarlı özürleriyle, kapılarda yatarak kendini affettirdi.) Normalde aldatılmayı affeden kadın tekrar aldatılırsa kendi seçiminin sonucunu yaşıyor diye düşünürüm. Ama bu konuda gördüm ki üçüncü taraf bile geri dönmekten korkabiliyor, demek ki eşin boşanmakta zorlanmasını daha anlayışla karşılamak gerekiyor. Yine de kadının öğrenip boşanmasını ve öz saygısını korumasını isterim. Üzüldüm kadına doğrusu.

Bizim millet evde zehir icip disarda serbet olarak gosterir. Kimse mutsuzlugunu sosyal medyada veya elin adamlarina belli etmek istemez... o kadin sonucta evli... belki seviyor veya sevmiyor bu sizi ilgilendirmemesi gerekir. Evli bunun baska bi alternatifi yok... engelle gorusme gormezden gel kendini alistir. Kimse yasattigini yasamadan ölmez unutma

kesinikle mış gibi yapmayı çok severiz buna bende dahil

eveeet tam da öyle. ne oldu zorunuza mı gitti?
gidin çöpçüyle işçiyle siz evlenin o zaman ne diyelim yani.

herkesin bir sosyal statüsü var. ben belli bir konuma çalışarak emeğimle gelmişken neden onun çok altındaki kişilere bakayım. ki bu işçi takımı zengin, alımlı kadın peşinde koşmaya bayılırlar. sonra da okumuş ''garı'' düşürdüm diye gecekondularla hava atmaya kalkarlar...

o godaman dediklerimle de sanki ilk günden birlikte oluyorum demişim gibi bir de laf çarpmaya kalkıyorsunuz. yazık yani..

siz konuyu çok ters algılamışsınız.
burda kocişini meleke zanneden kadınlara bir uyarıydı bu. imkanını buldu mu nasıl ne haltlar ediyorlar bir bilseniz. güvenmeyin diyorum.

memursanız memur olarak yorum yapmayın o zaman.
burda koçişlerine toz kondurmayan kadınlara masum bir uyarıda bulundum ben.
memurlar çok kaliteliymiş, çok düzgünmüş gibi bir de poz kesiyorsun.. onların da ne haltlar ettiklerini bilmesek yutturacaksın yani hahhaah...

varoşluk arıyorsan etrafına bak.
benden sana ekmek çıkmaz.

Sizin bu aşsağlık kompleksiniz algınizida kör etmis cok yazık Ben deveye hendek atlatayım bari

ay bu ne hayatta kimsenin iş yerini dandik diye düşünmemiştim çok şaşırdım
toplum nasıl oluşuyor biliyorsunuz değil mi? dayanışma ile ... öğretmenimiz de belediye işçisi de o da bu da hepsinin mesleği değerli
çalışan insanlar bunlar hepimize faydası olan insanlar
valla çok kınadım sizi çok ayıp bu yaklaşım çok...

ben işçiye öğretmene laf ettim mi?
ama yanınıza inşaattan yeni çıkmış üstü başı toz içinde bir işçi gelse senden hoşlandığını söylese hiç öyle aman toplum aman değerli herkesin mesleği demez anında uzaklaşmaya çalışırsın. şimdi burda gereksiz duyar kasmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…