Evli bir adamla birlikteyim

bu adamın evli barklı pavyonda ne işi var?!
Öncelikle sorulması gereken soru bu!
Sonra sıra konu sahibine geliyor…
Adamın karısı burada masum görünüyor ama o da haftalarca eşini arayıp sormuyor nerde bu adam demiyor (iş gezisinde ise önceden de inanıyor olabilir ) ama o kadında adamdan bi haber bence… her eşinin dediğine cidden inanacak kadar saf mı? Bu adam bu kadına gidip kalmadan önce nerede kalıyordu evine bi kere bile sarhoş vs halde gitmedi mi ?
Kadının anahtarı alıp evine gittiği gün eşi saat kaç oldu bu adam nerde demedi mi? Çocukları adamı sormuyor mu ? Adam bekar hatayı yaşıyor ama evli….. herkes para gelsin sorun yok kafasında sanki..!!

Konu sahibinden önce bu karaktersize bakmak gerekiyor bence!
Eşi adamın ne olduğunu gayet de biliyor. Konu sahibi ilk değildir zaten.

Kız kuyruk acım yokta gerçekten dysonum yok buna gerçekten takıldım ahahah 🤣
Senin özellikle süpürge değilde Dyson diye vurgulamandaki amaç neydi peki? Bizi metresliğe özendirmek mi? 🤣🤣🤣
Kimse seni kötülemiyor aşko neden öyle düşündün ki?
Yargıladık seni bir kere yolun yolumuz 🤦🤣
Peki sizin Türkçe seviyesinin konsomatris arkadaştan kötü olmasını ne yapıcaz?

Peki sizin Türkçe seviyesinin konsomatris arkadaştan kötü olmasını ne yapıcaz?
Sen karar ver aşkım ne yapalım? 🤣
Assak mı beni ne yapsak? Bu büyük bir vebal çünkü 🙈
Kolik bebemle 2 günde toplam 3 saatlik uykuyla sabah 05.30 civarı yazılan bir yorumda kelime tekrarlarına çokta takılmamak gerek sanırım 🤣
Şimdi çok rencide olmuş şekilde 12 de mezun olduğum veterinerlik fakültesine gidip bunun hesabını soracağım nasıl bana bu seviyede Türkçe öğretirler halbuki burada Türkçe yazma sınavına tabiyiz çok ağırıma gitti 🤣

Kolik bebemle 2 günde toplam 3 saatlik uykuyla sabah 05.30 civarı yazılan bir yorumda kelime tekrarlarına çokta takılmamak gerek sanırım 🤣
Şimdi çok rencide olmuş şekilde 12 de mezun olduğum veterinerlik fakültesine gidip bunun hesabını soracağım nasıl bana bu seviyede Türkçe öğretirler halbuki burada Türkçe yazma sınavına tabiyiz çok ağırıma gitti 🤣
Vah vah vah. Siz slut shamingden devam.

Karşıdaki resmî nikahlı eşi,çocuğunun annesi, ailesi ama siz metressiniz! Metresliğinizi süslü cümlelerle güzellemeyşn,s.çayım aşkınıza ! Adamı sevseniz çocuklarını düşünürsünüz! Parası bitsin seviyor musunuz bakalım,yok olursunuz ama karısı kalır yanında! Sizin gibi hemcinslerimden iğreniyorum

Bu ne duyar iki gözüm, Türkçe diye kanırtıp ingilizce yazmayaydınız bari
Slut shaming bir tabir, Türkçe karşılığı varsa da bilmiyorum. Öğretin, kullanayım, gocunmam. O mesajdaki derdimin Türkçe kullanımından daha derin bir şey olduğunun sıradan biri tarafından rahatça anlaşılabileceğini düşünüyorum. İnsanlar kendilerini başlarına gelenlerden dolayı umulmadık pozisyonlarda bulabilirler, hayat bu. Kadınların dayanışma gösterdiği kurumlarda sıkça görüyoruz bu gibi şeyleri. İnanılmaz bir biçimde aşağılama ve dalga geçme vardı mesajlarda, komik değildi, en azından ortalama düzeydeki zeka için komik değildi ama gülenler olmuş, yapacak bir şey yok.

Slut shaming bir tabir, Türkçe karşılığı varsa da bilmiyorum. Öğretin, kullanayım, gocunmam. O mesajdaki derdimin Türkçe kullanımından daha derin bir şey olduğunun sıradan biri tarafından rahatça anlaşılabileceğini düşünüyorum. İnsanlar kendilerini başlarına gelenlerden dolayı umulmadık pozisyonlarda bulabilirler, hayat bu. Kadınların dayanışma gösterdiği kurumlarda sıkça görüyoruz bu gibi şeyleri. İnanılmaz bir biçimde aşağılama ve dalga geçme vardı mesajlarda, komik değildi, en azından ortalama düzeydeki zeka için komik değildi ama gülenler olmuş, yapacak bir şey yok.
O zaman bunu söyleyin, Türkçeden girmeyin lafa

Adamdan ayrılacağım deyip nasıl ev dösemesine izin verdiniz? Duruşunuz olsun adam hatun yazdığında bitecekti kendinize saygınız olsun lütfen bu layık olduğunuz hayat değil

23 yaşında bir kızın,bu meslekte böyle bir leş adamla ne işi olur anlamıyorum 🤷

Konu kesin fakedir, ha değilsede bu kız metreslikten öteye geçemez böylelerin ne olcağı belli, adam eşim diye koluna takmaz, nikahına almaz, ev açar iki gönlünü hoş eder karısına yakalanırsa karısına köpek olur kıza anında O..ydu zaten diye damgalar bırakır.
Birde şu yargılamayın kafasını anlamıyorum toplumda ahlaksız insanları yargılamayacaksak neyi yargılayacaz, bi saygı duymadığımız kons.lar kalmıştı.

Öncelikle istediğiniz kadar yargılayabilirsiz insan yargıladığını yaşamadan ölmez bunu unutmayın lütfen , kimsenin benim düştüğüm duruma düşmesini istemem. Uzun zamandır kk okuyucusuyum bugün üye oldum bu konuyu açmak için . Ben pavyonda erkeklerle para karşılığı sohbet ediyorum. Konsomatrisim yani . Bir yıla kadar öyleydim . Aklınıza başka bir şey gelmesin para karşılığı yatıyor değilim . Yalnızca masalarda hesabı kabartmak işim. Ben şimdiki sevgilimle geçen yıl orada tanıştım. Kız kardeşim ölümün eşiğindeydi birbirimizden başka da kimsemiz yok bir yandan hastanede ona refakat ederken bir yandan da çalışmak zorundaydım . Açık ara hayatımın en kötü dönemindeydim. O geldiğinde oturur saçma sapan şeylerden tartışır dururduk kediyle köpek gibiydik ve bana karşı tutumu her şeye rağmen mesafeli ve saygılıydı. Bense ona yalnızca bir müşteri gözüyle bakardım . İki ay kadar böyle devam etti haftada bir gelirdi müziğini dinler alkolünü içer giderdi. Normalde oturduğumuz insanlarla sohbet ederiz , uzun uzun birbirimizi anlatırız muhabbet dönsün diye . Onunla birbirimiz hakkında hiçbir şey konuşmadık .görününğrde dümdüz adam sarhoş görüyorum hep gerçek karakterini de çözmek mümkün değil yüksek ses dolayısıyla da zar zor iletişim kuruluyor zaten . Gündüzleri ben uyandıktan sonra telefonla konuşmaya başladık . İçinde bambaşka biri varmış aslında . Hayran kalmamak elde değil yani . Bir gün oturalım kahve içelim dedim . Olur dedi ben müsait olunca görüşelim. Bir iki gün sonra aradı. Akşam üstü dört olunca kahve işi yattı napalım , gel dedim bende yemek hazırlayalım açım akşam da işe gidicem zaten . Evde kız kardeşimle kalıyorum o taburcu oldu ama korseyle zar zor yürüyecek halde 35 kilolara kadar düşmüştü o sıralar . Beni aldı alışveriş yaptık yemeklik geldik yemeği yaptık beraber oturduk. Kardeşim de geldi tabi. Onun durumunu gördü benim evimi yaşantımı hayatımı anladı o an . Hiçbir şey dışarda göründüğü gibi değil . Ne ben o laylaylom kızım ne de hayat o ışıkların altında göründüğü gibi . Omuzlarımdaki yük dağ olmuş taşıyo o dönem . Karşılıklı oturduk uzun uzun konuştuk. O bana hayran kaldı ben ona . O gün akşam işe gitmememi rica etti kardeşimi aylar sonra ilk defa dışarı çıkarmaya karar verdik . O günden sonra öylece giriverdi hayatıma .Aramızda da bir şey yaşanmıyor, birlikte vakit geçirmekten öyle mutluyuz ki aklımıza gelmemiş . Birkaç hafta öyle geçti ben bir yandan hafta 3 4 gün yine çalışıyorum o günler dışında onunla görüşüyorum gitmemi istemiyor o zaman paramı ver gitmiyim diyorum. Vakit geçirmekten mutluyuz da duygusal şeyler yok henüz aramızda . Hala kediyle köpek gibi didişiyoruz . Bir gün alkollüyüz ben evliyim dedi . İyi dedim banane. İzinleri bıraktım her gün çalışıyorum görüşmek istemiyorum. Ona da bişey söylemedim pek hesap verme huyum yok . Çalıştığım yere geliyor. Eskiden gelen o umursamaz tavırlı adam yok karşımda . Gözlerimin içine bakıyor. Kelimelerim önem kazanmış onun nezdinde . Fark ediyorum ama benim derdim ne aşk ne başka bir şey . Ben parama bakıyorum bu da apaçık belli . Saklamıyorum yani ihtiyacım var . Çok ihtiyacım var . Garson küçük bardak getirdi diye masadan falan kalkıyorum evli olduğunu da duydum ya iyice uzaklaşalım istiyorum. Ama bu K…Pe dünyanın kuralı bu kadın arkadaşlarım bu adamlara böyle kadınlar sözünü geçiriyor sadece . Kimseye tevazu fedakarlık bazen belki bi güler yüz göstermeyin . Benden tavsiye .bir gün yine geldi akşam 11’den sabah 6’ya kadar içti ben su içiyorum bu alkol.ilk defa müzikten uzak bir yere oturduk ve konuştuk saatlerce .gece sonu ayakta duramıyor . Zaten hesapta da geçiriyorlar . Umrunda değil .Bana dedi ki ben kötüyüm , bugün geleyim salonda yatayım nolur . Arabayı sana bırakayım . Kullanamam bu halde . Anahtarı verdim taksiyle gönderdim . Hesabımı aldım eve geldim . Kıvrılmış kanepede yatıyor. Bana öyle güven veriyordu ki en başından bu arada niye sen yokken eve gitti falan demeyin insan sarrafı odum . Üstümü değiştim yanıma gelir misin sadece sarılmak istiyorum dedi . Gittim o iş sarılmayla kalmadı . Ama yarıda bıraktım geçtim odama yattım . Öğlen uyanmış , kapıyı tıklatıyor içeri yanıma gelmeye bile cesareti yok öyle korkutmuşum gözünü . Git dedim ben daha uyuycam. İki saat orda oturdu bekledi uykumu alınca kalktım . Kahvaltılar hazırlandı yedik . Günler geçti baktım biz hep beraberiz . Arada izin alıyorum falan . Cinsellik yok yine . O mekana da gelmiyor sadece dışarda görüşüyoruz. Bir gün bir olay yaşadım , beni baya endişelendirdi ve bünyem strese dayanamadı hastalandım. Onu aradım ağlıyorum inanılmaz duygusalım dünyanın sonu gelmiş gibi konuşuyorum. Beni bir buçuk saatte her şeyin yolunda olduğuna inandırdı . Bir dil var konuşunca tüm dünya susup onu dinlemeli .çok hayran kaldım ona o gün de . Telefonu kapattık . Yarım saat geçti beni aradı tekrar .. işi bırakmanı istiyorum dedi . Beni az çok anladıysanız hayata fazla gerçekçi bir gözle bakıyorum. Olabilecek , yaşanmış bütün ihtimalleri sıralamaya başladım . Bırakırım bir gün sıkılırız gönlümüz yorulur, gibi . Bazı şeyleri yokunda düzelim dedi . Bırak endişe etmeyelim zaman göstersin . Bir cevap vermedim . Asla bırakmam diye geçirdim içimden . Sonra hastalığım inanılmaz arttı istesem de çalışamayacak duruma geldim . Geldi halimi gördü o güzel elbiselerin saçımın başımın halinden eser yok salya sümüğüm. Heh dedim şimdi soğur artık ben de kurtulurum. Tam 10 gün yanımda kaldı . Gitmesini ima ettim artık samimiyet artmış kırmaktan da korkuyorum ama yanımda durmasını falan istemiyorum yani . Yok hiç oralı olmuyor. İlaçlar çorbalar falan baya bebek gibi bakıyo bana . Burnumu falan temizliyo.boğazım kuruyo diye buhar makinesi almış gelmiş . Evde kedi var tüyü yapışıyor her yere dyson almış. Böyle bir sürü şey . Arkadaşlar ben hayatımda hiç sevilmedim . Sevginin zerresini görmemiş bir insana böyle koşulsuzca yaklaşılınca o insanın ayarları alt üst oluyor. Şirket yönetiyor. Yanımdan bir dakka ayrılmadı . Bir gün koştur koştur toplantıya gitti beni yalnız bırkatığına kırılırım diye telefon almış gelmiş. İyileştim ben . İşi bıraktığıma o kadar emindi ki ben de onunla sürüklendim. İş konusu hiç açılmadı . Seçimi vardı onun için il dışına çıktık . Beni en yakın arkadaşıyla tanıştırdı. Kardeşimi benimsedi yanımızdan hiç ayırmadık . Günler geçti hep beraberiz . Evililiğini sordum . Seni arayan soran kimse yok ne iş . Telefonu falan şifresiz . Benim güven problemlerimin farkında . Bizim evliliğimiz on yıldır böyle . Evde çocuğumuzla ilgilenen biri diye anlattı . Böyle şeyleri konuşmaktan çekindim onunla konuyu kapattım .aradan birkaç ay geçti haftanın beş günü muhakkak beraberiz . Onun dışında eve gidiyor ve annesinin babasınınyanına geçiyorlar hemen . Konumu açık görüyorum. Başlarda sevgi değil hoşlantı vardı . Takmadım ben bu durumu birkaç ay Sonra annesi rahatsızlandı bayram için İstanbul’a gittikleri sıra . Beyin kanaması . İnanılmaz kötü halde . Yanına gittim 20 gün beraber kaldık otelde annesi hastanede yatarken . O hastaneye gitti ben onu bekledim . Geldi destek olmaya çalıştım . Hiç beceremedim . Ben bilmezdim ki öyle şeyleri . Duygusuzdum yani . Bir gün telefonunda wp konuşmalarına rastladım eşiyle . Canım çantaya şunları şunları koydum gönderiyorum gibi bir şey . O da ona hatun yazmış . Ben onu okuyunca anladım benim gerçekten bir kalbim var ve orta yerinden parçalanıyor. Annesinin o durumunu falan unuttum . Bağırdım çağırdım ağladım . Gideceğim dedim bitti . Bi anda ona karşı tüm hislerim buz kesti . Dank etti bana . Ben birilerinin ailesinin ortasına konmuş aptal biriyim . Dış kapının dış mandalıyım. Orda bir kadın var . Bunu ilk defa anladım . O kafama ilk defa girdi bu . Kapıları kitledi beni bırakmadı . Abartısız 17 saat gideceğimi söyledim , dört kere valiz topladım her seferinde geri yerleştirdi. En son ikna oldu . Ben bırakacağım geri döneceğim dedi .6 saatlik bir mesafe . Çıktık yola iki saat hiç konuşmadık .yemeğe durduk biraz muhabbet oldu . Bir saat tartıştık . İki saati de ağlamamızla geçti . Eve geldik . Bizim eşyalar aynı valizdeydi çok da kirli birikmişti . İki gündür uykusuzduk. O halde geri dönmesini istemedim .uyu ben eşyaları yıkayayım öyle git dedim . Biraz ısrarla ikna oldu . Yan yana oturduk saçlarımın ucuna çaktırmadan dokunduğunu gördüm . Geçtim odama yattım. Ertesi gün oldu ve beni tekrar birlikte olmaya ikna etmeden gidemeyeceğini söyledi . Annesinin yanında hali hazırda beş tane kardeşi duruyordu bu arada altını çizeyim . Ben pek konuşmuyordum . Öğleden sonra vefat haberi geldi . Yıkım tabi . Bir hafta göremedim onu . Taziye vardı . Öyle üzüldüm ki onun için . Bir ara boşlukta geldi . Bir saat gördüm ve nefes alabildiğimi hissettim .sonra ilişkimize kaldığımız yerden devam etmiş olduk . Takip eden birkaç ayda kız kardeşim bambaşka bir insana dönüştü . Hayatında yaşadığı şeylerden sonra benim mutlu olmama dayanamıyor gibiydi . Her gün kavgalar oldu . Onun için günlerce uykusuz hastane köşelerinde bir koltuk üzerinde uyuduğumu, her gün ağlamaktan boğazımın acıdığını ve onunla tuvaletşne kadar ilgilenirken onu o halde görerek çektiğim tarifsiz acıyı unutmuş gibiydi . O yirmi yaşında . Biz hayatımız boyunca ayrılmadık birbirimizden. Artık ondan uzaklaşmama kızıyordu galiba . Eskisi kadar sağlıklıydı atlatmıştı da bu arada . Ben o sıralar her şeyden vazgeçmiştim yine , sevgilime tekrar ayrılmak istediğimi ve başka bir şehre yerleşeceğimi söyledim . Bırakmadı tabi .. bana bir ev aldı . Bir yuva kurduk beraber . İçini beraber döşedik .zaman geçti Ben ona sırılsıklam aşıktım artık , o da bana . Kavgalar eksik olmuyor son zamanlarda , onun her eve gidişi beni delik deşik ediyor . Birkaç kere daha ayrılmayı denedim sonra . Ben sensiz ne yaparım dedi . Bir kere bile boşan diyemedim . Ben söyleyemiyorum. Neden diye soramıyorum. Canım acıyor. Bu şehirde yalnızım . bir yıldır beraberiz. O benim her şeyim oldu . Bütün yaralarımı sardı . Beni hırslarımdan kopardı olgunlaştırdı . Sevilebileceğimi gösterdi ya bana . Hala inanamıyorum ben buna . Neyse sadede gelelim . Aramız baya bozuk son haftadır. Benim kabul edemediğim şey belli . Ona da yansıtıyorum.artık bu ilişkiye bir son verme vakti geldi . Kaybolmuş hayatıma tekrar dönecek olmayı göze aldım . Onun yokluğuyla kıvranmayı göze aldım . O boşanabilirdi, ya da en azından bunu düşündüğünü söyleyebilirdi zamana bırakmak seçenek olurdu . Yok . Boş umut verdiğini hiç görmedim . Varsa gerçek bir fikri olan okumak isterim . Hayatımda ilk defa bunları birilerine anlatmış oldum . Yapayalnızım . Ama onun bir ailesi var benden başka . Çok acı
Madem adamının evli olduğunu bile bile böyle bir ilişkiye başladınız ,ondan karısını bırakmasını, yani bir beklenti içinde mantiksiz

Yaşadığınız hayat veya yaptiklariniz için yorum yapmayacağım arkadaşlar yazmışlar zaten çoğu şeyi.. söylemek istediğim tek şey o adam karısıyla çok iyi , iyi giden cinsel hayati olan bir evliliği var bu klasik erkek yalanlarina inanmayın lütfen..benim kocamda bulduğu kadına ayrı yatıyoruz cinsellik yaşamıyoruz deyip neler anlatıp ağlamıştı ama bunları anlattığı günden bir önceki gün benimle aynı yatağa girmişti... hepsi hikaye bunu bilin öyle davranın..Çok nadir evini barkini bırakıp gelen adam geneli şerefsiz olduğu için gününü geçiriyor kandirabildigi kadar kandırarak gönül eğlendiriyor.. Yalandan aglayip yeminler falanda edebiliyorlar öyle iyi tiyatrocular.. yarın boşan öyle gel deyin bakalım ne yapacak??? Tabiki boşanmayacak..

Konuyla alakasız . Aynı şeyleri yasiiyoruz. Kolik bebe 2 günde 3 saat uyku.
Lütfen ne yapıyorsun bunlar için :) soyleer misin ??
Masajlar dışında :KK43: çünkü onlar yaramadı benimkine.

X