Evli erkek arkadaşımın bambaşka yüzü

Ben olsam asla söylemem. 5 yıllık bir ilişkide insan karşı tarafın ne olduğunu anlar. Anlamasa evlenince anlar. Bu o kadar zor bir şey değil. Anlamıyorsa görmezden geliyordur. Karışmayın olay size döner siz kötü olursunuz. Ama o arkadaşla da görüşmeyin bence. Böyle şeyleri hiç bilmemek daha iyi
Ben de artık karışmama taraftarıyım. 5 yılda bir insanı tanıyamadıysa kendi suçu. Hiç boşuna bela almayayım ortalık manyak dolu

7 yıllık normal erkek arkadaşım, 5 yıllık sevgilisiyle Nisanda evlendi. Kız çok çok hanım birisi. İlk sevgilisi benim arkadaşım.

Gel gelelim benim arkadaşım iyi biri olsa da korkunç bir koca. İnstagramda kızı çok seviyormuş gibi görünüyor ancak son buluşmamızda bana kızı 5 yıldır çeşitli kızlarla, eskortlarla aldattığını, evli bir kadından gayrimeşru bir çocuğunun bile olabileceğini söyledi. Birinden şüpheleniyormuş, gösterdi çocuk buna benziyor.

Bunlardan yeni haberim oluyor. Biz çok görüşmeyiz. Geçen gün eve sabahın beşinde döndüğünü , onu hala beğenen kızların olup olmadığına bakmak için mekanlarda birileriyle tanıştığını anlattı. Ego tatmini için yapıyormuş. Evliliğinde mutluymuş, ama her gün aynı yemek yenmez diye iğrenç bir cümle kurdu.

Kıza söylesem ben kötü olurum değil mi? Ya hastalık bulaştırdıysa? Vicdanım rahat değil .

Benim bir anneden uzak kuzenim böyleydi. Dönüp eşine söyleyemedim ama çok rahatsız oldum ve görüşmeyi kestim. Bence mükemmel bir abi bok gibi bir kocaydı. Ben konuşmayı tamamen keserken iki gün sonra başıma aynısı gelse hiç birimizin yüzü olmaz üzügünüm demiştim. Karısıyla boşandı, ikinci evliliğini yaptı çocuklarını falan tanımıyorum gitmedim hiç bir şeyine davette etmedim. Dışarda denk geldiğimizde şakayla yeni eşi içinde aynısını söylemeye yeltendi bu yüzden konuşmuyorum seninle deyip görüşürüz dedim ve ayrıldım yanından. Ben söyleyemedim, açıkçası nasıl söylenir bilmiyorum da. Ama kendim konuşmayı tamamen kestim, bir daha irtibat hiç kurmadım bu şakaları eşinin yanında da yapıyordu bu arada, eşi baya sonra terketti bunu bilmesine rağmen. Kimin nasıl tepki vereceğini bilemezsiniz

Güncelleme:
Ben gayet masumane ‘arkadaşız nasılsa derdini anlat dinleyeyim’ dediğim için pişmanım.
Burda bazı kızların dediği gibi beni yoklamış. Bugün mesaj atıp benimle birlikte olmak istediğini, tatil ayarlayabileceğini söyledi. Ben reddedince ‘zaten oran buran ( açık açık söyledi) çirkin, büyük …. seviyorum seninki minicik gibi şeyler söyledi. İş yerinde sinirden ağlamak üzereyim. Düzgün bir arkadaşlık aniden buraya nasıl geldi, nasıl sapık bişey oldu anlamadım. Karısına da söylemeyeceğim, 5 yılda zaten bu pisliği tanımıştır ama yaptıklarna göz yumuyordur Eminim. Sırf paralı diye çeksin bu kanalizasyon beyinliyi bakalım.

Son düzenleme:
Güncelleme:
Ben gayet masumane ‘arkadaşız nasılsa derdini anlat dinleyeyim’ dediğim için pişmanım.
Burda bazı kızların dediği gibi beni yoklamış. Bugün mesaj atıp benimle birlikte olmak istediğini, tatil ayarlayabileceğini söyledi. Ben reddedince ‘zaten oran buran ( açık açık söyledi) çirkin, büyük …. seviyorum seninki minicik gibi şeyler söyledi. İş yerinde sinirden ağlamak üzereyim. Düzgün bir arkadaşlık aniden buraya nasıl geldi, nasıl sapık bişey oldu anlamadım. Karısına da söylemeyeceğim, 5 yılda zaten bu pisliği tanımıştır ama yaptıklarna göz yumuyordur Eminim. Sırf paralı diye çeksin bu kanalizasyon beyinliyi bakalım.
Neeeööööyyyy?! Size de mi asıldı?

7 yıllık normal erkek arkadaşım, 5 yıllık sevgilisiyle Nisanda evlendi. Kız çok çok hanım birisi. İlk sevgilisi benim arkadaşım.

Gel gelelim benim arkadaşım iyi biri olsa da korkunç bir koca. İnstagramda kızı çok seviyormuş gibi görünüyor ancak son buluşmamızda bana kızı 5 yıldır çeşitli kızlarla, eskortlarla aldattığını, evli bir kadından gayrimeşru bir çocuğunun bile olabileceğini söyledi. Birinden şüpheleniyormuş, gösterdi çocuk buna benziyor.

Bunlardan yeni haberim oluyor. Biz çok görüşmeyiz. Geçen gün eve sabahın beşinde döndüğünü , onu hala beğenen kızların olup olmadığına bakmak için mekanlarda birileriyle tanıştığını anlattı. Ego tatmini için yapıyormuş. Evliliğinde mutluymuş, ama her gün aynı yemek yenmez diye iğrenç bir cümle kurdu.

Kıza söylesem ben kötü olurum değil mi? Ya hastalık bulaştırdıysa? Vicdanım rahat değil .
Evli erkek arkadaşım deyince trol soru sandım ay🤣

Anlamamıştır kız. Belkı de görmek istemedi. İnsan bazen isteyerek kör olabılıyor farketmeden. Hani siz söyleseniz eşine aşık olduğu sevdiği için önce hayır yapmamıştır dıyecek. Çünkü gözüyle görmemiş olacak. Kanıt varsa söyleyin. İçim rahat etmedi dersiniz. Yani öbür türlüsü huzursuzluk çıkacak kanıt olmayacak.şüphelenecek. Bilemedim.

X