Sevgilim evliymis

Duygular ne kadar yoğun olursa olsun evlilikle sevgililik farklıdır,burada kandırılma var bunu yaşayan evlide olsa sevgilide olsa fark etmez.
Düşünün evli ama çocuğu var,belki ayrılamıyor kendince sebepleri var diyelim.
Ama diğer taraf ayrılması için sebebler var.
Yani terk etmek için zor olmamalı bu kadar,sadece kandırıldığına üzülsün..
Tabi ki terkedecek ama üzülecek, canı yanacak, özleyecek fakat bu duygularla savaşacak dikkatini başka işlere verecek, böyle bir adam boşansa da tekrar hayatına alabileceği bir adam değil hatta adam değil....

Tabi ki terkedecek ama üzülecek, canı yanacak, özleyecek fakat bu duygularla savaşacak dikkatini başka işlere verecek, böyle bir adam boşansa da tekrar hayatına alabileceği bir adam değil hatta adam değil....

Tamam üzülecek 2-3 gün ağlayacak geçecek bunlar.
Haytını zindana çevirmenin gereğide yok bence.
Sonuçta adam kandırmış,ner olduysa açıklamış evliyim demiş.
Vardır bir hinliği bunun.

Yanlış bir düşünce, evlilikle sevgili arasındaki fark bu değil.
Bir tarafta hayatını bir insanla paylaşıyorsun bir çocuğunuz oluyor.
Diğer tarafta durum böyle değil,evli ama ilişkiye devam eden bir adam var.
Bunun neresi yoğun bir duygu sizce.
Her insanın duyguları farklıdır siz az yaşarsınız başkası yoğun, hayat bana kimseyi kınamamayı öğretti

Nasıl evli kişiler çok denk geldi ? Bir insana kaç tane denk gelir ki evli erkek? Sizde bir problem olmasın??

neden bende problem olsun yahu?
çalıştığım iş gereği çok evli erkekle muhatap olmak durumunda kaldım yaşı büyük erkekler vardı çokca.. eh ayıptır söylemesi alımlı güzel bir kadınım dipleri düşüyordu tabii.

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Kıyamam senin temiz kalbine. İnan bir süre sonra herkes unutulur. Kimse vazgeçilmez değildir. Bu adam sana yalan söylemiş. Aslında aldattığı sensin de. Senden gizlemiş, seni bir nevi kullanmaya çalışmış yahu. Gel metresim ol demenin başka bir yolu daha yok emin ol. Madem o kadar kötüymüş araları boşansaymış canım.

neden bende problem olsun yahu?
çalıştığım iş gereği çok evli erkekle muhatap olmak durumunda kaldım yaşı büyük erkekler vardı çokca.. eh ayıptır söylemesi alımlı güzel bir kadınım dipleri düşüyordu tabii.

Benimde çalıştığım işyerinde evli erkekler var, yaşça büyük olanlar da var ve abi diyorum. Gelen müşteriler de her yaştan erkek. Ben de çok güzel ve alımlı bir kadınım. Ama insanlara o mesafeyi koyduğunuzda sizin tabirinizle dipleri düşse bile asla o mesafeyi geçemiyorlar. Bunu kadın ayarlamalıdır.

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
6 ay boyunca gercekten anlamadınız mı. Hadı kosulsuz guvendınız diyelim evli oldugu aklınıza gelmedi de beni aldatıyor mu acaba diye dusundurecek bir şey de mi olmadı.Yoksa hafiften de olsa sezdiniz ama iyice ortaya dokulen kadar bekledınız mı. Her neyse. Bir de eşi için evlilikleri iyi gidiyor sanıyor yazmıssınız. Ah canım ona iyi sandıran sence kim. Dogru ya kocası senınle mutlu ama onunla mutsuz. Kahırdan ölen ve mutsuz bir kadın görmek isterdin facebookta oysa.No no no kocası o kadına senınle kacamagı belli olmasın diye ekstra ilgili davranıyordur kesin.Muhtemelen ikinizi bir arada elde edemediği noktada karısını tercih edecek.Muhtemelen dediysem yine diğer ihtimal sen değilsin.Karısı buna tekmeyi basarsa bir ihtimal.

Konu kafamda oturmuyor bir türlü, kusura bakmayın.

Nesini anlamıyorsun yahu? Sen kaç yıllık evliysen gözlerindeki perdenin kalkma hızını 2 ile çarp.
Konu sahibi pembe gözlükleriyle evlilik planları kurgulayacakken adam bir anda "aaa söylemeyi unuttum ben zaten evliyim" der gibi şoka sokuyor.

Ben konu sahibinin bocalamasını onaylamasam da anlıyorum. Nefretimi taze tutun demek istiyor. Çünkü hala seviyor malesef. İnsan bir anda level atlayamaz. Yaşadığı şeye alışması zaman alır.

Geçen bir konu daha açıldı. Oradaki konu sahibi hem evli sevgilisini hem evli olduğunu gizleyen arkadaşını savunurken, sevgilisinin ağzıyla konuşup karısını kötülüyordu. O kadına verip veriştirilir işte..

Tam benlik bir konu :) yorum yapmadan duramammmm:)
merhaba canım :) bundan 2 yıl önce hayatım yıkıldı.. neden mi ? çünkü eski eşim tarafından aldatıldım ! nasıl mı ? birbirimizi çok seviyorduk.. evimizde, evliliğimizde, flört nişanlı dönemimizde hiçbir sorun yoktu. herşey mükemmeldi , hatta rüya gibi :) hatta bir kızım olursa adını rüya koyacaktım rüyaydı gerçek oldu hesabı :))) eski eşime yeri geldi kadınlık, yeri geldi analık, yeri geldi kölelik yaptım hiç gocunmadan ! o ne yaptı biliyor musun ? birgün bir hatunla tanışmış :) klasik erkek.. evliliğim kötü gidiyor vah vahh :) hiç haberim yoktu benim kötü gittiğinden neye göre kime göre bilmiyorum.. 7-8 ay boyunca gezmiş tozmuşlar. sonra benim eski kocanın manitası bizimkinin nüfus cüzdanını görüyor bir bakıyor ta taammm evliiii:) hiçbirşey yokmuş gibi devam ediyor sorup soruşturuyor araştırıyor beni buluyor , bana yazıyor.. benimle görüşmek istediğini eşim ile ilgili oldugunu söyledi. gittim, tahmin ettim çünki.. kızla 3 saat oturduk. helal olsun dedim gerçekten kadın gibi kadınsın devam ettmeden geldin söyledin. adamı dinlemedim bile. soluğu avukatımda aldım.dilekçe hazırladım,protokol.. kızdan aldığım resimleri dilekçe ile birlikte evde masanın üzerine koyup eşyalarımı toplayıp evden arkama bakmadan cıktım. sonrası daha güzel :) ne mi oldu ? herkese güvenim kırıldı, kendim dahil herkesten nefret ettim. babamın bile yuzune bakamaz duruma geldim tiksindim.. pskolojik tedavi gördüm. hayatım alt üst oldu.. aylarca evden cıkmadım. işten ayrıldım. kendi kabuğuma çekildim. bütün sosyal medya hesaplarımı kapadım. arkadaslarımdan koptum. kimse ile görüşmedim konusmadım. hayatım bitti mahfoldum..yani diyeceğim o ki !! sakın , ama sakın yapma.. devam etme. ve o kadına bu durumu anlat bırak ayrılmayı ya da devam etmeyi kendi düşünsün. kendi dengini bul sende bekar, hiç evlenmemiş snn gibi olan birini. davul bile dengi dengine hadi canım. kimsenin hayatını yıkma, yıkılacaksa da kendiliğinden yıkılsın senin yuzunden değil ok ?

Son düzenleme:
Nesini anlamıyorsun yahu? Sen kaç yıllık evliysen gözlerindeki perdenin kalkma hızını 2 ile çarp.
Konu sahibi pembe gözlükleriyle evlilik planları kurgulayacakken adam bir anda "aaa söylemeyi unuttum ben zaten evliyim" der gibi şoka sokuyor.

Ben konu sahibinin bocalamasını onaylamasam da anlıyorum. Nefretimi taze tutun demek istiyor. Çünkü hala seviyor malesef. İnsan bir anda level atlayamaz. Yaşadığı şeye alışması zaman alır.

Geçen bir konu daha açıldı. Oradaki konu sahibi hem evli sevgilisini hem evli olduğunu gizleyen arkadaşını savunurken, sevgilisinin ağzıyla konuşup karısını kötülüyordu. O kadına verip veriştirilir işte..

Yazdığı yorumları birbiriyle bağdaştıramadım ve evet oturmadı kafamda, oturmak zorunda da değil.

uzak durmalısınız, o kadının yerinde siz de olabilirdiniz. ne kadar kötü durmda olacağınızı tahmin edemiyor musunuz bir kadın olarak. tamam haberiniz yoktu evli olduğundan, ama şimdi oldu. o yüzden ilişkiyi bitirmeniz çok mantıklı ki öyle yapmışsınız ve sakın tekrardan birliktelik düşünmeyin, kendime hakim olamam gibi saçma düşüncelere sahip olmayın. adamın palavralarına inanmayın. onların heyecan peşinde koşmaları bitmez. erkek milleti işte. tabiki diyecek ben mutsuzum evliliğimde, yok karım böyle şöyle diye. klasik palavraları. adam olan evliliği kötü gittiyse bitirir öyle yoluna bakar. bundan size de hayır gelmezdi zaten. artık vicdan mı yaptı söyledi, yoksa başka birşey den mi bilemem orasını. ama kendinize hakim olun, bitecekse de sizin yüzünüzden bitmesin evlilik.

Benimde çalıştığım işyerinde evli erkekler var, yaşça büyük olanlar da var ve abi diyorum. Gelen müşteriler de her yaştan erkek. Ben de çok güzel ve alımlı bir kadınım. Ama insanlara o mesafeyi koyduğunuzda sizin tabirinizle dipleri düşse bile asla o mesafeyi geçemiyorlar. Bunu kadın ayarlamalıdır.

sizin dandik iş yerinizdeki 3 5 evli erkekten bahsetmiyoruz hanımefendi alanında en iyilerinden bir firmanın genel merkezinden bahsediyorum kalkmış 2 kuruş bilginizle kadınlık öğretmeye kalkıyorsunuz. benim konumumda olmadan bilemezsiniz. kaldı ki her önüne gelen asılıyor demedim. erkeklere istediğiniz kadar mesafe koyun geçmek isteyen geçiyor cevabını alıp oturuyor!

belli yaşı geçmiş evli erkekler bir yerden sonra genç arayışında oluyorlar hiç şaşmaz bu şansını denemek için fırsat kollayan tipler çok o yüzden burda kocişim yapmaz diyenlere gülüyorum fırsatını bulan ne haltlar ediyor.. :KK66:

X