Sevgilim evliymis

Boşanıp gelirse kabul eder misin? Bence aldatmak kişilik bozukluğudur. Kabul edersen sonrasında seni de aldatacaktır.
Şimdiye kadar kandırılman onun hatasıydı ama şimdiden sonra buna izin verirsen senin hatan olacak. Kendini buna layık görmüyorsan tüm iletişim yollarını kapatarak koşarak uzaklaş. Rahatsız etmeye devam ederse tacizden dava edersin böylece eşinin de kulağına gider.

Yorumlarin hepsini okumadim ama sunu sormak istiyorum. Bu adam esiyle henuz sevgili iken de karisini aldatti ise ve aldatma bir kisilik bozuklugu ise siz de birgun aldatilacaginizi dusunmediniz mi?
Ikinci merak ettigim: adam bunu evli oldugunu soyledikten sonra mi soyledi? Yani karisini da evlenmeden once aldattigini ve karisinin kiskanc oldugunu?
Ucuncu merak ettigim: bunu soyleme geregi neden duydu? Karima soyleme diye mi?

Universiteden donem arkadasiniz bu adamin evli oldugunu soylemedi mi size?

Konu sahibi severken evlendiğini öğrenmemiş, adamın ZATEN EVLİ olduğunu öğrenmiş ilişkilerinin başından beri.

Micheal Newton ruhların yolculuğu ve ruhların kaderi kitaplarını alıp okumanı öneririm , bayılacaksın. Benimle aynı inanca sahip birisine çok nadir rastlıyorum , mutlu oldum

Ah çok teşekkür ederim, ben de çok sevindim

Şu özel sorunlarım bitsin özelden de yazışırız birbirimize kitaplar öneririz inşallah.

Konu sahibi severken evlendiğini öğrenmemiş, adamın ZATEN EVLİ olduğunu öğrenmiş ilişkilerinin başından beri.
İlişkilerinin başında öğrendiğine dair bir açıklaması yok tam tersi konuyu açmadan iki gün önce öğrenip ilişkiye son verdiğini yazmış.

Haklısın tatlım, ama şu var; burda apaçık bir kandırılma var. Duygularını elbette ki anlıyorum; ama bir yerde bende de oturmayan bir şeyler var. Yani farklı açıdan bakacak bir şey göremiyorum. Burada tıkanıyorum.

Son paragrafta dediğini anlatmaya çalışıyorum aslında :)

İlişkilerinin başında öğrendiğine dair bir açıklaması yok tam tersi konuyu açmadan iki gün önce öğrenip ilişkiye son verdiğini yazmış.

Evet sonradan öğrenmiş ama adam başından beri evliymiş, anlatmak istediğim bu. Yani ilişki içerisindeyken başkasıyla evlenmiyor, halihazırda evli.

Evet sonradan öğrenmiş ama adam başından beri evliymiş, anlatmak istediğim bu. Yani ilişki içerisindeyken başkasıyla evlenmiyor, halihazırda evli.
Tamam da konu sahibi bunu aniden öğreniyor ve henüz cicim aylarında adamla kötü bir olay yaşayıp adamdan soğumanışken anlıyor, biz boşandık çünkü eşlerimizle kötü şeyler yaşadık ve aylarca yıllarca ayrılık ihtimaline karşı hazırlıklı olduk, konu sahibinin durumu öyle değil, herşey güzel giderken bir anda öğreniyor

Yooo ben de aniden eşimin boşanmak istediğini öğrendim, tamam sıkıntılarım vardı ama boşanmak isteyeceği aklımdan dahi geçmemişti; hatta ve hatta bir ara düzeldi sanıyordum; ailemle görüşmüyorum diyordu sandım ki düzelecek.

Kötü bir kavga laf söz de yaşamadım. Yani aniden öğrenmenin verdiği şoku az çok anlıyorum aslında, ama burda durum farklı.

Sevgililik bana çok ciddi gelmiyor bilmiyorum, evlilik farklı bir kurum.

Sonuçta evlilik sürecinde yaşanan kırgınlıklar bir nebze de olsa eşe karşı duyguları azaltıyor sevgililikte ise herşey güllük gülistanlık, kötü yüzünü insanlar pek göstermiyor duygular daha yoğun oluyor böyle duygular yoğunken de ayrılmak çok çok zor olmalı

Bunda da aldatma var konu sahibi de aldatildi haberi olmasa da bu ahlaksizliga istemeyerek ortak edildi. Farkli acilardan bakmaya calisan Konu sahibine unutmak zor vs denildikce o farkli bakma istegi gecmiyor ve yanlis oldugu bilindigi halde hala cvb yazarak konuyu kapatip yoluna bakmaya unutmaya odaklanmiyor. Sizin dediginiz de dogru ama 10 yillik bir evliligi bozmak 6 aylik iliskiden daha zor olmali

Konu kafamda oturmuyor bir türlü, kusura bakmayın.

Konu sahibinin aldatıldığı konusunda hemfikiriz ve kendisi de durumuna böyle bakabilirse adamdan soğuyacaktır, umarım kendini kötü durumlara düşürmez ben konu sahibinin doğru yolu seçeceğine inanıyorum yoksa böyle bir konu açıp bizden destek beklemezdi.

Duygular ne kadar yoğun olursa olsun evlilikle sevgililik farklıdır,burada kandırılma var bunu yaşayan evlide olsa sevgilide olsa fark etmez.
Düşünün evli ama çocuğu var,belki ayrılamıyor kendince sebepleri var diyelim.
Ama diğer taraf ayrılması için sebebler var.
Yani terk etmek için zor olmamalı bu kadar,sadece kandırıldığına üzülsün..

Alıp okuyacağım mutlaka :)
Burada kararın çok doğru senin gibi geleceğin Kadın hakimine yakışır davranmışsın. Bu gün karısından vazgeçen yarın senden de vazgeçer öbür gün senden vazgeçtiğinden de vazgeçer .. ay tekerleme gibi oldu . Seçtiğin meslekten zaten karakter olarak tutarlı akıllı mantıklı ahlaklı düzgün ve net bir insan olduğun belli. Umarım bundan sonraki hayatında seni , senin kalitede bir adam bulur , şimdiden meslek yaşamında ve geleceğinde mutluluklar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…