Sanki kayboldum

Siz olsanız ne yapardınız mesela ben bu olmasın istiyorum bu yüzden bir çare arıyorum
Bastan hata yapılmamasi gerekiyor evlilik belli gidişat belli o kadar olaya nasil güvenip ikinci çocuk sürekli ayril baris huzursuz evlilik mutsuz çocuklar bile isteye yapiyorsunuz cikmaza girip sonra napicam yolun sonuna gelmeden yolun hangi yöne gittiğini görmek icin bi önünüze bakin para yok meslek yok arkada her konuda arkanizda duracak saglam aile yok ee doğurdum ya neye doguruyorsunuz insan en cok kimseye guvenmemeyi ailesinden öğrenir bu yaşa kadar ogrenmediyseniz bu saatten sonra ogrenemezsiniz zaten hatalar silsilesi su saatten sonra sadece hayatinizi çocuklarınıza adayin ki daha az hasarla büyümeyi basarsinlar kendi mutsuz çukurunuzda tek başınıza kalmak istemiyorsaniz diye birde sürekli doğurup yazik ediyorsunuz haksizlik ediyorsunuz o çocuklara

Bir şey demenizi beklemiyorum benim göremediğim başka bir seçenek var mı onu merak ediyorum sadece
Paragraf bile olmadan sayfa sayfa yazmışsınız. Roman gibi.
Daha baştan normal insan annesi bu kadar üsteleyince ne oluyoruz der. Bu kadar oğlunu itelemeye çalıştığına göre bir sorun var bunda der kaçar. Kayınvalide adayı sevdi diye evlenilir mi?
Hadi evlendiniz bir sürü saçma şey olmuş her seferinde geri dönmüşsünüz. Aldatılmayı bile sineye çekmişsiniz.
Böyle sorunlu bir evlilikte maşallah korunma da yok her kavgada bir de bebek yapmışsınız.
İş işten geçtikten sonra ne yapsam diyorsunuz.
Meslek zaten yok. Şu aşamada ne yapmayı planlıyorsunuz zaten olan olmuş. Hata üstüne hata yapmışsınız

Gılgameş destanı mı ?
Hallice

Teşekkür ederim burada ki bakımevlerini araştıracağım yaşlarından dolayı olmaz diye biliyorum o yüzden bakmamıştım

Seçimlerinin sonuçlarını yaşıyorsun. Sana hiç acıyamadım. Çocuklarına iyi hayat sunmak zorundasın o yüzden kocandan ayrılma. Sen boşayacan da iş bulucan da... Bir dikiş tutturamazsın. En iyisi kal evde çocuklar 18 olduğunda boşan. Bi de hallendiğinde mast yap kocanla sevişme. 1 tane daha doğurma.

Bir bordo bereli olarak okudum, ozet geciyorum.

1) 1 aylik beraberlikte kaynana gazina gelip nisanlanmis bizim uye
2) sonra gazci kaynana nisan attirmis(?)
3) butun herseyden sonra iki aileye de rest cekip evlenmisler
4) 1 kez regl gorup gebe kalmis
5) lohusayken kimse destek olmamis
6) kocasi bebege karsi iyiymis, ikinci anneymis
7) lohusayken aldatilmis, evden gitmis falan ama affedip geri donmus (pisman) bu arada esi issiz kaldigi surecte aldatmis, bosluguna gelmis(!)
8) doner dönmez bir iliskiylr ikinciye gebe kalmis
9) lohusayken destek olmuslar, baba yine iyi baba ama iyi es degil
10) iki bebekli halleriyle depremzede olmuslar
11) baska sehre gitmisler, uye orada depresyona girmis, kendi sehirlerine gelmisler, depresyon devam etmis bosanma karari almislar uye 5 ay ailesiyle kalmis, hersey cok iyiyken, esyalarini almak icin eve donmus, sevismisler 3.bebek yok
12) sonra yine bosanma davasi acmislar olmamis
13) simdi uye calismiyor, konteynerdeler, es calisiyor ama artik hem iyi koca degil hem de iyi baba degil.

Helal olsun okuyup madde madde yazmışsın

11. Maddede herşey yoluna giriyorken kendi kendini yine sabote etmesi

Alnınızdan öpme tuşu
Enter

Bacım naptın sen çok kısa yazmışsın maşallah
Manas Destanı 2 ' ye aday olursun helal olsun

iyi de bosansa ne yapacak .iki cocuk alacagi asgari ucret .kira verecek cocuklar krese gidecek mumkun degil ki .cok zorda kalirsa aile evine geri donecek iki cocuguyla onda da aldigi krese gider muhtelemen
Ne yapsın o zaman, çekmeye devam mı etsin? Nafaka da alacak çocuklar için. Siz neden korlu pompalıyorsunuz ki daha çok?

Ne yapsın o zaman, çekmeye devam mı etsin? Nafaka da alacak çocuklar için. Siz neden korlu pompalıyorsunuz ki daha çok?
valla iki cocugum krese gidiyor .aylik minimum kres 10 bin iki cocuk 20 bin kirada en az 10 bin 10 binde yeme icme faturalar bakin minimum bu. simdi etti 40 bin .konu sahibinun alacagi 17 bin ,esi nafaka varsa max 5 bin verir . kalan 18 bin gokten isinlanmiyor .simdilik konteynirdayim diyor da sonrasi mechul .
Aile destegi yoksa cocuklar ilkokula gidene kadar bekleyecek yada ailesinin eve yerlesecek .Korku demeyelim de hayat gercekleri diyelim

Hem ailesiz hem eşyasız evlenmiş. Adamın ailesi desen ayrı sorunlu.
Aşktan gözü kör olan insan bile yapmaz şunu. 1 ayda ne aşkı zaten. Olsa olsa libidodur o.

Belki ailesi de destek olacak. Beklerken 3. de olacak gibi görünüyor çünkü. Arkadaşın doğum haritasını çok merak ettim, bu kadar kolay hamile kalıyor olması ilgimi çekti

Toplam 3 kere mi sevişmişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…