Sanki kayboldum

Kk olarak size kesinlikle bı ödül verilmelibütün konuyu okuduğunuz yetmemiş gibi bide özet geçtiniz

Ya arkadaş tüm hayatınızı böyle uzun uzun yaZinca bizim okuyacagimizi hayatınızı çok merak ettiğimizi dusundurten motivasyonunuz nedir ben çok merak ediyorum . Kaynananizin doğum anından baslasaydiniz.
Keşke hz.ademin dünyaya gelişinden baslasaydi,hiç düşünmuyo mu kim bu kadar uzun şeyi okusun.

biri kısaca anlatabilir mi? yazarın ne derdi varmış niye bu kadar uzuuuuun

Babanızın narsistliğinden dem vurmuşsunuz ya ileride sizin çocuklarınız size ne diyecek acaba.
İnsan hayatındaki önemli kararları bu kadar çabuk alıp ailesini yok sayabiliyorsa yardım, destek beklememeli. Zaman geçmiş, herhalde torunlar hatrına aileniz desteklemeye başlamış ama sizin istediğiniz gibi bütün sorumluluğu alıp sizin işe girmenizi desteklemelerini beklemek büyük bir hayal.
Başından beri sağlıklı olmayan kişilerle sağlıklı olmayan kararlar vermişsiniz. Açıkcası geçmişinizdeki hataları göstermek dışında yapacağım bir yorum yok.

"falan neyse çokta önemli değil. Geceye kadar konuştuk onun üzerine gitme saati yaklaşınca bir şey oldu ve yine bir aptallık edip onunla beraber oldum sonra da otobüse bindirirlen seni çok seviyorum git kafanı dinle iyi düşün falan dedi gönderdi beni."

Ben filmin burasında 3. Bebek gelir sandım üçbebişannesi

Ben bastan sona okudum sizinle ilgili yorumumu yapmadan once sunu aoylemek istiyorum.. bazilari haric sadece dalga gecmek icin gelip hic bir halta yaramayan mesajlarini buraya yazan bazi gereksizlere, gercekten gerizekalisiniz demek istiyorum.. alin boktan eglencenizi sktrkn gidin milletin derdine bir cevabiniz yolsa eglencenizde olmasin..

Simdi sevgili post sahibi yasin hala kucuk basindan cok sey gecmis Oncelikle bunun icin uzgun oldugumu belirtmek istiyorum.. evlilik bile tek basina hersey yolundayken dahi bir insana travma olabilirlen aldatilma aile ile sorunlar maddi problemler deprem ve ordan oraya savrulma gercekten cok zor Allah yardimcin olsun ama herseyide Allaha birakma.. oncelikle kafani biraz toplamaya ihtiyacin var sen iyi olursan eger cocuklarinada iyi gelebilirsin.. herhangi bir devlet hastanesinden kendine bir ransevu alip oncelikle psikolojik bir yardim al eger gerekirse ilacada basla.. sana iyi gelecektir merak erme herseyi daha iyi analiz etmeye ve biraz enerji toplamaya baslauacaksin.. herseye en basindan baslayacaksan buna ihtiyacin var.. kendini toparlamaya basladiktan sonra eger mumkunse evden manti olur dolma olur baska bisey olur pisirip yada dondurup siparisle satmaya bak.. kavanoz domates mesela herkesin zaman ayirip yapamadigi birsey ama elinde kalacagini sanmam satabilirsin.. etrafta bir suru calistigi icin evine yemek yapamayan kisiler var evden bunu yap ve ufak ufak birikim yap.. arada kendinede gizel davran ve motivasyon olmasi icin kendinide odullendirmeyi unutma.. kendine bir oje yada bir bluz alsan ekonomik durumunuz sekteye ugramaz merak etme.. bunun haricinde baska islerde olabilir ben fikir verdim sadece.. kendini iyilestirdikten ve biraz para toparladiktan sonra karar almak senin icin daha kolay olacak suan depresyondasin kafan kucuk yasin hala kucuk biryerden kendini tamir etmeye basla.. savrulup gitme herseyi yapabilecek guctesin unutma.. bunlari atlattiysan eger gerisini halletmen senin icin kolay olacaktir.. biseyleri biraz duzelttikten sonra eger hala bosanmayi dusunuyorsan aannenede parasini vererek cocuklarina bakmasini saglayabilirsin eve ek gelir girecegi icin itiraz edecegini sanmam sende bu arada disarida tam zamanli bir ise girebilirsin..
kolayliklar diliyorum
Sevgiler..

Sıkma canini daha cok gencsin sadece hatalarina yenilerini eklemeden bir karar ver ve duruş sergile . Anlattiklarindan esinin seni sömurdugunu hissettim bu duyguyla basa cikmasi zor zamanla hersey yoluna girme ihtimali taşisada sen kendine ve evlatlarina guzel yollar oluşturmak icin çok çalış cunku kimseden fayda olmuyor anne baba dahil. Bence biras kendini maneviyata verirsen bu sorunlardan zihnen daha kolay uzaklasirsin Allah yardimcin olsun

Hepsini okuyamadım ne oldukları baştan belliymiş ortada cok büyük aşkta yokmuş, sanki hadi amaaan evleneyim de bitsin der gibi olmuş her şey. Bu tür konular buradaki bekar kızlara örnek olsun ne kadar taviz verirseniz ne kadar acırsanız o kadar acınacak duruma düşüyorsunuz, sen zaten boşanmazsın bizden ne istediğini de anlamadım örnek niteliğinde bir konu teşekkürler. Bu kadar da okey demeyin yav her şeye erkek kıtlığı varmış gibi

Ben sizi anladım insanları takmayın sanırım yanlış kararlar vermediler hepsi dosdoğru yaşıyor dertsiz empati maalesef herkeste olmuyor baştan yanlış kararlar verilmiş bu belli fakat o anki psikoloji durumlar illaki geçerli sebebiniz vardır kendinizce bundan sonra korunma konusunda çok daha dikkatli daha iyi yöntemleri bulun lütfen çünkü bu evlilik (yalnız bir ebeveynsiniz) 3 ü kaldırmaz koldan iğne yerleştirilen yöntem en iyisi ve en kısa zamanda bir psikoloğa gidin en azından içinizde kalanları anlatır rahatlarsınız bebeklerinizin psikolojisini düşünün durumunuzla daha rahat baş edersiniz eşinizle de artık çatışmayın o öyle biri sadece kendiniz ve çocuklarınızı düşünün o yokmuşcasına,söylenmeyin tartışma çıkacak gibi olursa uzaklaşıp yavrularınızı sevin artık aşk sevgi bunların olmadığını kabullenip sadece çocuklarınızın mutluluğu için hiç bir beklentiye girmeden (maddi hariç)yaşamak en sağlıklısı ama lütfen bunu gerçekten bütün beklentiyi bitirip yapın ve küsmeyin eşinize ama eskisi gibi sıcakta olmayın ki ilgisine kanıp beklentiye girmeyin aşksız sevgisiz ama iyi taraflarına odaklanmaya çalışarak kavgasız bir evlilik arada bir güzelce sakince kavgasız kendinizi anlatmaya çalışırsanız çocuklar için şöyle olalım şunu yapalım diye güzel dille,çocuklar büyüyene kadar travmasız sağlıklı bireyler olmaları için bir çözüm olabilir çocuklarınız büyüyünce her şey daha da kolaylaşır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…