Sanki kayboldum

21 yaşında hayatında ne tür deneyimler yaşadın da tüm erkeklerin aldattığına kanaat getirdin acaba? Ergen yasinizda ilk bulduğunuz herifle evleniyorsunuz sonra başınıza gelmedik kalmıyor ve bu da normaliniz oluyor yazık size. 21 yaşında iki çocuklu olursan karnının doyduguna sukredersin tabi.

21 yaşında nasıl aklınız evliliğe çalışıyor bu devirde . Şahsen ben üniyi yeni bitirmiş ve daha hayatın çok başında görüyordum kendimi . Olan ne yazık ki çocuklara oluyor

21 yaşında nasıl aklınız evliliğe çalışıyor bu devirde . Şahsen ben üniyi yeni bitirmiş ve daha hayatın çok başında görüyordum kendimi . Olan ne yazık ki çocuklara oluyor
Okumadım ama 21 yaşında evli veya evlilik düşünmüyorsa yok konu sahibinden olmaz hayır gelmez

İnş aklını başına alır işine gücüne okuluna odaklanır

Bildiğim kadarıyla kimse müneccim değil. Kırgınlığınız varsa oturur konuşur çözmeye çalışırsınız ki siz de öyle bi iletişim şekli de yok. Eşiniz aldatıyor küsüyorsunuz, barışıyorsunuz. Tekrar küsüyorsunuz, tekrar barışıyorsunuz. Bir de üstüne bebek yapıyorsunuz hiçbir gidişinizin arkasında durmadığınız için de eşiniz çok sallamıyor sizi. Klasik türk toxic aile yapısı işte. Niye bu kadar uzatma gereği duydunuz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…