nurovic diyet yolculuğu

Çok düşmüş tansiyon aman dikkat et kendine

Aynen ben de öyle

bende artık disiplinsizlik olduğu için gitmek istedim
Birinin beni kontrol etmesi gerekiyordu yoksa normalde ben de kendim ayarlamayı seviyorum :)

insallah canımm

Aynen öyle ben yıllardır böyleyim hep öğlen kahvaltı ederim en erken 12 diyetisyene gittim bir kere geçen sene o bile listeyi o sekılde hazırlamıştı bana sabah ogunum yoktu
Tansiyon cok kötü benimde cok düşüyor cok sık baş donmesi yaşıyorum ama aclıktan deil yemekten sonra da oluyor çözemedim onu belki spor fazla oldu ıcın vücudum yoruluyor dur o yüzden düşüyor dur bilemiyorum ama hedefe kadar dayanıcam sonra yeni düzenlemeler yaparım ☺

Yüzün çökmemesi için ne yapmalıyız arkadaşlar ? 60 dan aşağı inerken ben, genelde yüzümden memnun olmuyorum.
Yüz yogası öneririm kasları kuvvetlendiriyor. youtubeda videolar var. Bazı yüzlerde kemik yapısı da oyle oluyor tabii. Ama cok zayıflarsanız elmacık dolgusu da güzel oluyor.

Çok düşmüş tansiyon aman dikkat et kendine
Ya evet çok üzüldüm çok etkilendim o sıra bir tahlil yapıldı teyzeme çok canı acıdı bağırdı falan kendimi de sıktım. ne oldugunu bile anlamadım yani hayatımda ilk defa boyle bir şey yaşadım. Allahtan hastanede oldu hemen doktorlar ilgilendiler. Çok kötüymüş tansiyon ya

Yüzün çökmemesi için ne yapmalıyız arkadaşlar ? 60 dan aşağı inerken ben, genelde yüzümden memnun olmuyorum.
O biraz genetik sanırım ben 55 e düştüm zamanlarda da yüzüm cok zayıf kemikli deildi gıdım hıc yok kilo alsamda pek cıkmıo ama yanaklarım var etli şuanda da var mesela
Birde cok ac kalarak zayıflayınca yüz eriyor dengeli sağlıklı beslenerek verınce daha ii oluo makro lar önemli

Cok geçmiş olsun sanada teyzenede canım Allah şifalar versin

Bende katılabilir miyim?

Kurallar vs var mı nasıl ilerleme kaydediyoruz ben başka bir arkadaşın konusuna da yazmıştım cevap vermiş bugün hem orada hem burada ikerlemem sorun olur mu

Kurallar vs var mı nasıl ilerleme kaydediyoruz ben başka bir arkadaşın konusuna da yazmıştım cevap vermiş bugün hem orada hem burada ikerlemem sorun olur mu
Sen bilirsin canım

Boy ve başlangıç kilonu yazarsan tabloya eklerim. Haftada 1 tartini guncellerim.
Gün ve gün yediklerimizi paylaşıyoruz ve birbirimize destek oluyoruz burda.

Sen bilirsin canım

Boy ve başlangıç kilonu yazarsan tabloya eklerim. Haftada 1 tartini guncellerim.
Gün ve gün yediklerimizi paylaşıyoruz ve birbirimize destek oluyoruz burda.
Boyum 1.60
Kilom 83
Tabi ki yazarım ilk kez diyet yapacağım inşallah başarılı olurum

günaydınnn güncel kilom 57.7 kg
süpersin tebrik ederim. bıraktın sanmıştım göremeyince seni tekrar burda görmek güzel oldu.
süpersin bende dayanamayıp bu sabah tartıldım 56.8 geldim gördüm yine 56 yı çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…