nurovic diyet yolculuğu

Kızlar yeni bir egzersiz paylaşıyorum hoplamasız zıplamasız kardiyo hemde tüm vücut çalıştırıyor cok guzel hareketler var içinde dizlerim agrıo hoplarken yoruluyorum diyip yapmak istemiyorsanız mutlaka göz atıp deneyin ben bugün öğlen sporu ıcın bunu yaptım

Kaydettim akşam yapacağım.
Tatlıyı bugün yapamadım.
Yarın yapacağım oniii

46. Gün

Öğlen
1 dilim tam buğday ekmeği
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
5 adet zeytin
30 gr ezine peyniri

Akşam
250 gr çiğ köfte
1 adet lavaş
Marul

Eklentiler

• IMG-20240528-WA0002.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 13
Sabah sporu:
16 dakika karışık karın egzersizleri 3 hareket 3 kilo dambılla

Öglen sporu:
33 dakika tüm vücut ağırlıklı kardiyo egzersiz
15 dakika hit tempolu koşu
3 dakika esneme soğuma egzersizi

Akşam sporu:
46 dakika Leslie tarzı kardiyo videosu
+4 dakika soğuma esneme egzersizi

Eklentiler

• IMG_20240528_200155.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20240528_200142.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 15
günaydın kızlar dünkü menüm

öğle 12:00
2 adet kepekli baget ekmek arası peynir ve domates
zeytin
ayran

ara
2 adet salatalık
2 kare çikolata
5 adet kepekli bisküvi

akşam 20:00
mantarlı tavuk sote
yoğurtlu yeşil salata

50 dk yürüyüş
15 dk yağ yakıcı egzersizler
2,5 lt su
dukan bira içildi gün içinde (bu bence çok iyi bir ödem attırıcı) çünkü çok tuvalete çıkartıyor hemde bunu içtiğim günler çok hafif hissediyorum kendimi.

Sabah sporu:
17 dakika karısık karın egzersizleri

Öglen sporu:
30 dakika iç bacak kalça bacak basen egzersizi ( ara dinlenmeler de hafif tempo koşu)
18 dakika tempolu koşu + 3 dakika esneme soğuma egzersizi

Akşam sporu:
35 dakika iç bacak kalça bacak basen egzersizi ( ara dinlenmeler de hafif tempo koşu)
11 dakika Leslie tarzı kardiyo videosu

Eklentiler

• IMG_20240529_163643.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240529_163628.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 12

kızlar bu aralar giremiyordum o yüzden yeni yazıyorum size kezinlikle protein ağırlıklı kilo verdiriyor ben şuan yapmıyorum öyle ama yapsam mı öyle diyorum.bir ay önce isveç diyeti yaptım 13 günlüktü ilk 6-7 gnde 4 küsür kilo verdim sonraki bir hafta sabit kaldı

Merhaba kızlar diyetisyen desteği ile diyetimin bugun 3. günü. Aralıklı oruç olarak ilerliyoruz ancak dün sabah ve aksam diyete uyamadım. Hastanede bir yakınıma refakatçi olmak zorundaydım. Sorun olmadığını söyledi diyetisyen.

1. gün

Sabah kahvaltı 10:00-12:00
2 haşlanmış yumurta
Salatalık
Domates
Çarliston Biber
1 dilim çavdar ekmeği

Ara 14:00 16:00
3 adet grisini
1 bardak kefir

Akşam 18:00 20:00
Izgara Köfte

Total kalori: 828

2.Gün

Sabah kahvaltı 10:00-12:00
Kaşarlı Tost

Ara 14:00 16:00

3-4 adet çubuk kraker

Akşam 18:00 20:00
Kaşarlı salamlı sandwich

Total kalori: 704 kalori

Bugun yediklerimi yarın paylaşacağım

Kalorilerimiz aynı gidiyor. Çoğunlukla ara öğün yapmıyorum ben. Aralıklı oruç çok iyi. Hadi bakalım bu haftaya nasıl yansıyacak farkin

Menülerinde sorun yok kalori olarak az bile yediklerinde sıkıntılı şeyler değil afiyet olsun bakalım bu hafta nasıl sonuçlar alacagız

Menülerinde sorun yok kalori olarak az bile yediklerinde sıkıntılı şeyler değil afiyet olsun bakalım bu hafta nasıl sonuçlar alacagız
evet diyetisyen hazırladı. her sabah ya bu menüyü ya da yulaf verdi. Yulaf cok sevemiyorum, normal kahvaltı daha iyi geliyor. Aksamları da et tavuk balık ya da 6 yk sebze yemeği dedi. İnsallah güzel sonuclar alırız dayanamayıp dün aksam çıktım tartıya :) tok olmama rağmen 57.4 geldi. Bakalım insallah biraz motivasyon etkileyici kilo veririm :)

İlk haftalar hızlı gidiyor sonra ara ara duraksama artı çıkma gıbı durumlar olabiliyor normal olarak vücut robot deil her şeyden etkıleniyor ödem vs oluyor oyüzden kafaya takmadan istikrarlı devam edersek sonuçlar güzel olur protein agırlıklı beslenmek cok iyi oluo hem kaslar beslenıo hemde kilo güzel gidiyor ben şuan o tarz besleniyor gibiyim proteini fazla almaya çalışıyorum aralıklı oruçta yapıyorum bır nevi son ogünüm 9 da oluo sonraki gün öğlen 1 gibi yiyorum tekrar erken kahvaltı etmeyi sevmiyorum çünkü acıkmıorum hemen son ogunden sonra da spor yaptım ıcın içim rahat bir sekılde uyuyorum

Mantıklı evet. Erken ben de çok yiyemiyorum, nasıl rahat edecekseniz bence cunku zaten bu bir yasam tarzı olmalı. Yalnızca ilk gun aksamı hastanedeyken biraz 8'e kaldı yemem. yedikten sonra biraz da üzüldüğüm bir durum oldu tansiyonum çok düştü. biraz kendime geldiğim hali bile 7/4 çıktı. Konustum diyetisyenle eger 4 saat açlık sonrası yine dusukluk yasarsam aralıklı orucu bırakacağız.

Diyetisyene gidince yapamıyorum ben ya kısıtlanmıs hissediyorum hayatım boyunca hep kendı başıma verdim daha başarılı oldum böyle kafana göre ayarlayıp canım o gün ne isterse evde ne varsa onu yiyorum kaloriyi ayarlayıp
Maşallah güzel gidecek ozaman
İnşallah canım cok sürmeden sağlıklı şekilde hedeflerimize ulasırız yakın zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…