Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Günaydın bugün biraz geç uyandım kahvemi şimdi içiyorum kahveden önce suyumu ve aspir yağımı içtim
Kahvaltıyı 12 ye doğru yaparım kahveyle kahvaltı arasına en az 1 saat koyuyorum.

Diyetisyenlerimden biri vermişti depo yağların yakınıma yardımcı oluyormus
çok iyi yaa. ben de bi ara denerim inşallah. hiç su orucu yaptınız mı peki ? ben çok merak ettim ve bugün başladım dayanabilir miyim hiç bilmiyorum ama deneyeceğim.

çok iyi yaa. ben de bi ara denerim inşallah. hiç su orucu yaptınız mı peki ? ben çok merak ettim ve bugün başladım dayanabilir miyim hiç bilmiyorum ama deneyeceğim.

Su orucuna benzer birşey yapmıştım tek öğün besleniyordum ben genede ama kısa zamanda baya güzel zayiflamistim ama biraz halsizlik oluyordu şu an yapsam dayanamam çocuk peşinde koşmaktan

Kahvaltıda 2 yumurtalı omlet 2 dilim ekmek yarım domates 2 dilim kaşar 6 tane zeytin yedim.
Akşam yemeğini büyük bir ihtimalle nohut pilav yapacağım nohutun ve pilavım kalmıştı ziyan olmasın diye yiyeceğim

Bugünki sporda tamamdır

Growwithjo ile anterman yapıyorum 30 dakikalık bir videosu var onunla çalışıyorum bugünkü 10 dakikada da sezeryan göbeğim olduğu için mekik vesaire yaptım

Eklentiler

• IMG20240809143718.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 13
Günaydın bugün tartı günüydü 77.9 çıktım.
Regl dönemi yaklaşıyor o yüzden bu kadar az vermiş gibi gözüküyor olabilir ama genelde verdiğim için mutluyum şimdi kahvemi içiyorum suyumu içip aspir yağımı içeceğim bir saat sonra da kahvaltı yapacağım

Burayı biraz boş birakmis gibi oldum
İki gündür akşam yemeği yiyemiyorum canım istemiyor. Kahvaltıyı her zamanki gibi yapıyorum dün temizlik yaptım bugünde biraz spor yaptım akşam yemeği yerine kaju biraz kek vs atıştırdım. Kaçamak oldu ama olsun sporla telafi etmeye çabalıyorum. Yarın doktora gideceğim erkenden İstanbul'da şansa devlette göz doktoru buldum

Selam ben de geri döndüm ama şişko bı halde döndüm şuan ki kilomu bilmiyorum ama iki gün sonra tartilcam yazarım buraya bugün sabah kahvaltı yaptım ama öğleden sonra bı çorba içtim turşu yedim ve yürüyüş ve spor yaptım 1 saat kadar yoruldum ve benim en acilinden önümüzdeki cuma ya kadar biraz vermem lazım kına ve düğün var

Benim akrep olan akrabalarım arkamdan demiş ki diyette ama kilo veremiyor falan demişler ulan haysiyetsiz ben iki çocuk doğurdum ya sen 4 yıldır evlisin çocuğun olmuyor diye hıncını bizden mı çıkartcan hele bı yüz yüze geleyim bak nasıl laf sokuyorum sen gör bende ona inat la kalkıp eşiyle arasını bozardim da damat bizden ya seviyorum o yüzden uğraşmıyorum

Hoşgeldin olsun hiç moralini bozma sadece turşu ya biraz ara ver şu tutar ödem yapar bol bol su içelim vereceğiz bu kiloları

Terbiyesizlik resmen yaptığı birde kiskanclikta eklenmiş. Fesatligindan nereye saldiracagini şaşırmış gerçekten. Boşver sen kotuyle kötü olma ama karsilasirsan dilini kopar

Bu aralar canım akşam yemeği yemek istemiyor. Meyve ile gecistirdim. Bu ayki regl dönemim çok ağrılı geçiyor sporda yapamıyorum Esimlede tartıştık normalde iştahım açılırdı bugün tam tersi oldu.

Günaydın aspir yağına bir haftalık ara veriyorum onun yerine chialı limonlu su içiyorum bugün onu içtim tadına çok iyi de diyemeyeceğim biraz midem dinlensin kahvemi içeceğim

Chialı limonlu su beni bayağı tok tuttu. Sabah kahvaltısında iki tane yumurta ile omlet yedim tabii bunu tek başıma yemedim oğluşumla beraber yedik 3 dilim ekmek bir wasa üzerine bir tatlı kaşığı fıstık ezmesi yedim bir de birazcık çeçil peyniri yedim sabah kahvaltısı öyle geçti. Akşam yemeğine de 5-6 kaşık pilav 4 kaşık da döner yedim bir kase salata iki tane de incir yedim. Oğlumla dışarıya çıktık 1.2 kilometre yürüdüm kucağımda 12 kiloyla o sırada eşimin akrabalarını gördük çocuğa dondurma aldılar onu da birazını ben yedim şu an karnım aç değil ama bir şeyler atıştırsam gene yazarım bu arada spor yapamıyorum İnşallah en kısa sürede döneceğim sporuma da

Hoşgeldin olsun hiç moralini bozma sadece turşu ya biraz ara ver şu tutar ödem yapar bol bol su içelim vereceğiz bu kiloları
Hoşbuldum su içiyorum hatta yarından itibaren kızılcık suyuna baslicam
Terbiyesizlik resmen yaptığı birde kiskanclikta eklenmiş. Fesatligindan nereye saldiracagini şaşırmış gerçekten. Boşver sen kotuyle kötü olma ama karsilasirsan dilini kopar
Aynen öyle Allah'a havale ediyorum
Kız maşallah de ne güzel iştahım kapanıyor benimde tam tersi açılıyor hatta eşim ağzına geleni söyledi dün şişko falan bı sürü şey saydı bende ağzıma geleni saydım dedim sen dön önce kendine bak o da baya kilolu

Bugün sabah kahvaltısında 3 kaşık yulaf ezmesini sütle karıştırıp yedim
Öğlen çorba(erişteli yeşil mercimek) içtim akşam yok 1 saat yürüyüş yaptım 15 tane de mekik çektim su içip yatcam ama Allah'ın izniyle kilom gidecek bu arada tartıldım 81 kilo olmuşum yine almışım tekrar sıkı bı diyet le devam

Ay yok valla benimde normalde iştahım açılır hatta tatlıya dalarım. Dünden beridir kus hatta bana bende umursamıyorum. Eşin baya kabalık etmiş iyi yapmışsın ağzına geleni soyleyerek. Gerçi benimkide öyle ağzına geleni söylüyor. Diyet yapıyorum diye tatlı çekse canım hemen bitirmissin tatlıyı diye carliyor. Kendileride sisko işte diyete balta vurmaya çalışıyor benimki

Aynen benim ki de öyle sabah aç karınla bı bardak suya elma sirkesi ekleyerek baslayacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…