Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Günaydın bir yarım saat önce çiyalı limonlu suyumu içtim şimdi de kahvemi yapıyorum onu içeceğim 12 gibi de büyük bir ihtimalle kahvaltımı yaparım 😂 bugün inşallah sporumu da yapacağım🤭

Günaydın bir yarım saat önce çiyalı limonlu suyumu içtim şimdi de kahvemi yapıyorum onu içeceğim 12 gibi de büyük bir ihtimalle kahvaltımı yaparım 😂 bugün inşallah sporumu da yapacağım🤭
Günaydın bende önce 15 tane mekik çektim sonra bı bardak normal ardından bı bardak sirkeli su içtim şimdi tarçınlı kahve içiyorum birazdan da kziilcik suyu icicem lahavlti yapmam ama spor yaparım akşam belki yemek yerim 😂

Günaydın bende önce 15 tane mekik çektim sonra bı bardak normal ardından bı bardak sirkeli su içtim şimdi tarçınlı kahve içiyorum birazdan da kziilcik suyu icicem lahavlti yapmam ama spor yaparım akşam belki yemek yerim 😂
Günaydınnnn kızlarrr 🤣 sporları sabah aç karına yapmanızı öneririm kahvenizden sonra . şahsen 1 haftadır 1 gün sabah 1gün akşam olmak üzere günlerimi ayırdım ve hamlama ağrısı çekmiyorum :)) Growwithjo şiddetle tavsiye ederim:)) hepimize bol eksiler

Günaydınnnn kızlarrr 🤣 sporları sabah aç karına yapmanızı öneririm kahvenizden sonra . şahsen 1 haftadır 1 gün sabah 1gün akşam olmak üzere günlerimi ayırdım ve hamlama ağrısı çekmiyorum :)) Growwithjo şiddetle tavsiye ederim:)) hepimize bol eksiler
Valla kalkar kalkmaz mekik yapıyom çünkü halsiz oluyom zaten 😂 ama akşamları yürüyüşe çıkıyorum spor aletlerini kullanıyorum inşallah zayıflarım da artık milletin ağzı acikta kalır 🤲🤲

Bu arada bayılıyorum bu kadina ya YouTubem hep bu kadınla dolu ☺️☺️

Teşekkür ederiz ben de growwithjo ile çalışıyorum güzel ve eğlenceli baya 😂

Valla kalkar kalkmaz mekik yapıyom çünkü halsiz oluyom zaten 😂 ama akşamları yürüyüşe çıkıyorum spor aletlerini kullanıyorum inşallah zayıflarım da artık milletin ağzı acikta kalır 🤲🤲
Mekik biraz yorar canım , ben uyanıyorum su içiyorum oğlumun kahvaltısını yaptırıyorum kendime de yeşil çay yada filtre kahve yapıyorum yaklaşık yarım saat sonra da sporumu yapıyorum duş vs derken 12 oluyor kahvaltı yapıyorum . Akşam da en az 20 dk grow yapıyorum 🤣

Evet evet çok tatlı bide :)) kaç kilosunuz siz
Şuan 82 falanim hedef 63
Mekik biraz yorar canım , ben uyanıyorum su içiyorum oğlumun kahvaltısını yaptırıyorum kendime de yeşil çay yada filtre kahve yapıyorum yaklaşık yarım saat sonra da sporumu yapıyorum duş vs derken 12 oluyor kahvaltı yapıyorum . Akşam da en az 20 dk grow yapıyorum 🤣
İyi yapiyon ☺️ bende şimdi yemek yedim 4 tane köfte yedim daha da yemem heralde yersem de bı meyve yerim artık ☺️ şimdi sodalı yeşil çay hazırladım onu da icicem

Çocuk uyurken growwithjo ile sporumuda yaptım 😂 bu arada kahvaltıda tost yedim 😬

Eklentiler

• IMG20240815144239.jpg
    IMG20240815144239.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba hanımlar 1 hamilelikle 28 2. Hamilelikte 17 kilo almıştım. Sonra yıllar yıllae geçti.
Evlendiğimde 52-55 bandında olan ben 23 gün önce 73.2 ile şekersiz beslenmeye başladım
23 günde 5.5 kilo verdim şu an 67.6 devam ediyorum. Hedef önce 62 sonrası Allah Kerim 😀

Merhaba hanımlar 1 hamilelikle 28 2. Hamilelikte 17 kilo almıştım. Sonra yıllar yıllae geçti.
Evlendiğimde 52-55 bandında olan ben 23 gün önce 73.2 ile şekersiz beslenmeye başladım
23 günde 5.5 kilo verdim şu an 67.6 devam ediyorum. Hedef önce 62 sonrası Allah Kerim 😀

Ama ben dayanamam herhalde şekersiz beslenmeye meyve falan da yasak herhalde ondan nasıl dayanıyorsun 😂😂

Bu hafta tartildigimda 77.9 çıktım her cumartesi günü tartı günümüz bakalım önümüzdeki hafta ne kadar çıkacağım regli dönemindeyim 😂😂😂
Ben haftalık tartılmaya karşıyım 🤣 her sabah 11 gibi tartılınca mesela küsürler görünce tartıda bugün bugün bunu vericem falan diyorum 🤣 bollaş bollll eksiler olsun inşAllah🧿Ay ben çıldırıcam 15 gündür gecikme yaşıyorum . 11. Günde gittim doktora tarlusal verdi akşamı hemen başladım 4 gün olacak ne gelen var ne giden yani rahat 3 kilo gidecek bi regli olsam 😣😣😣

Ben ölem o zaman 🤣

Bende 1.cocuga 59 ile hamile kaldım 75 80 e yakın kilo aldım 2. Çocuğa 80 ile hamile kaldım 85 falan di doğuma girdim sonra 13 kilo verdim şimdi geri aldım tekrar diyetteyim işte bakalım kaç kilo verecz bende tartı olsa her gün tartılirdim motive amaçlı 💪💪😂

Benim de adetim düzensiz ilaçsız adet olamıyorum pcos var bende şimdi ne yapacam bilmiyorum ya ama akşam yemege davetliyiz kaynanam lahmacun yapacakmış bı tane gömerim 😂

X