Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Bide zayıflama çağlarına baslamyi düşünüyorum ama bebek tutar da ona zarar vermesinden de korkuyorum ya

Bide zayıflama çağlarına baslamyi düşünüyorum ama bebek tutar da ona zarar vermesinden de korkuyorum ya

O nasıl oluyor, bence de bebiş tutarsa diye sen canının çektiğinden çok mahrum kalma ama porsiyonluk küçült bir de yedigim vakte dikkat et bence

Bebiş olursa yürüyüş senin için daha güvenli benim spor bayağı tempolu
Ben bebek işinden vazgecicem ya boşver önce zayıflayayim sonra olurs olur
O nasıl oluyor, bence de bebiş tutarsa diye sen canının çektiğinden çok mahrum kalma ama porsiyonluk küçült bir de yedigim vakte dikkat et bence
Ben de araştırıyorum eğer gerçekten güzel zayıflatan bı şey Ler bulmam lazim

Bu arada sabah kahvaltinda ben baya kaçırdım annemlerdeyim malum

3 dilim kaşarlı baharatlı kızarmış ekmek 3 top şekilde peynir 2 dilim normal ekmek 2 tane küçüklerin den galeta yedim. Bal recelde yedim bugün spor yapacağım

Leslie ile çok güzel kilo verenler var onunda bakabilirsin
Yapıyorum ama çabuk sıkılıyorum ondan ya ben yarın değil sonraki gece yola cikicam şimdiden
1 tencere sarma
Makarna salatası
Kısır
Kurabiye
Sigara böreği yapıyorum size iyi zayıflamalar ben iki gün yokum

Afiyet olsun maşallah ama anne evi farklı oluyor ya öperim annenin ellerinden

Olsun ya haftaya ödeşiriz iyi yolculuklar güzel vakitler diliyorum

Bugün sabah kahvaltısında kaşarlı omlet yedim 2 yumurtalı 3 dilimde normal ekmek yedim ama kahvaltıyı çok erken saatte yaptım kahvaltıdan önce de gene kahvemi içtim suyumu içtim ve aspir yağımı içtim

Yemekten önce öğlen bir avuç kadar kaju yedim

Akşam yemeğinde 4-5 yemek kaşığı kadar nohut 4-5 yemek kaşığı kadar da pilav yedim şu an 2 litre su içtim bir saat sonra o iki buçuk litreye ulaşır

kızlar ben de sizinle motive edeyim kendimi. ben de 31 yaşındayım 1.60 boyum var şu an 73,5 kilodayım. diyetisyen desteği alıyorum 2 aydır 4 kilo verebildim maalesef metebolizmam çok yavaş ve oturarak çalıştığım bi işim var. günlük 10 bin adım atmaya çalışıyorum işe gidip gelirken ama bu bile metebolizmamı hızlandırmaya yetmiyor. türk kahvesi delisiyimdir çok severim ama ne yaparsam yapayım su içsem yarıyor diyenlerdenim bu aralar diyetten sıkılma moduna girdim ama bırakmayı düşünmüyorum.

Hoş geldin canım kusura bakma daha yeni giriyorum bebişten dolayı aslında bazen metabolizmayı şaşırtmak da gerekebiliyor bu haftayı kilo vererek geçirmek için akşam yatmadan önce çörek otu yağı içeceğim bunu yapmıyordum sıkıldıysanız diyetisyeninizden yeni bir liste isteyebilirsiniz ben de çok diyetisyenle çalıştım sıkıldım bunaldığım zamanlarda farklı liste talep edebiliyordum. Kesinlikle diyeti bırakmıyoruz ekime kadar fit olacağız ben Türk kahvesinin kesinlikle öneriyorum sabah aç karnına içip Bir de aspir yağı tüketip Bir saat sonra kahvaltı yapıyorum. Ama benim bilinen bir rahatsızlığım yok onu da söyleyeyim

Sabah kahvaltısından önce Türk kahvemi içtim ve aspiri yağımı içtim günlük su hedefimin şu anda yarısındayım.

Sabah kahvaltısında domates salatalık kaşar birazcık da sucuk yedim yanına da 3 dilim kadar ekmek

Öğlen acıktığım için bir buçuk avuç kadar kaju yedim çiğ kızarmış karışık.

Bir tane Eti puf yedim bu da benim işlediğim günahlardan biri

Yaklaşık 10 dakika önce de bir bağa semizotunun yarısını doğradım 3 yemek kaşığı yoğurtla karıştırdım bir de bir tane de salatalık doğradım içine bir avuç kadar nohutu zeytinyağında kızartıp üzerine baharat ekledim bu karışımın içine döküp yedim.

Artık kaçamaksız ciddi bir şekilde devam edeceğim çünkü olaylar biraz ciddiyet uğradı görümcemle yarış yapıyoruz

hoşbuldum canım teşekkür ederim. merak ettiğim bişey var aspir yağı nedir ilk defa duyuyorum. bir faydası varsa ben de kullanayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…