Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Doğuma 92 kilo ile girdim doğumdan sonra 84'ü gördüm orada takılı kaldım diyetisyen falan filan diyet listeleri bir sürü danışmanlık aldım ama adapte olamadım şimdi bir gaza geldim hayırlısı bakalım senin çocuk kaç aylık ben de sezeryanla doğum yaptım gobus nasıl gidecek bilmiyorum 😢😢😢
Bende 85 falan doğuma girdim Sonra 13 kilo verdim iki uç ayda verdim ama stresten benim bebeğim dogdu 3 gün yaşadı yoğun bakımdaydi hastaydı vefat etti şimdi yaşasaydı 6 aylık olacaktı 😔 diğer oğlum da 6 yaşına girecek

Valla bizimki biraz heralde hareketsizlikten, bebiş ayaklanınca kilo veririm heralde :KK70: ümidim var ama bilemiyorum 4 aylık oldu bebem allahtan çok kilo almadım alsam heralde yanmıştım
Kız sen dur hele daha beben küçük 😁
Lütfen amacımızdan sapmayalim kilo vermek için birbirimizi gazlamamız lazımken biz yemek için gazlıyoruz 🤣🤣🤣😂😂😂
Aynen😂
63 le gebe kaldım, 72 ile doğuma girdim, 65 e düştüm ama şu an 68 de sabit kaldım geri aldım.
Evlendiğimde 54 kilo idim :KK70:
Hayalim 60 kilo olsam iyi olur eskisine dönsem de yeter 1.70 boy
Kendine bı de kilolu mu diyon ben sen kadar olsam yeter 🤔🤔
Ben de evlendigimde 63 kiloydum 😂 keşke 65'te sabit kalsaydın güzel olurdu galiba aramızdaki en kısa benim 😭😭😭
Bende de boy var ama kilo gözüküyor işte 😂
Yarım saatlik sporumuda yaptım dondurmalar gitti 😂 çok terledim yarın yürüyüş yapacağım için bu sporu yapmayacağım oldum valla 😢
Oohh mis ben şimdi denize gidiyorum akşam görüşürüz kızlar dışarda yicez kahvaltıyı yemeği falan Allah'a emanet olun ❤️

Bu arada ben gebelik düşünüyorum haberiniz olsun aslında önce zayıflayıp sonra yapmak istedim sonra fikrim değişti bilmiyorum ki ya tutarsa tutar modundayim😂

Bu arada ben gebelik düşünüyorum haberiniz olsun aslında önce zayıflayıp sonra yapmak istedim sonra fikrim değişti bilmiyorum ki ya tutarsa tutar modundayim😂

Canım istiyorsan yap gitsin tekrardan gelirsin buraya gene veririz kilo 😂😂

Bende de boy var ama kilo gözüküyor işte 😂

Oohh mis ben şimdi denize gidiyorum akşam görüşürüz kızlar dışarda yicez kahvaltıyı yemeği falan Allah'a emanet olun ❤️

Eminim ki benim gibi panda gibi değilsindir 🤣

İyi eğlenceler tatlım sen de Allah'a emanet ol 💓

Sabah kahvaltıından önce bir bardak Türk kahvesi içtim bir saat sonra da kahvaltı mı yaptım bugün aspir yağı tüketmedim bünyenin alışmaması için 2 gün aspir yağını ara vereceğim 😇

Küçük bir ekmeğim kalmıştı onunla tost yaptım yanına da şekersiz soğuk çay içtim 😂 acıkma durumuna göre bir avuç kuru yemiş tüketebilirim 😂

Sabah kahvaltıından önce bir bardak Türk kahvesi içtim bir saat sonra da kahvaltı mı yaptım bugün aspir yağı tüketmedim bünyenin alışmaması için 2 gün aspir yağını ara vereceğim 😇

Küçük bir ekmeğim kalmıştı onunla tost yaptım yanına da şekersiz soğuk çay içtim 😂 acıkma durumuna göre bir avuç kuru yemiş tüketebilirim 😂
Afiyet olsun 😍 ben de sabah yarım kase çorba içtim Denizde çok aciktigim için öğlen yemeği olarak sarma yedim mısır yedim akşam da yarım tabak mantı yedim ( oğlumun kalan yemegini çöpe gitmesin diye ) ve şimdi uyumayı düşünüyorum inşallah ❤️ 🙏

Bende 85 falan doğuma girdim Sonra 13 kilo verdim iki uç ayda verdim ama stresten benim bebeğim dogdu 3 gün yaşadı yoğun bakımdaydi hastaydı vefat etti şimdi yaşasaydı 6 aylık olacaktı 😔 diğer oğlum da 6 yaşına girecek

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun. Çok üzüldüm 😔

Afiyet olsun 😍 ben de sabah yarım kase çorba içtim Denizde çok aciktigim için öğlen yemeği olarak sarma yedim mısır yedim akşam da yarım tabak mantı yedim ( oğlumun kalan yemegini çöpe gitmesin diye ) ve şimdi uyumayı düşünüyorum inşallah ❤️ 🙏

Bende anneme geldim sarmalari yedim valla 😢 kaju yemedim ama bir tane galeta attım sarmaya hayır diyemiyorum 😔

Sana da afiyet olsun canım Deniz de yakmışsındır sen onları iyi uykular sana 😂

Sen ikna edersin 😅
Benim çok gobusum yok ama kalcam var ya 😭
Yok kız inadı inat ya 😂 en sonunda koparıp kendi işimi kendim yapcam az kaldı 🤣🤣🤣
Bende anneme geldim sarmalari yedim valla 😢 kaju yemedim ama bir tane galeta attım sarmaya hayır diyemiyorum 😔
Afiyet olsun 😍 sarma bu vazgeçilmez 😍
Sana da afiyet olsun canım Deniz de yakmışsındır sen onları iyi uykular sana 😂
Valla baya da yol yürüdük bilemedim ki şimdi 😁 teşekkür ederim ❤️

Bu arada motive olayim diye telefonun ekranını eski zayıf resimlerimden birini koydum 😂😂

Yok kız inadı inat ya 😂 en sonunda koparıp kendi işimi kendim yapcam az kaldı 🤣🤣🤣

Afiyet olsun 😍 sarma bu vazgeçilmez 😍

Valla baya da yol yürüdük bilemedim ki şimdi 😁 teşekkür ederim ❤️

Vallahi ya zayıflamışsın dediler kaktırdılar bana sarmaları 😂😂😂

En inatçı erkeğin bile inadının kırıldığı yer vardır 😂😂

Rica ederim ama yakmışsındır ya ben inanıyorum sana biz bu işi kıvıracağız 😂

Vallahi ya zayıflamışsın dediler kaktırdılar bana sarmaları 😂😂😂

En inatçı erkeğin bile inadının kırıldığı yer vardır 😂😂

Rica ederim ama yakmışsındır ya ben inanıyorum sana biz bu işi kıvıracağız 😂
Ondaki inat keçi de bile yok ya

X