Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Bugün elma sirkeli suya başladım yaklaşık 1 saat sonra kahvaltıda bir tane haşlanmis yumurta bal ve kaymak da yedim bir tane sucuk bir tane domates peynir yedim iki dilimde ekmek yedim canım çok fazla bir şey istemedi karnım çatlıyor şu anda

Bugün akşam yemeğinde közlenmiş patlıcan salatası ve bir avuçta kaju yedim birazdan bir tane wasanın üzerine fındık ezmesi sürüp yiyeceğim çünkü canım çok tatlı çekiyor bugün aldığım kalori miktarı 1.100 kalori dün aşmıştım alacağım kaloriyi bugün bu şekilde toparlayacağım

Günaydın bugün 3 tane ev yapımı poğaça 3 yemek kaşığı kadar tahin pekmez bir de kavurmalı yumurta yedim tabii sabah kalkar kalkmaz Elma sirkeli suyumu da içtim şu an 900 kalori aldım bugün sporumu yapacağım gene growwithjo ile

Çok sevindim senin adına hayırlı olsun işe başlayınca zaten verirsin ee bebişi ne yapacaksın o okula başladı değil mi
Anasınıfına gidiyor onunla aynı okulda çalışcam en azından gözümün önünde olur cikistida eşim yada kaynanam alır

Günaydın bugün elma sirkeli suyumu içtim 1 saat sonra da kahvaltımı yaptım yaklaşık bir avuç kadar kaju yedim 2 tane wasa yedim fındık ezmesi de sürdüm üzerine bir yemek kaşığı kadar 5 tane zeytin bir tane domates bir tane haşlanmış yumurta bunlarla kahvaltımı yaptım şu anda hiç su içemedim şimdi iki bardak su içeceğim

Akşam yemeğinde lazanya ve erik suyu içtim birde ekler yedim

Çok sevindim senin adına baya yorucu bir tempo seni bekliyor,
Valla iş hayatım bı gün sürdü parmaklarım nasır tuttu bı günde belim kopuyo masa sandalye kaldırmaktan kendime hastanede iş bakcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…