Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Dün yemek yiyemedigimiz için gece eşim kokoreç aldı midye ile beraber onu yedim bu aralar tuvalete çıkamıyorum sabah tartıldım 77.4 çıktım moralim aşırı bozuldu

Ay ben bu aralar var ya diyeti iyice saldım şimdi toplama zamanı cumartesi gününe kadar en azından 76.2'yi tekrardan görmem lazım o yüzden sıkı bir başlangıç yapacağım yarın tekrardan bugün gene ipin ucunu kaçırdım çünkü

Hadi inşallah

Bugün sirkeli su ile güne başladım peynirli omlet birazcık ekmek çeyrek ekmek kadar falan çikolata sürdüm üzerine öyle yedim bu aralar canım çok tatlı çekiyor anlamadım ben de öğlen de 5 tane badem yedim 5 tane de burçağın klasiklerinden yedim akşam yemeğine de ekmeksiz semizotu yemeği yedim 2 tabak şu an tatlı isteğim çok olduğu için meyveli yoğurt tarz bir şey yaptım üzerine bitter çikolata ile kaplayacağım öyle bir şeyler yapacağım bakalım en azından kalorisi falan daha az

Dün yatmadan tartıldım böyle çıktı tok karınla

Eklentiler

• IMG_20240926_190052.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 9
Bugün sirkeli suyla güne başladım 2 wasa üzerine fıstık ezmesi 2 yumurtalı omlet bir tane de salatalık yedi sabah kahvaltısına şu an 2 tane bagetim vardı onları haşlıyorum ya çorba gibi bir şey yaparım ya da bilmiyorum bakalım şu an haşlıyorum

Akşam yemeğinde 2 kase tavuklu şehriye çorbası içtim başkada birşey yemedim regl dönemine giriyorum sağlıksız beslendigim bu haftada vücudum şu tutuyor galiba 1 saatte yürüyüş yaptım bakalım yarın tartı günü

Evet bugün tartı günüydü 76.2 yani geçen haftaki kilomu yakaladım bu hafta çok kötü beslendiğim için bugün de çok kötü beslendim ama bugün dışarıda olmam gerekiyordu o yüzden 3 tane poğaça yedim yanına da çay içiyorum

Akşam yemeğine mantar sote yedim iki tane de wasa yedim bu aralar çocuk hiç durmuyor sürekli ağlıyor acaba neden

Merhaba, bende Nisan sonunda doğum yaptım maalesef boyum 1.70 kilom 70 olarak hamile kalıp 27 kilo aldım ancak 1 hafta hastane yemekleri +doğum ile 85 ile eve döndüm ancak pek sütüm olmadı 3 ay uğraştım ve dolayısı ile 85-86 devam ettim. Fakat bebeğim 3,5 aylık olunca kilo vermeye karar verdim ancak yaptığım tek şey akşam yemekten sonra yememekti maalesef biraz çikolata çekirdek vs yedim ama yine de 1.5 ayda 5 kilo verdim. Bu hafta pek dikkat edemedim şu an 79,45 kiloyum hedefim 60 ama ilk olarak 65 diyelim kolay gelsin arkadaşlar motivasyonumuz bol olsun

Veririz merak etme önemli olan kendine olan inancın bebeğin yürümeye başladığında daha kolay verirsin merak etme

Şu an anneannemle uğraştığım için buraya giremedim üzerine telefonum da bozuldu gerçekten çok korkunç bir hafta geçirdim diyebilirim bu süreçte 2 kilo almışım duygusal yeme bozukluğumda var zaten bugün de çok öyle verimli geçmedi Sabah kalktım su içtim Aspir yağ içtim. Aspir yagım bitti. Kahvaltı olarak bir paket bisküvi yedım akşam büyük ihtimalle hafıf bırseyler yıyerek halledecegım

Teşekkürler canım burası bıraz boş kaldı kusura bakma listelerini atabılırsın bız birbirimize yoldaş oluyoruz. Umarım hep beraber kılomuzu verırız

Bugün su hedefimi tutturdum akşam makarna yedim bir saattir çocukla birlikte dolandık bugün aralar çok hevesim yok Hayatım bir cansızlık geldi bana

Bugün güne Sadece su ile başladım hedefimi tutturdum yarım tost yedim akşam yemeğine de pilav 4 yemek kaşığı kadar bir de 9 yemek kaşığı kadar da türlü yedim su hedefimi daha tutturamadım bugün hareket etmedim Yarın tartı günü Bakalım ne kadar çıkacağım

Günaydın aldığım kilolar ödemmiş çok mutlu oldum regl dönemi bittiği için 76.7 çıktım Ama bu 76'lı kilolardan bir türlü kurtulamadım biraz daha Sıkıya almam gerekiyor her şeyi bugün bebeko ile dışarıya çıkacağız bakalım

Valla canım ben bı süre diyeti bırakıyorum ama tekrar geri dönersem katılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…