Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Adet döngüsüne giriyorum bu yüzden canım çok tatlı çekiyor internette güzel bir tatlı gördüm yoğurt kırmızı meyveler ve balı blenderdan geçiriyorlar kaba döküyorlar onu dondurup üzerine eritilmiş çok az bir çikolata döküyorlar çok güzel oluyor diyorlar onu yapacağım bugün

Bu arada kahvaltıda 2 tane Wasa 2 tane haşlanmış yumurta bir tane domates biraz beyaz peynir 4 tane badem yedim yanına bir şey içmedim birazdan içerim ama

Kahvaltı da börek ve kıvırcık yedim yanına da 2 bardak meyve suyu içtim

Akşam yemeğinde lazanya olduğu için ara öğün yapmadım peynirli lazanya yedim tuzsuz olmuştu ama

Regl oldum ödemin var herhalde tatlı aseriyorum o dediğim tatlıyı bugün yapamadım yarın duruma göre yapacağım

Ben güzel bı kahavlti börek li falan yaptım akşam yemeği de bı güzel salata köfte yaptım yanian iki kaşık kısır acı turşu biber yedim şimdi de dondurma yedim oohh bide tartıldım 78.5 olmuşum diyetisyene bile gittiğim de 78.4 dum kendimle dalga geçiyorum artık

Bugün tüm haftanın acısını cikarmissin birde ben fitsecret diye bir program indirdim kalori hesabında yapıyorum orda yediklerini takip edebilirsin

Günaydın limonlu suyumu içtim bu sefer içine çiğ koymadım. Dünden kalan börekler vardı onları yedim aslında diyete uygun değil biliyorum ama ziyan olacaklardı çünkü içine tuz koymayı unutmuşum. Yanına da limonata içtim kahvaltı böyle ama akşam büyük bir ihtimalle sadece çorba içeceğim ara öğün yapar mıyım duruma göre bakacağım

Belkide dünden beri parça parça 10 sefer lavaboya gittim kasıklarım ağrıyor ter basıyor ne bilim ya hiç halim yok mal gibiyim şuan

Havalar kötü acaba üşüttün mü ki regl dönemin yaklaştı mi belkide onun habercisidir

Akşam yemeğinde tarhana çorbası ve mantar site yedim ara öğün yapmadım kahvaltıda börek yediğim için oğluşla pazara gittik bir saat kadar yürüdük ayrıca spor yapmadim karnım ağrıyor

Ben bı süre diyeti bırakıyorum ailevi sıkıntılar var boşanmanın eşiğine geldik

Günaydın bugün limonlu suyumu içtim kahvaltıda wasa 2 tane 2 yumurtalı peynirli omlet yedim bir de canım tatlı çekiyor diye gittim burçak sütlü kremalı olandan yedim 2 tane de bitter çikolata yedim yani ara öğünümü yemiş gibi bir şey oldum ayrıca ufak bir kaza da geçirdim bakalım bugün spor yapabileceğimi bilmiyorum biraz canım yanıyor da

Ben bı süre diyeti bırakıyorum ailevi sıkıntılar var boşanmanın eşiğine geldik

Yazdığın yorumları okudum. Daha küçükmüşsün. Sen şöyle söyleyeyim benim evimin içinde de şiddet vardı psikolojik fiziksel bunu asla savunacak bir insan değilim. Eşinden büyük bir geri dönüşüp görmediğin sürece o eve kesinlikle dönme. Benim eşim psikolog artı psikiyatriste gitti 1-2 ay devam ettikten sonra barıştım şu an aynı şeyleri yapsa kapıyı çarpıp gideceğimi biliyor. Onun bana yaşattığı travmalar çocuğumun gözünün önünde yaptıkları ortadayken 2 çocuğu asla düşünmüyorum. Sen de şu an ikinci çocuğu değil evliliğinin gidip gitmediğine bak. Daha küçük yaşta büyük travmalar atlatmışsın bunları da geriye bırakacağına eminim. Ne kararı alırsan al bu senin kararın olsun. Ama hesaplamalarını iyi yap boşanacaksan bile bebişin için her zaman en iyisini düşün. Annem baban destekçin mi işin var mı çalışıyor muydun bunları hiç bilmiyorum. Sadece bu dönemde kendine ve bebişe odaklan. Bu arada istediğin zaman buraya yazabilirsin illa diyete devam edip etmemen sorun değil konuşmak istediğin zaman beklerim.

Ara öğün yapmadım iki tabak makarna yedim mangolu soda içtim 4 Küçük kare bitter çikolata yedim artık ağzımı kapatıyorum yarın bir tane İtalyan kurabiyesi yapacağım bugün elimi kestiğim için yapmadım kalorisinden de çok emin değilim

Toplamda 1490 kalori almışım normalde almam gereken kalori 1900 kalori açlığı da yaratarak güzel bir kilo vereceğim ama biraz daha dengeli beslenmeyi planlıyorum az ama öz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…