Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Yazdığın yorumları okudum. Daha küçükmüşsün. Sen şöyle söyleyeyim benim evimin içinde de şiddet vardı psikolojik fiziksel bunu asla savunacak bir insan değilim. Eşinden büyük bir geri dönüşüp görmediğin sürece o eve kesinlikle dönme. Benim eşim psikolog artı psikiyatriste gitti 1-2 ay devam ettikten sonra barıştım şu an aynı şeyleri yapsa kapıyı çarpıp gideceğimi biliyor. Onun bana yaşattığı travmalar çocuğumun gözünün önünde yaptıkları ortadayken 2 çocuğu asla düşünmüyorum. Sen de şu an ikinci çocuğu değil evliliğinin gidip gitmediğine bak. Daha küçük yaşta büyük travmalar atlatmışsın bunları da geriye bırakacağına eminim. Ne kararı alırsan al bu senin kararın olsun. Ama hesaplamalarını iyi yap boşanacaksan bile bebişin için her zaman en iyisini düşün. Annem baban destekçin mi işin var mı çalışıyor muydun bunları hiç bilmiyorum. Sadece bu dönemde kendine ve bebişe odaklan. Bu arada istediğin zaman buraya yazabilirsin illa diyete devam edip etmemen sorun değil konuşmak istediğin zaman beklerim.
Çok teşekkür ederim iyiki tanıdım seni 🙏 biz görücü usulü tanıştık ilk zamandan beri var hatta bı ara hiç yoktu dedim bak düzeldi ikinci çocuğu yaptım ama şimdi yine başladı tedaviyi kabul etmiyor ben gidicem ama psikiyatri ye daha da çocuk falan istemiyorum ilişkiye de girmem daha . Çok şükür annem babam destekcim hep yanimdalar sagolsunlar . Ben şuan oğlumun okulu için duruyorum kaydı yapıldı arkadaşları var bakalım sonumuz ne olacak Allah hayırla kolaylıkla sağlıkli bir yol nasip etsin 🤲

Çok teşekkür ederim iyiki tanıdım seni 🙏 biz görücü usulü tanıştık ilk zamandan beri var hatta bı ara hiç yoktu dedim bak düzeldi ikinci çocuğu yaptım ama şimdi yine başladı tedaviyi kabul etmiyor ben gidicem ama psikiyatri ye daha da çocuk falan istemiyorum ilişkiye de girmem daha . Çok şükür annem babam destekcim hep yanimdalar sagolsunlar . Ben şuan oğlumun okulu için duruyorum kaydı yapıldı arkadaşları var bakalım sonumuz ne olacak Allah hayırla kolaylıkla sağlıkli bir yol nasip etsin 🤲

Rica ederim bende iyi ki tanıdım seni 🙏 böyle şeyleri akrabaları vs. hiç anlatmazlar anlatsalar zaten evlenmezdik. Benimki de kabul etmiyordu bizde ipler iyice kopunca aydınlandı. Ne güzel annen baban destekçinmis. İş çıkılmaz bir yola girdin mi en azından sana kapısını açacak birileri var asla eşine boyun eğme hakkında hayırlısı olsun 🙏

Rica ederim bende iyi ki tanıdım seni 🙏 böyle şeyleri akrabaları vs. hiç anlatmazlar anlatsalar zaten evlenmezdik. Benimki de kabul etmiyordu bizde ipler iyice kopunca aydınlandı. Ne güzel annen baban destekçinmis. İş çıkılmaz bir yola girdin mi en azından sana kapısını açacak birileri var asla eşine boyun eğme hakkında hayırlısı olsun 🙏
Amin canım benim ❤️ herşeyden önce evladım benim yanımda yeter bana Allah ayırmasın 🤲

Birazcık koşuşturmalı bir hafta oldu buraya çok bakamadım ama diyetime devam ediyorum 76,5 olmuşum ama regl dönemim devam ediyor. Tam bittiğimde anlayacağım ne kadar kilo verdiğimi bugün eski iş yerindeki arkadaşlarımla buluştum oğluşla beraber olunca çok koşuşturmalı bir şey oldu o yüzden bu aralar spor yapamıyorum çünkü oğluşu gezdir parka götür oynat zaten benim pil bitiyor 😂 bu arada bugün ne yediğimi söyleyeyim biraz kaçamaklar yaptım çünkü sabah çeyrek ekmeğe tost yaptım karışık tost bir tane bitterli çikolata yedim eve geldiğimde şu 3 harfli marketlerin bir tane tatlısı var kadife tatlısı ondan yedim. Limonata içtim ama ciğerim yanmıştı 1 litre yakın içtim yani Bir de bugün dışarıda olduğum için yemek yapamadım evde kendime acılı piliç kebap aldım 4 tane falan ondan yaptım onu yedim onun dışında bir şey yemedim. Şu an dengeleme aşamasındayım biraz da kalori hesabı yaparak gittiğim için istediğimi yiyorum ama kalori açıklığı da bırakarak 🤣

Bu arada sabah ya limonlu su ya limonlu çiyalı su ya da aspir yağı içiyorum bugün mesela aspir yağı içerek başladım güne 😅

Ay bir de kilo vermişsin çok güzel olmuşsun falan dediler çok gururum okşandı doğru yoldayım 😂

Günaydın bugün aspir yağımı içtim iki tane dereotlu poğaça yedim peynirli yumurta yedim tahin pekmez yedim birazcık da domates salatalık yedim toplam kalori 500'e yakın ara öğün yapar mıyım bilmiyorum 🙁

Ben diyete ara verdim galiba tatlı yemek ne bulursam yiyom😂🤦

Ara öğün olarak dido'nun şeker ilavesi bitter çikolatası vardı ondan yedim akşam yemeği olarak da lezzita'ın acılı piliç kebabı vardı 5 tane falan ondan yedim başka da bir şey yemedim bunun haricinde yarım dereotlu poğaça daha gömdüm bu kadar 😂

Bu arada 1900 kaloriyi gecmemeye çalışıyorum bugün toplamda 1500 kalori almışım başka birşey yemem çünkü bugün full evdeydim

Bugün tartı günüydü ama şöyle bir salaklık yaptım ben bugünün cumartesi olduğumu unuttum o yüzden suyumu içtim şöyle bir 60 gram falan kaju yedim ondan sonra gittim tartıldım 76.7 gözüküyorum ayrıca tam regl ödemini atamadım. 3 gün sonra tekrardan tartilacagim bakalım kaç kilo vermiş olacağım 🤣

Bugün tartı günüydü ama şöyle bir salaklık yaptım ben bugünün cumartesi olduğumu unuttum o yüzden suyumu içtim şöyle bir 60 gram falan kaju yedim ondan sonra gittim tartıldım 76.7 gözüküyorum ayrıca tam regl ödemini atamadım. 3 gün sonra tekrardan tartilacagim bakalım kaç kilo vermiş olacağım 🤣
Bende tartıldım 78 olmuşum 🤣

Kahvaltıda patates kızartması yumurta ve tahin pekmez yedim biraz kahvaltıyı fazla kaçırdım akşama sebzeli birşeyler yapacağım 🤭

Bugün akşam yemeğinde salçalı makarna birde közlenmiş patlıcan salatası yedim 3 dilimde soğuk baklava yedim nefes alamıyorum 😥

X