Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

İyi geceler bugün sabah kahvaltısında yulaflı tost yedim 😬 öğlen bitter çikolata akşamda 6 kaşık pilav yarım tabak türlü yedim çayın yanına biraz kuruyemiş 3 tane biskuvide yedim 😂 haftaya benim bebişi oyun gruplarına götüreceğim bakalım nasıl olacak 😅

Anasınıfı zordur gerçekten inşallah gönlüne göre bir iş bulursun 😌 avmlerdede rahat oluyorlar bak istersen
Müdür aradı tekrardan çağırdı okula tekrar başladım ama akşam saat 6 da çıkıyorum sınıflara bakmıyorum günlük 700

Son güncelleme böyle

Eklentiler

• IMG_20240921_084535.jpg
    IMG_20240921_084535.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 5
Bende sabah kahvaltısında yumurtalı kaşarlı tost yedim doydum öğlen değilde akşam yemek yerim

Bende sabah kahvaltısında yumurtalı kaşarlı tost yedim doydum öğlen değilde akşam yemek yerim

Sen gene de güçten düşme eğer ki hani böyle acıkırsan kan şekerini düşerse bitter çikolata at ağzına bir tane çalışıyorsun işin ağır❣️

Sen gene de güçten düşme eğer ki hani böyle acıkırsan kan şekerini düşerse bitter çikolata at ağzına bir tane çalışıyorsun işin ağır❣️
Aynen mecbur bide orda yemek seçme gibi şansım yok günde bı tane yemek çıkıyor artık kime yeterse ya çorba ya pilav gibi oda az az veriyor 😂 doyarsan değil de tadımlık gibi😂

Aynen mecbur bide orda yemek seçme gibi şansım yok günde bı tane yemek çıkıyor artık kime yeterse ya çorba ya pilav gibi oda az az veriyor 😂 doyarsan değil de tadımlık gibi😂

O zaman iyiymiş kan şekerin düşmez en azından 😅

Bugün kahvaltıda 2 tane wasa üzerine sürülmüş fındık kreması 2 tatlı kaşığı kadar 2 yumurtalı kaşarlı omlet yedim 😂

Bugün su hedefim ulaşacağım en az iki buçuk litreye zorlamam lazım 🙁

X