Niyet ettim doğum kilolarını vermeye 🤭

Bugün çıyalı lımonlu su ile başladım güne su hedefımı tutturamadım. Sabah Çelik peynirli omlet yedim akşam yemeğinde ise anadolu çorbası ve makarna yedim,

güne su ile başladım 1 saat sonra kahvaltımı yaptım çeyrek ekmek karısık tost yanınada ev yapımı meyve suyu içtim. Bugün kahvaltılık alıp daha saglıklı beslenecegım

Dün bir de 30 dakikalık growwithjo ile spor yaptım

Teşekkür ederim valla bende yarım ekmek arası sandiwic yaptım patatesli bı güzel yedim

Bugün güne su ile başladım kahvaltıda 4 dilim ekmek 2 çırpılmış yumurta yedim Onun dışında bir şey yemedim Akşam yemeğinde de 2 tane biber dolması biraz iriydi ama bir de Yoğurtlu semizotu salatası yedim Peki arada da bir paket bisküvi ile iki tane Eti Puf yedim şu anda 1700 1.800 kalori falan almış bulunuyorum sporlarımı sabaha çekmeye çalışacağım Çünkü akşam yürüyüş yapmayı düşünüyorum şu abur cubur olayını bir kesersem büyük bir ihtimalle bu 76'ları görmem 75'lere inerim diye düşünüyorum

Eklentiler

• 1000016853.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 1
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…