🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah canım benim ilk aşılamamdı inşallah son olur 🙏 evet özel hastanede yaptırdım erzincanda
Sorması ayıptır ne kadar tuttu canım bizde şu an klomenle deniyoruz ama olmazsa aşılama dedi doktor aşağı yukarı ne kadar tutuyor acaba

Sorması ayıptır ne kadar tuttu canım bizde şu an klomenle deniyoruz ama olmazsa aşılama dedi doktor aşağı yukarı ne kadar tutuyor acaba
Yok canım niye ayıp olsun birbirimize yardımcı olmak için burdayız 😊 bizim hastane genele göre epey uygun aslında muayene 900 tl aşılama 4500 tl bi de ben gonal f kullandım 2 tane 450 lik aldım ikincisi tamamen bitmedi hala var biraz elimde onun tanesi 3700 tl bir de ovitrelle aldım 760 tl

Yok canım niye ayıp olsun birbirimize yardımcı olmak için burdayız 😊 bizim hastane genele göre epey uygun aslında muayene 900 tl aşılama 4500 tl bi de ben gonal f kullandım 2 tane 450 lik aldım ikincisi tamamen bitmedi hala var biraz elimde onun tanesi 3700 tl bir de ovitrelle aldım 760 tl
Aşılama ücreti gerçekten uygunmuş genelde 12bin tl civarı diyorlar. Ben istanbulda yaşıyorum bakalım inşallah aşılamaya gerek kalmaz ama hayat işte önümüze ne çıkacağını bilemiyoruz

Aşılama ücreti gerçekten uygunmuş genelde 12bin tl civarı diyorlar. Ben istanbulda yaşıyorum bakalım inşallah aşılamaya gerek kalmaz ama hayat işte önümüze ne çıkacağını bilemiyoruz
Aynen burası cidden uygundu aşılama için, inşallah senin aşılamaya gerek kalmaz büyük şehirlerde biraz daha artabiliyor maalesef fiyatlar 😢

Aynen burası cidden uygundu aşılama için, inşallah senin aşılamaya gerek kalmaz büyük şehirlerde biraz daha artabiliyor maalesef fiyatlar 😢
Evet muayene fiyatları bile maalesef baya uçtu. Doktor 3 ay klomenle deneriz dedi inşallah tutar ve gerek kalmaz 🙏🏼 sizin bi probleminiz var mıydı

Ben yumurtam çatladığı günden beri kullanıyorum acaba bıraksam gelirmi
Onu bilmiyorum aşkım benim kimyasal dedğimde beta 12ye cıkıp sonra yükselmeden geri düşmüştü 2 bucuğa. Normal periyot da örnek veriyorum 29 günde bi adet oluyosam o ay 52. Güne dayandı ben sökülmediği için gittim dr a normalde nette yazıyo ki kimyasalı vücut kendi atar benim atmadı işte. Dr prpgestan verdi betaya göre. Kullanmaya başla adetin gelince bırak dedi. İki gün kullandım. İkinci gün içmemden sonra adetim başladı. Bana adet olmam için vermişti yani

Anladım kuzu, inşallah biz de test verince temiz çıkar ben hsg hariç herşeye baktırdım 3 ayrı Dr. Da, kan pıhtılaşmasına yatkınlık dışında proplem yok. İnofolıc combı ph mavi kutu kullanıyorum 2 aydır 3. Kutuma geçicem bu ay inşallah Ramazan, evlattan yana da bizlere bereketle ve sağlıkla gelir :)
Ben de iki ay kullandım onu. Usg de pko cıkmamıştı ama bel cevre kalınlığımdan dolayı vermişti hem iştahını keser biraz demişti ben o anlamda fayda gördüm. İştahımı kesti. Kendim de gripti oydu buydu derken baya kilo verdim ağustos ayından beri. Ama gebelik oluşmadı. Senin gibi hsg hariç hepsi bakıldı eşimden test de alındı o da normal benim bi hsg kaldı. Özeller cok pahalı geldi. Tamamlayıcı da karşılamıyomuş bende çarşamba günü için şehir hastanesinden aldım randevu. Rahim filmini orda cektiricem

Anladım kuzu, inşallah biz de test verince temiz çıkar ben hsg hariç herşeye baktırdım 3 ayrı Dr. Da, kan pıhtılaşmasına yatkınlık dışında proplem yok. İnofolıc combı ph mavi kutu kullanıyorum 2 aydır 3. Kutuma geçicem bu ay inşallah Ramazan, evlattan yana da bizlere bereketle ve sağlıkla gelir :)
Yazmayı unutmuşum ben şimdi pembe şase olanına başladım içinde inositol mü ne varmış eczacı da dedi ki değerleri maviye göre daha yüksek. Biraz kafama göre oldu bu maviden sonuc alamayınca 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😅😅😅

Evet muayene fiyatları bile maalesef baya uçtu. Doktor 3 ay klomenle deneriz dedi inşallah tutar ve gerek kalmaz 🙏🏼 sizin bi probleminiz var mıydı
Canım klomeni 2 ay deneyip sonra 2 ay femara deneyebilirsin bence daha etkili bir ilaç o. Tabi inşallah gerek kalmaz. Yani bende de eşimde de bir sıkıntı yok aslında sadece benim ultrasonda pcos görüntüsü var fazla yumurtam var yani. Ama ileri düzeyde değil çok şükür yumurtalarım gelişiyor çatlıyor. Onun dışında benim hsg eşimin spermiyogram temiz ama 2 buçuk seneden fazla oldu hiç gebe kalamadım 😢

Canım klomeni 2 ay deneyip sonra 2 ay femara deneyebilirsin bence daha etkili bir ilaç o. Tabi inşallah gerek kalmaz. Yani bende de eşimde de bir sıkıntı yok aslında sadece benim ultrasonda pcos görüntüsü var fazla yumurtam var yani. Ama ileri düzeyde değil çok şükür yumurtalarım gelişiyor çatlıyor. Onun dışında benim hsg eşimin spermiyogram temiz ama 2 buçuk seneden fazla oldu hiç gebe kalamadım 😢
Doktordan femara talep etsem verir mi ki acaba
Allahın izniyle inşallah aşılaman tutacak canım🙏🏼🙏🏼 test günün ne zaman

Doktordan femara talep etsem verir mi ki acaba
Allahın izniyle inşallah aşılaman tutacak canım🙏🏼🙏🏼 test günün ne zaman
Bence 2 ay femara kullandıktan sonra hala olmazsa talep edebilirsin 😊 bazen bizim bazı şeyleri talep etmemiz gerekiyor. İnşallah tutar kuzum valla çok bekledik artık kavuşalım bebişlerimize 🙏 test günüme daha 9 gün var ama ben 1 hafta sonra yapmayı planlıyorum varsa çıkar zaten

Bence 2 ay femara kullandıktan sonra hala olmazsa talep edebilirsin 😊 bazen bizim bazı şeyleri talep etmemiz gerekiyor. İnşallah tutar kuzum valla çok bekledik artık kavuşalım bebişlerimize 🙏 test günüme daha 9 gün var ama ben 1 hafta sonra yapmayı planlıyorum varsa çıkar zaten
Bu ay günde 1 klomen kullandım eğer bu ay olumlu olmazsa önümüzdeki ay günde 2 içicem eğer öyle de olmazsa dediğin ilacı danışırım doktora bakalım hayırlısı inşallah🙏🏼
Çatlatma iğnesi vurulduysa eğer onun etkisinin geçmesi 12 günü bulabiliyormuş canım

Evet evet biliyorum canım ama bu benim 3. Çatlatma iğnesi vuruluşum diğerlerinde de 7 ve 8. Günlerde gitmişti vücudumdan, bir de aşılamanın 12. Günü çatlatma iğnesinin 14. Gününe denk geliyor zaten ☺️ senin ilaç dozunu epey düşük başlamış doktorun demek ki yumurtalıkların aktif inşallah sağlıklı bir şekilde büyür yumurtalarınn 🙏☺️

Evet evet biliyorum canım ama bu benim 3. Çatlatma iğnesi vuruluşum diğerlerinde de 7 ve 8. Günlerde gitmişti vücudumdan, bir de aşılamanın 12. Günü çatlatma iğnesinin 14. Gününe denk geliyor zaten ☺️ senin ilaç dozunu epey düşük başlamış doktorun demek ki yumurtalıkların aktif inşallah sağlıklı bir şekilde büyür yumurtalarınn 🙏☺️
Güzel dileklerin için sağol canım🙏🏼
Vücudundan ne zaman iğnenin etkisini geçtiğini biliyorsan tabi erken test yapabilirsin canım ama bazen hemen test pozitif göstermeyebiliyor aşılama olan arkadaşların yazılarını da okuduğum kadarıyla bazen 16.günde bile pozitife dönen oluyor sen pozitifliğini hiç kaybetme her şey çok güzel olacak inşallah💖🙏🏼

Kizlar merhaba bir kac aydir yoktum nasılsınız biraz önce test yaptım çizgiyi görebiliyor musunuz

Eklentiler

• 1000038646.jpg
    1000038646.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 43
Ayy canımsın sen benim yaaa ❤😍 güzel kalpli arkadaşım benim 🥰😍 inşallah yaza biz de hamile gireceğiz kuzum inşallah. 15 haftalık olmuşsunuz bile maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 sağlıkla gelsin inşallah yeğenimiz. Çok ölüyorummm çok seviyorumm 🍒🍓
Kuzum benimmm seni de miniğini de öperimm 😍😍 eski isimleri burda görmek öyle mutlu ediyor ki hiç görmediğim bilmediğim insanları özlediğim için de ayrıca şaşırıyorum bazen 😍😍 önceki topic sana uğur getirdi bize dua et bu topicten de kalanlarımız hamiş çıkalım kuzumm 😍😍
Oyy yerim seni de küçük prensini de yaa 😍
İnşallah arkandan gelicez kuzucum az kaldı, sık sık uğra buraya 🤩
nasıl da büyümüşünüz ya ne çabuk 15 hafta oldu dün gibi haberi verişin 🥹 Sağlıcakla kucağına aldığın günleri de görelim inşallah kuzucum ❤️
Bitanesiniz siz tüm dualarım sizinlee.. 💕🙏🏻

Yazmayı unutmuşum ben şimdi pembe şase olanına başladım içinde inositol mü ne varmış eczacı da dedi ki değerleri maviye göre daha yüksek. Biraz kafama göre oldu bu maviden sonuc alamayınca 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😅😅😅
Ben de iki ay kullandım onu. Usg de pko cıkmamıştı ama bel cevre kalınlığımdan dolayı vermişti hem iştahını keser biraz demişti ben o anlamda fayda gördüm. İştahımı kesti. Kendim de gripti oydu buydu derken baya kilo verdim ağustos ayından beri. Ama gebelik oluşmadı. Senin gibi hsg hariç hepsi bakıldı eşimden test de alındı o da normal benim bi hsg kaldı. Özeller cok pahalı geldi. Tamamlayıcı da karşılamıyomuş bende çarşamba günü için şehir hastanesinden aldım randevu. Rahim filmini orda cektiricem
Bende sadece regl dönemi çıkıp atılan basit kist vardı regliye 2 gün kala gittim Dr. A kist yok dedi şükür. Ama bu ay adet kanamam da az geliyor regl dönemi sancılarmda biraz hafifledi folik asitten sanırım bende iştah kesmesi olmadı canım. Bu ay adet az gelince acaba yumurta büyüdü çatlamadı kist mi oldu diye şüphelendim ama akıntımda yumurtlama günü baya çok olmuştu bilemiyorum🤔🤔
inşallah rahim filmin tertemiz çıkar tez zamanda sağlıklı evlatların olur.

Dün soğan suyu mu içsem acaba dedm bende biraz baktım hormonları bozulanda varmış geri vazgeçtim valla ne içsek diye artık psikoloji bozuldu 🥲😂 civan,perçemi, rezene ada çayi,çayı yeşil çay içiyorum regl günlerim de sadece

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X