🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar bilmediğimden soruyorum bu sat bat ne oluyor acabaa

Ay buralara kimler gelmiş kimleeerr Valla 2-3 haftada bir siz dördünüzü profillerinize girip kontrol ediyordum son durumunuz ne diye Edam zaten benim ilk yol arkadaşımdı onu hergün kontrol ediyorum desem abartmam Topik de açılmış artık her gün girer okurum artık İnanıyorum hepiniz o güzel haberleri vericeksiniz ben sizlerin sayesinde Ekim Kasım Aralık ayından hamiş çıktım ve şimdi bebeğim burdaki herkese şans uğur getirsinn Biz 15. Haftaya giriyoruz doktorumuz erkek tahmin ediyor ama net olarak haftaya öğrenicez bakalım
B bernaad edahandro Merveeee57 Zumruduanka96 https://mutluresim.com/images/2024/03/08/zFFQc9.jpg

Son düzenleme:
Ayy canımsın sen benim yaaa ❤ güzel kalpli arkadaşım benim inşallah yaza biz de hamile gireceğiz kuzum inşallah. 15 haftalık olmuşsunuz bile maşallah sağlıkla gelsin inşallah yeğenimiz. Çok ölüyorummm çok seviyorumm

Anladım canım inşallah artık olmaması için bir sebebin kalmamış kısa zamanda güzel haber alırsın

Ben de kendimde polipten şüpheleniyorum, geçen sene rahim ağzımda vardı o alınmıştı ama rahimde var mı yok mu bilmiyorum. Henüz hsgde çekinmedim ama senin anlattığın gibi çok şiddetli sancılı ve yoğun kanamalı regl dönemi geçiyorum. Bakalım benim sonuç ne olacak

Ben elimden geleni yaptım en azından içim rahat. Eskiden neden olmuyor der kendi kendimi yerdim.Hepimiz için en güzeli olsun kuzum

Oyy yerim seni de küçük prensini de yaa
İnşallah arkandan gelicez kuzucum az kaldı, sık sık uğra buraya
nasıl da büyümüşünüz ya ne çabuk 15 hafta oldu dün gibi haberi verişin Sağlıcakla kucağına aldığın günleri de görelim inşallah kuzucum

Anladım kuzu, inşallah biz de test verince temiz çıkar ben hsg hariç herşeye baktırdım 3 ayrı Dr. Da, kan pıhtılaşmasına yatkınlık dışında proplem yok. İnofolıc combı ph mavi kutu kullanıyorum 2 aydır 3. Kutuma geçicem bu ay inşallah Ramazan, evlattan yana da bizlere bereketle ve sağlıkla gelir :)

Kuzum benimmm seni de miniğini de öperimm eski isimleri burda görmek öyle mutlu ediyor ki hiç görmediğim bilmediğim insanları özlediğim için de ayrıca şaşırıyorum bazen önceki topic sana uğur getirdi bize dua et bu topicten de kalanlarımız hamiş çıkalım kuzumm

Kızlar aşılama yaptıran var mı aranızda

Hayırlı olsun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın özel hastanede mi yaptırdın
İnşallah canım benim ilk aşılamamdı inşallah son olur evet özel hastanede yaptırdım erzincanda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…