🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzum haftaya regl olursam eğer 7 ay olmuş olacak
Kuzum ben tam 31 aydır istiyorum bebek ama daha hiç hamile kalamadım ve bizde de hiçbir sorun yok eşimin değerleri çok iyi benim hsg de sorun yok hormonlarda sorun yok yumurtalarım büyüyor kaliteli oluyor çatlıyor. Hatta progesteronum bir kez 11 çıktı sonra 29 çıktı en son 23 çıktı yani orda da bir sorun yok. Bu pazartesi ilk aşılamamı yaptırdım yaparken doktor bile dedi ki olmaması için hiçbir neden yok her şey mükemmel, yumurtalar büyüdü sperm gayet iyi rahim duvarı kalınlığı da çok iyi gerisi nasip artık yani kendinde sorun aramak için çabalama gerçekten sebepsiz de olabiliyor

Kuzum stres bende hep var nasıl sakinlerim bilmiyorum ama uykuda problem yok fsh olsaydı iyiydi gerçekten ama yok umarım o da iyidir kadın doğumda genel olarak değerlerime iyi demiş zaten inşallah bu kez sağlıklı olur

28 şubat bende aşılama yaptım 14 mart adetim dua edin banada. Allah hepimize saglıklı hayırlı evlatlar nasip et

O kadar haklısın ki aslında ben kendim sağlıkçıyım. Az çok bilgi sahibiyim aslında hormonlarla ilgili. O yüzden de ilk düşündüğümüz zamandan itibaren hep ovülasyon testiyle başladım ama hep çok stresliydim. Şimdi de olmayınca anksiyete oluştu sürekli bi sorun var diye düşünüp duruyorum. Psikoloğa da gidiyorum ama ne yazık ki stres bi türlü düşmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…