🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzum bu sadece senle alakalı bir durumdeğil ah bir salabilsek stresi bırakabilsek eminim her şey çok güzel olacak. Benim doktorumun bebeği de tedaviyle olmuş ben çok soru sorduğumda bile kızıyo bu şekilde sadece kendini strese sokuyosun biraz rahatlaman lazım bak o zaman hemen olacak diyo. İnşallah bebişlerimiz daha fazla bekletmezler bizi

Canım ben korunmayı bıraktığımın ikinci ayında kimyasal yaşadım. Dr um o zamanlar test istememişti bir yılı doldurmadığı için. Sonrasında yaptırdık bir bucuk iki yıl sonra gibi bi süreçten sonra onunda testi temiz geldi

İnşallah kuzum ya bu topic bu sefer bize uğurlu gelecekkkk hadi bakalım

Hoşbulduk kuzum sende hoş geldin bebiş için artık sinir sorun yok öyleyse
bebeğimm bu sabah geldi reglim. Ama geldiğine çok seviniyorum hem testler negatifti hem gecikmişti. Hsg ve histeroskopi sonrası çok gecikcek regl diye ödüm kopuodu wallahi sevindim ilk defa kırmızılara :)))

o zaman sat 8 Mart
Bat 5 Nisan

Öperimmmm

Çok geçmiş olsun canım, inşallah bundan sonrasından güzel bir bebiş haberi alırsın

Acaba polipler konusunda herhangi farklı bir belirtin var mıydı? Bir de polipler hsg de farkedildi mi ?
Canım teşekkür ederim. Hayır poliplerim hiçbir vajinal ultrasonumda çıkmamıştı. Hep temiz dediler yolladılar. Hsg yapılırken sıvılar rahat geçti birinden geçerken bi engebeye takıldı da geçti doktor birazdan histeroskopide anlarız bu tepenin ne olduğunu dedi. Nitekim o tepecikler polipmiş. Rahim duvarında ve tüplere yakın yerde 4 polip. Benim regllerim hep çok ağır geçer sanki kurban kesilmiş gibi içimde bacaklarımdan akardı doktorlar normal derdi. Polipler regl döneminde de delicesine kanama yaparlarmış tam damarların üstünde olduklarında açılıp kapanmayan musluk gibi. Bende ağır kanamalı regl dönemi dışında hiçbir belirti yoktu. Bazılarında adet düzensizliği ve ara kanama yaparmış o da yoktu bende.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…