🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evetttt hanımlar sahalara geri dönüş yapıyorum Eylül Ekim Kasım aralık ayından sonra biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰
💫İSiM💫✨SAT✨✨BAT✨
blackkdahlia blackkdahlia 8 Şubat5 Mart
@1begonya6 Şubat7 Mart
Merveeee57 Merveeee57 18 Şubat19 Mart
@eflatundunya12 Şubat09 Mart
Sipser Sipser 10 Şubat10 Mart
@Umutvari15 Şubat13 Mart
@kelebek_vadisi9 Şubat15 Mart
@ArasaNillGerek23 Şubat23 Mart
@zesamu9327 Şubat23 Mart
B bernaad 29 Şubat28 Mart
@CinnamonQueen29 Şubat29 Mart
benaroz benaroz 5 Mart30 Mart
@letitbee2 Mart1 Nisan
Imeraferaa Imeraferaa 7 Mart2 Nisan
@Basakbasak15 Mart5 Nisan
Merhabalar bilmediğimden soruyorum bu sat bat ne oluyor acabaa

Ay buralara kimler gelmiş kimleeerr 🥰 Valla 2-3 haftada bir siz dördünüzü profillerinize girip kontrol ediyordum son durumunuz ne diye Edam zaten benim ilk yol arkadaşımdı onu hergün kontrol ediyorum desem abartmam 😅 Topik de açılmış artık her gün girer okurum artık 🩷 İnanıyorum hepiniz o güzel haberleri vericeksiniz ben sizlerin sayesinde Ekim Kasım Aralık ayından hamiş çıktım ve şimdi bebeğim burdaki herkese şans uğur getirsinn 🙏🏻💕 Biz 15. Haftaya giriyoruz doktorumuz erkek tahmin ediyor ama net olarak haftaya öğrenicez bakalım 🤰🏻👶🏻
B bernaad edahandro edahandro Merveeee57 Merveeee57 Zumruduanka96 Zumruduanka96 https://mutluresim.com/images/2024/03/08/zFFQc9.jpg

Son düzenleme:
Ay buralara kimler gelmiş kimleeerr 🥰 Valla 2-3 haftada bir siz dördünüzü profillerinize girip kontrol ediyordum son durumunuz ne diye Edam zaten benim ilk yol arkadaşımdı onu hergün kontrol ediyorum desem abartmam 😅 Topik de açılmış artık her gün girer okurum artık 🩷 İnanıyorum hepiniz o güzel haberleri vericeksiniz ben sizlerin sayesinde Ekim Kasım Aralık ayından hamiş çıktım ve şimdi bebeğim burdaki herkese şans uğur getirsinn 🙏🏻💕 Biz 15. Haftaya giriyoruz doktorumuz erkek tahmin ediyor ama net olarak haftaya öğrenicez bakalım 🤰🏻👶🏻
B bernaad edahandro edahandro Merveeee57 Merveeee57 Zumruduanka96 Zumruduanka96 https://mutluresim.com/images/2024/03/08/zFFQc9.jpg
Ayy canımsın sen benim yaaa ❤😍 güzel kalpli arkadaşım benim 🥰😍 inşallah yaza biz de hamile gireceğiz kuzum inşallah. 15 haftalık olmuşsunuz bile maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 sağlıkla gelsin inşallah yeğenimiz. Çok ölüyorummm çok seviyorumm 🍒🍓

Canım teşekkür ederim. Hayır poliplerim hiçbir vajinal ultrasonumda çıkmamıştı. Hep temiz dediler yolladılar. Hsg yapılırken sıvılar rahat geçti birinden geçerken bi engebeye takıldı da geçti doktor birazdan histeroskopide anlarız bu tepenin ne olduğunu dedi. Nitekim o tepecikler polipmiş. Rahim duvarında ve tüplere yakın yerde 4 polip. Benim regllerim hep çok ağır geçer sanki kurban kesilmiş gibi içimde bacaklarımdan akardı doktorlar normal derdi. Polipler regl döneminde de delicesine kanama yaparlarmış tam damarların üstünde olduklarında açılıp kapanmayan musluk gibi. Bende ağır kanamalı regl dönemi dışında hiçbir belirti yoktu. Bazılarında adet düzensizliği ve ara kanama yaparmış o da yoktu bende.
Anladım canım inşallah artık olmaması için bir sebebin kalmamış kısa zamanda güzel haber alırsın🥰

Ben de kendimde polipten şüpheleniyorum, geçen sene rahim ağzımda vardı o alınmıştı ama rahimde var mı yok mu bilmiyorum. Henüz hsgde çekinmedim ama senin anlattığın gibi çok şiddetli sancılı ve yoğun kanamalı regl dönemi geçiyorum. Bakalım benim sonuç ne olacak😊

Anladım canım inşallah artık olmaması için bir sebebin kalmamış kısa zamanda güzel haber alırsın🥰

Ben de kendimde polipten şüpheleniyorum, geçen sene rahim ağzımda vardı o alınmıştı ama rahimde var mı yok mu bilmiyorum. Henüz hsgde çekinmedim ama senin anlattığın gibi çok şiddetli sancılı ve yoğun kanamalı regl dönemi geçiyorum. Bakalım benim sonuç ne olacak😊

Ben elimden geleni yaptım en azından içim rahat. Eskiden neden olmuyor der kendi kendimi yerdim.Hepimiz için en güzeli olsun kuzum

Oyy yerim seni de küçük prensini de yaa 😍
İnşallah arkandan gelicez kuzucum az kaldı, sık sık uğra buraya 🤩
nasıl da büyümüşünüz ya ne çabuk 15 hafta oldu dün gibi haberi verişin 🥹 Sağlıcakla kucağına aldığın günleri de görelim inşallah kuzucum ❤️

Canım ben korunmayı bıraktığımın ikinci ayında kimyasal yaşadım. Dr um o zamanlar test istememişti bir yılı doldurmadığı için. Sonrasında yaptırdık bir bucuk iki yıl sonra gibi bi süreçten sonra onunda testi temiz geldi
Anladım kuzu, inşallah biz de test verince temiz çıkar ben hsg hariç herşeye baktırdım 3 ayrı Dr. Da, kan pıhtılaşmasına yatkınlık dışında proplem yok. İnofolıc combı ph mavi kutu kullanıyorum 2 aydır 3. Kutuma geçicem bu ay inşallah Ramazan, evlattan yana da bizlere bereketle ve sağlıkla gelir :)

Kuzum benimmm seni de miniğini de öperimm 😍😍 eski isimleri burda görmek öyle mutlu ediyor ki hiç görmediğim bilmediğim insanları özlediğim için de ayrıca şaşırıyorum bazen 😍😍 önceki topic sana uğur getirdi bize dua et bu topicten de kalanlarımız hamiş çıkalım kuzumm 😍😍

Kızlar aşılama yaptıran var mı aranızda

Hayırlı olsun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın🙏🏼 özel hastanede mi yaptırdın
İnşallah canım benim ilk aşılamamdı inşallah son olur 🙏 evet özel hastanede yaptırdım erzincanda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X