Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay ca

nım benım ya ALLAHIM butun herkese olmayanlara ALLAH hayırlı evlatlar nasip etsin Allah ol diyor ve oluyor ben bol bol dua ettım hep yasin okudum Allaha dedım evlat nasip et bana sağlıklı olsun cocugum sağlıklı bir şekilde elime alıyım başka hiçbirşey istemiyorum

Amin canım amin bak rabbim duani kabul etmiş inşallah hayirlisiyla kucaginada alacaksın

Merhaba arkadaşlar. Benim bata da 6 gün var. Belirtilerin çoğunu yaşadım ama psikolojik olarak etkilendim ondan mı bilemedim. Bugün test yaptım ama negatif çıktı. Erken mi davranmışım sizce?

Kızlar reglime 6 gün kala prodictor early testini yaptım negatif çıktı.Regle 2 gün kala da kaset test yaptım aşırı silik hayalet bi çizgi çıkmış sonradan farkettim. Bugün de reglim 2 gün gecikti ki hiç huyu değildir.Kaset test yaptım yine silik ikinci çizgi çıktı.Ve ardından kan verdim değer 151.04 çıktı :KK48: hamileyim sanırım bakalım ne durumda birkaç gün sonra kontrole gidicem. İsteyen/bekleyen herkesin güzel haber almasını dilerim..

Kızlar reglime 6 gün kala prodictor early testini yaptım negatif çıktı.Regle 2 gün kala da kaset test yaptım aşırı silik hayalet bi çizgi çıkmış sonradan farkettim. Bugün de reglim 2 gün gecikti ki hiç huyu değildir.Kaset test yaptım yine silik ikinci çizgi çıktı.Ve ardından kan verdim değer 151.04 çıktı :KK48: hamileyim sanırım bakalım ne durumda birkaç gün sonra kontrole gidicem. İsteyen/bekleyen herkesin güzel haber almasını dilerim..
Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Belirtilerin nelerdi canım öncesinde?

Teşekkür ederim :) Belirtiler; yerleşme kanaması olmadı,göğüste hassasiyet hiç yok, son günlerde çok acıkıyordum ilgisi var mı bilmiyorum ama dikkatimi çekmişti.Uyuma isteği var, özellikle öğlene kadar uyuyorum hiç bişey yapmak istemiyor canım.Duygusallık arttı.Kasıkta ağrı filan regli günümde oldu klasik regli ağrısı çektim bu kadar :)

Teşekkür ederim :) Belirtiler; yerleşme kanaması olmadı,göğüste hassasiyet hiç yok, son günlerde çok acıkıyordum ilgisi var mı bilmiyorum ama dikkatimi çekmişti.Uyuma isteği var, özellikle öğlene kadar uyuyorum hiç bişey yapmak istemiyor canım.Duygusallık arttı.Kasıkta ağrı filan regli günümde oldu klasik regli ağrısı çektim bu kadar :)
Teşekkürler canım :) Bende de ara ara mide bulantısı koku hassasiyeti göğüs dolgunluğu sızlaması damarların belirgin olması sürekli uyku hali çabuk yorulma gibi belirtiler var. Bu gece de sol kasığıma ara ara sancılar giriyor yürümemi zorlaştıracak şekilde. Bacağım ağrıyor. Bata 5 gün var. Bugün test yaptım ama negatifti :KK43:

Merhabalar kızlar uzun zamandır yazamıyorum. Umarım herkes iyidir her şey yolundadır.
Biliyorsunuz bir tane kızım var :)
Doktoruma gittim. Muayene oldum. Her şey normal.
Emzirdiğim için adet düzensizliği olabileceğini söyledi.
İnofolic ve folidoce yazdı.
Bu ay bebek beklemiyorum. Hayırlısı olsun inşallah bakalım :)

hayırlı olsun canım..

Teşekkürler canım :) Bende de ara ara mide bulantısı koku hassasiyeti göğüs dolgunluğu sızlaması damarların belirgin olması sürekli uyku hali çabuk yorulma gibi belirtiler var. Bu gece de sol kasığıma ara ara sancılar giriyor yürümemi zorlaştıracak şekilde. Bacağım ağrıyor. Bata 5 gün var. Bugün test yaptım ama negatifti :KK43:
kan verseydin keşke..

hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin. Benimde erken gebelik testinde çıkmamıştı kaset testte çıktı 30 tllik testin yapamadığını 5 tllik test yaptı helal olsun :KK70:

X