Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba buralari biraz aksattım,nasıl gidiyor çalışmalar?bebiş haberi varmı? Ben ovu testiyle silikte olsa ikinci çizgiyi yakaladım çalışmalara devam

orucluyum ama bozsammı bılemedım ben sonuc tahmın ettıgım ıcın nıyet etmemıstım ama sımdı bozarsam ıcım rahat etmez ay bılemedım napayım

Bilmiyorum ki geçen ay kimyasal gebelik geçirdim o zmn şiddetli göğüs ve kasık ağrım vardı bu ay sadece beyaz kremsi kıvamlı akıntım oldu 2 gün şimdi o da yok. Galiba yine olmadı hayırlısı. Sende var mı belirti?
bende de 1 gün oldu beyaz akıntı..şaşırdım hatta..göğüslerim her zamanki gibi bi değişiklik hissetmiyorum..haftasonu dışarı çıkabilcek olsam kan verirdim belki ama..çarşambaya kadar beklemek zor geliyo..

bende de 1 gün oldu beyaz akıntı..şaşırdım hatta..göğüslerim her zamanki gibi bi değişiklik hissetmiyorum..haftasonu dışarı çıkabilcek olsam kan verirdim belki ama..çarşambaya kadar beklemek zor geliyo..
Valla ben hemşireyim hergün hastanedeyim ama daha çok erken kan versemde çıkmaz diye vermiyorum. 10 aydır ayda 3 kez kan vermekten artık utanıyorum. Testlerde pozitif görene kadar kan vermicem

Kızlar bişi sorcam. 16-18 mayıs ovulasyon testlerim pozitifti öncesi ve sonrası 21 ine kadar değerlendirdim. Ama ovulasyon testim tam silikleşti derken tekrar koyulaşmaya başladı. Neden olabilir fikri olan var mı?

Eklentiler

• FCA677AC-1090-4031-8149-F7C12D47697C.jpeg
    FCA677AC-1090-4031-8149-F7C12D47697C.jpeg
    28,3 KB · Görüntüleme: 72
ay ca
Takma takma sen artık hamissin ya eminim yükselecek ,ay inanır mısın kendim.hamileymisim gibi sevindim ya
nım benım ya ALLAHIM butun herkese olmayanlara ALLAH hayırlı evlatlar nasip etsin Allah ol diyor ve oluyor ben bol bol dua ettım hep yasin okudum Allaha dedım evlat nasip et bana sağlıklı olsun cocugum sağlıklı bir şekilde elime alıyım başka hiçbirşey istemiyorum

birde hiç beklemıyordum olmasını eşime bile dedim ben adet olucam diye taki gece rüyalarımda görene kadar çocugumu görmeye başlamıştım artıkın sonra test yapıp silik çıkınca apar topar git kan vermeye ve sonuc hamileyim İNŞALLAH ta sonuc artar :)

X