Kocamın çocukları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşime birtaraflarım yiyor istediğimi diyorum siz o güzel kafanızı yormayın gerizekalı kişilikler hadi işinize bakın sizin gibi beyinsiz tayfanın Burda olduğunu bilseydim yazmazdım zaten
O iş öyle olsa kıvrana kıvrana gelmezdin. Senin gibi neler gördük, hadi git yemek yap kooğğcanın çocuklarına.

Eşime birtaraflarım yiyor istediğimi diyorum siz o güzel kafanızı yormayın gerizekalı kişilikler hadi işinize bakın sizin gibi beyinsiz tayfanın Burda olduğunu bilseydim yazmazdım zaten
Şöyle part purt millete hakaret ederken dava yiyebileceğini de düşünebilsen keşke üstün zekalı arkadaş

Yaşamayın o halde, boşanıp gidin.. Anneleri bakacak olsa çocuklar zaten babanne evinde büyümezlerdi..

Bizde zaten beyin olsaydi gider 2 cocuklu adamla evlenir sonra stresten kendimizi paralardik beyinsizlik zor bacim iste boyle dert yok,tasa yok keyfimize bakiyoruz.

Evlenmeseydiniz, bilmiyor muydunuz çocukları başta? O zaman hiçbir şey demeye hakkınız yok

Valla ben yine de çocuklara kötü davranır diye korkuyorum. Adam belki esti gürledi bakacaksın yoksa kapı orda dedi her neyse ama bu kadın hayatı o çocuklara dar etmesin ?????
Vala 2 yenı nesıl ergen erkk cocugu ona ogretir dunyanın nasıl bır yer oldugunu. Bnde de var 2 ergen erkek suan. Hemde bnm oldukları halde goruyırum. Bu kadın yaptıklarını kat be kat gorur onlardan. Yenı nesle guvencim tam

Eşiniz size hiç söz hakkı tanımıyor, yalnız ergen erkek çocuklara aynı üslupla konuşmaya çalışmayın.
Onların kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış, anne babalarına olan öfkesini sizden çıkarmasınlar. Sonra da eşimin çocukları üstüme yürüdüler diye konu açarsınız.

Var olan iki çocuğunu annesinin başına atıp çocuksuzmuş gibi hayat kurabilen adamın iyi koca ve iyi baba olacağını düşünerek koştur koştur evlenip çocuk yapmışsınız.
Umarım bundan sonra iyi bir baba olur da çocuklarını evine alır. Siz de kocalığı ve babalığı hakkında yanılmamış olursunuz böylece

Babaanne yaşlı, eninde sonunda o çocuklar size kalacaktı, evlenmeden önce düşünmen gerekirdi , işte bu yüzden diyorum ki boşanmış, çocuklu adamlarla ev-len-meeeeee-yiiinnnn ...

Koskoca kadınlar kulübü gerizekalı bir sen mi akıllısın? O kadar aklın vardı niye yana yakıla buraya konu açtın madem? Görüyoruz ki asıl klavye delikanlısı sensin. Eşine istedigini diyebiliyor olsaydın böyle şeyleri kendine dert ediyor olmazdın. O çocuklar seninle büyümesin zaten ergen olmak yeterince zor bide üvey anne tramvasi yaşamasın çocuklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…