Kocamın çocukları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen de karar ver kadın attı mı başından çocuklarını atmadı mı? İstiyorsun ki alsın hepten, sen de kendi çocuğun kocişinle rahat et. Olmuyor ama değil mi?

Yazılanları okurken gülüyorsanız kafaya takacak bir şeyiniz de yok demektir. Size hayatta başarılar dilerim.

Dengesiz benim çocuğumu niye katıyorsun Allah’a şükür her koşulda çocuğumun yanındayım
Yalnız biz bu filmi çok gördük seyrettik, sonu da hep aynı. Hiç burada atar gider yapmayın. Belli ki kocanız höt demiş oturtmuş sizi. Kendi çocuğunuzla eşinizin çocukları milimine kadar eşit haklara sahip. Sizi kimse kaçırıp zorla evlendirmediyse ya bu deveyi güdün ya da bu diyardan gidin. Kimse anneyi savunmuyor, çocukların hakkını savunuyoruz. Ben de çocuğumu babasına bile vermek istemem. Büyük konuşmamak için vermem demedim, vermek istemem dedim. Hayatın ne getireceğini bilmiyorum. Adamın eski eşi niye velayeti almadı niye çocuklarına bakmıyor sorusu ikinci sırada şu an. İlk sırada babaanne opsiyonu da ortadan kalkmışken o çocuklara ne olacak. Babaları onları yaparken bizzat katkıda bulunduysa bakarken de bizzat katkıda bulunacak. Siz de eşinize mık diyemezsiniz ama buralara gelir konu açar hakaret beddua yağdırırsınız anca.

Babaanne vefat ederse, annesi de çocukları kabul etmezse, sizde etmezseniz yapılacak sey sizin boşanmanız olur o zaman. Başka bir alternatif mi var?
Evet annesi tek başına yaşarken iki çocuğun sorumluluğunun sizde olması rahatsız edici ama kocanız siz istemiyorsunuz diye çocuklarını sokağa atacak degil yani.

Valla verdiler canım sana sormayı unutmuşlar

Belki eşiniz para karşılığında çocukların velayetini aldı size bunu nafaka olarak veriyoruz dediler.

Bazı erkekler ben bakarım sen karışma der ama analarının başına atıp anneyi sustururlar.

Anne acaba nelerle karşılaştı bilmiyorum o yüzden yorum yapamayacağım.

Ayrıca annenin rahat yaşamı sizi ilgilendirmez

Malesef o çocuğa bakması gereken babaanne değil, anne ve baba. Ne sadece anne, ne sadece baba yani. Sizi iyi anlıyorum ancak bu çocuklar bir anda ortaya çıkmadı, evlenirken biliyordunuz. Biraz annede biraz sizde kalmaları için konuşabilirsiniz en fazla

Benim çocuğumu katma gerizekalo aptal mahluk herkes doğurduğuna baksın ben bakıyorım
simite sürülecek aklin olsaydi 27 yasinda karta kacmis iki cocuklu adamla evlenmeden önce düşünürdün.
bu saatten sonra akilsiz basin cezasini cek, ne diyelim.
sen bu uslupsuzlukla cocuklari da dusman edersin kendine, evden kacarlar zaten merak etme

Velayet babadayken evlatlarını tam büyüme çağında babaanneye mi bırakmış. Malesef babaanne iyileşse de baba bakmalı. Anne velayeti almaydıysa /alamadıysa uygun değildir mahkeme böyle uygun görmüştür. üzüldüm çocuklara. Kendilerini istemeyen bir baba ve üvey anne. Allah yardım etsin.

Saygısızlık diz boyu. Çocukları cezalandırma amacı olarak goren kişiden ne kadar anne olabılır acaba
O adam senı de kapının onune koyar sende o kınadıgın duruma düşersin bu kafayla. Adama 10 da cocuk yapsan umru olmaz.
Noldu ergen cocuklar sana mı sövdü. Ne zararlaro var. Sabah okula bır gıtcekler aksama kadar yoklar. Saygısız sevgısız yaklasırsan da alasını gosterır ler sana

Benim çocuğumu katma gerizekalo aptal mahluk herkes doğurduğuna baksın ben bakıyorım
Ben de sizin Dilek olduğunuzu düşünmeye başladım. O da herkes şeyinden çıkardığına bakacak diye esip gürlemişti buralarda ama sonra sesi soluğu kesilmişti niyeyse.

Tahiiin aşkım bu Dilek değil mi sence de?

Anne de tam üvey anne. Kemalettin tugcu roman karekterı gıbı kadın. Saygısız ve hadsiz yazık 3 cocuga da acıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…