Kocamın çocukları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba, 2 yıllık evliyim 1 yaşında çocuğum var, eşimin 2. Evliliği bu eşim benden 11 yaş büyük ben 29, o 40 yaşında, ilk evliliğinden, 15 yaşında ve 10 yaşında 2 oğlu var eşinden boşandıktan sonra çocuklarına babaanneleri bakıyordu biz evlendikten sonra da onlara oda yaptık bazı akşamlar bize geliyorlardı, anneleride 2 haftada bir hafta sonu alıyor ama şimdi kayınvalidem yoğun bakımda ve durumu ciddi ona ayrı üzülüyorum kendime ayrı eğer Allah korusun birşey olursa bu çocuklar burada kalacak ve okulları gelmeleri gitmeleri yemeleri içmeleri hepsi bana kalacak kocaman iki erkek çocuğu açıkçası temelli istemiyorum anneleri tek yaşıyor onun bakması lazım napıcam lütfen yardımcı olun çok stres yaptım eğer böyle olursa ben bu evde yaşayamam…

Masallah evlenirken hic stres yapmamissiniz. Simdi mi akliniza geldi?

Yorumlarınız gayet güzel bol keseden sallayan tayfa herkes herşeyi düşünerek evlendi ama yaşamayınca bazı şeyleri idrak edemiyorsun ayrıca anneleri gayet keyfinde durumu iyi biri onun bakması gerekiyor diyorum sokağa atılsın demedim klavye kahramanları
Yarın öbür gün aynısı senin çocuğunun başına da gelebilir çünkü bu adam babalık vasfı taşımıyor. Keşke çocuk yapmadan diğer çocuklarına nasıl davrandığını göz önünde bulundursaydın. Adam çocuk yapıp yapıp anasına kakalıyor, annesi sağlıklıyken iyiydi değil mi? Not :Klavye kahramanı değilim.

Ay çok tetiklendim ben. Resmen o küçük çocukların çektiklerini lisedeki arkadaşımda gördüm ve biz de o zamanlar 13-14 yaşlarındaydık. Babası annesini akrabasıyla aldatmıştı. Annesiyle babası boşandı babasıyla akraba evlendi. Sonradan akrabayla babasından bir kardeşi(!) daha oldu ancak ne anne bakıyordu ne diğer kadın istiyordu evde. Akraba çocuğa her baktığında işlediği günahı gördü anne de her baktığında akrabasının ve eşinin kahpeliğini... Babaannesi bakıyordu ve babaannesi biz 10. sınıftayken öldü. Sonradan da okul değiştirdi numara değiştirdi kayboldu gitti ortalıktan. Hiç kimse ulaşamadı kendisine. Umarım çektiklerine nazaran çok güzel bir hayatı olmuştur.

Arkadaşlar merhaba, 2 yıllık evliyim 1 yaşında çocuğum var, eşimin 2. Evliliği bu eşim benden 11 yaş büyük ben 29, o 40 yaşında, ilk evliliğinden, 15 yaşında ve 10 yaşında 2 oğlu var eşinden boşandıktan sonra çocuklarına babaanneleri bakıyordu biz evlendikten sonra da onlara oda yaptık bazı akşamlar bize geliyorlardı, anneleride 2 haftada bir hafta sonu alıyor ama şimdi kayınvalidem yoğun bakımda ve durumu ciddi ona ayrı üzülüyorum kendime ayrı eğer Allah korusun birşey olursa bu çocuklar burada kalacak ve okulları gelmeleri gitmeleri yemeleri içmeleri hepsi bana kalacak kocaman iki erkek çocuğu açıkçası temelli istemiyorum anneleri tek yaşıyor onun bakması lazım napıcam lütfen yardımcı olun çok stres yaptım eğer böyle olursa ben bu evde yaşayamam…
Çocuğunuz varmış, eşinizin çocukları ile abi kardeş oluyorlar yani eşinizin evlatları, yarın size bi şey olsa eşiniz başkası ile evlense çocuğunuzu atsa başından?
Bu kadar duygusuz nasıl olabiliyorsunuz? Onlar çocuk, üstelik çocuğunuzun ağabileri ne güzel çocuğunuza her konuda destek olabilecek ağabileri varken söyledikleriniz akıl alır gibi değil.
Ayrıca evlenirken kv.ye mi güvendiniz çocuklar onda sonsuza kadar kalacak mı sandınız?

işinize gelmeyen şeyleri duymak canınızı mı acıttı.

ne kadar seviyesizsiniz .

Açmayın o zaman konu falan bizde yorum yapmalım.

Hakaretleri bize değil eşinize yapın yerse tabii ki
Yemediği için hırsından buraya sarmış. Adam babalıgını konustruup alacak yanına bellıkı tutusmus etekleri. Restı de çektıyse buna essek gıbı bakcan yoksa kapı dıye kabus gıbı coktuyse bıze sarıyor. Sevıyesız kultursuz

Kapatın konuyu kesin sesinizi hadi herkes işine baksın 😂
Herkes işine baksın sende otur ağla evinde ben çocuklarına mı bakacağım diye. Evlenirken aklını zeytin peynirle yersen böyle olur işte. Kocasınının karşısında sesi pısanlar buralarda böyle oluyor işte.🙄

Eşime birtaraflarım yiyor istediğimi diyorum siz o güzel kafanızı yormayın gerizekalı kişilikler hadi işinize bakın sizin gibi beyinsiz tayfanın Burda olduğunu bilseydim yazmazdım zaten
İstediğini diyorsun da istediğini yapamıyorsun, ondan napıcam ben diye dövünüyosun

Eşime birtaraflarım yiyor istediğimi diyorum siz o güzel kafanızı yormayın gerizekalı kişilikler hadi işinize bakın sizin gibi beyinsiz tayfanın Burda olduğunu bilseydim yazmazdım zaten
Sen cok beyınlı yuksek iq lu oldugun için kart horozla evlendin demmkkı o yuksek zekanla yasına uygunlar almadı senı de kor topal bırıne yamandın.. Tuh nasıl oldu da dustun buraya..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X