Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Merhabalar yukarıyi okumadım müsait bir ara okuyacağım evde yoktum az önce geldim yediklerim şunlar;

Kahvaltı 10:00
1 ince dilim ballı beyaz ekmek
1 dilim peynir
1 salatalık
1 haşlanmış yumurta

Atıştırmalık
1 Nesfit yulaf bar
2 sigara böreği
1 fincan orta şekerli Türk kahvesi

Akşam yemeği 18:30
1 porsiyon taze fasulye
1 bardak ayran
4 5 adet sarma
1 tane biskrem
2 tane siyah erik

Su henüz 1 litre anca oldu
Afiyet olsun 😃Böyle kararında yiyebilenlere çok imreniyorum. Mesela ben o sarmayı 4-5 adette kalamazdım.

Afiyet olsun 😃Böyle kararında yiyebilenlere çok imreniyorum. Mesela ben o sarmayı 4-5 adette kalamazdım.
Normalde ben de kalmıyorum da bakma kendi sınır kilomu aştım o yüzden dur demek zorundayım.😌normalde ben bildiğin ayı gibi yiyen bir cinsim bir oturuşta 400 gr Nutella çikolatanin dibini gördüğümü bilirim 2 günde bir 400 gr Nutella aldığımı bilirim bayram şekerleri bir oturuşta 1 kiloya yakın falan yiyen yani 😂bayramda hastanelik olduğumu bilirim 😂

Normalde ben de kalmıyorum da bakma kendi sınır kilomu aştım o yüzden dur demek zorundayım.😌normalde ben bildiğin ayı gibi yiyen bir cinsim bir oturuşta 400 gr Nutella çikolatanin dibini gördüğümü bilirim 2 günde bir 400 gr Nutella aldığımı bilirim bayram şekerleri bir oturuşta 1 kiloya yakın falan yiyen yani 😂bayramda hastanelik olduğumu bilirim 😂
:KK57: ablacım saygı duyuyoruz :KK52:

Afiyet olsun canım
Salata malzemelerinin de karbını sayıyorsun di mi 💟
ben oyle cok SIKI keto yapmiyorum canim, amacim unlu mamulleri ve sekeri azaltmak. Oyle olunca da keto tarzi oluyor, pirinc bulgur filan da tuketmiyorum. Ama tam 100% keto diyemem tabiki. bu biraz benim tarzim keto oluyor :KK66:

Tünaydın hanımlar
Bu sabah kalori yoğunluğunu kahvaltıya vermek istedim. Yağsız karışık kızartma ve karabuğday ekmeğiyle güzel bir kahvaltı yaptım.
Şimdi de kahve yaptım bi keyif yapayım.

Sabah kahvaltısı 2 kez yaptım

Birincisi 8.15
2 tane ballı pankek

İkincisi 10.30
1 porsiyon peynirli omlet

Ara öğün
1 tane muz
1 tane Nesfit çikolatalı yulaf bar

Birazdan yulaf bardan bir tane daha yiyeceğim çünkü dişçiye gideceğim karnım tok olsun.

Sabah kahvaltısı 2 kez yaptım

Birincisi 8.15
2 tane ballı pankek

İkincisi 10.30
1 porsiyon peynirli omlet

Ara öğün
1 tane muz
1 tane Nesfit çikolatalı yulaf bar

Birazdan yulaf bardan bir tane daha yiyeceğim çünkü dişçiye gideceğim karnım tok olsun.
Afiyet olsun balım 😊
Dişçi kontrolü mü yoksa tedavi mi olcak

X