Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

indirdim canim telefonuma.

waaw 600 kalori super. Harikasin haftada 2,5 kilo tabiki cok iyi olur. ben de deneyebilirim oyle bir gun az bir gun daha normal almayi kaloriyi hem vucudunu sasirtmis oluyorsun. Nasil peki verebiliyor musun?
Benim de kilom cok boyum da kisacik

waaw 600 kalori super. Harikasin haftada 2,5 kilo tabiki cok iyi olur. ben de deneyebilirim oyle bir gun az bir gun daha normal almayi kaloriyi hem vucudunu sasirtmis oluyorsun. Nasil peki verebiliyor musun?
Kız boylarımız aynı sayılır
Lisbeth de 1.60 yazıyor ben de 1.64
Yuvarladım 1.65 yazdım ahaha

Geçen hafta 1500 ve 500 yaptım aradaki fark çok olduğu için sanırım 1.35 kilo verdim. Bu hafta 1200 ve 600 e geçtim daha iyi oldu sanırım. Acıktıkça çaya kahveye yükleniyorum açıkçası. Benim boy 1.60 kilo 115 ama başladığımda 124 dü kilom.
Bir de spor yapamıyorum pek. Sen hareketli olduğun için birgün az birgün normal sende güzel çalışır gibi geldi bana.

fikir cok iyi canim, verirsin sen bu azimle masallah.
Insallah hep beraber 90lara gectigini de gorup kutlayacagiz burda

Hellöövvv
Bugün 600 lük günüm. Sabah sağlam başlamak istedim. 5 adet m boy yumurtadan omlet,40 gr süzme peynir ve çayla güzel bir kahvaltı yaptım. Öğle yağsız sütlü filtre kahve içtim
Akşam da 1 muz ile yine kahve içtim.
2 lt su içebildim gün içerisinde çay kahve çok tüketince fazla su içemiyorum. Bir de sinir oluyorum yarım saatte bir off. Spor yok.
Kalori check

Süpersinnnnn
Ben de bişey yemedim bi kahve içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…