Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Valla bu sefer olacak gibi zorlanmıyorum da baya iyi hissediyorum
maşallah canım
yarın Kastamonu'ya gidiyoruz yine ama 2 günlük.Burdan kopmıcam yazıcam yine :)
yemekleri çok lezzetli bi de ısrar edilince yiyorum ama esas kaloriyi tek başıma yediğim abur cuburdan alıyorum onu yeni farkettim biliyor musun

İyi yolculuklar
Sorma abur cubur büyük sıkıntı ben de markete gitmiyorum cips reyonunu görmeyeyim diye Lays in mevsim yeşillikleri ve yoğurt olanı varya bir de pringless işte ben bayılıyorum onlara. Ama bayadır yemiyorum tutuyorum kendimi valla. 100 e düşeyim bir gün ödül belki verebilirim kendime

sağol bebeim
aynen ama pringles ben çocukken daha kaliteliydi ya o zaman yediğim ekşi krema soğanlıyı unutamıyorum

Dun aksama kadar iyiydi menum ama aksam kotu oldu
09:00- 1 bardak proteini arttirilmis sut, 1 kase salata
13:00 - tavuklu salata, 1 dilim ekmek
16:00- 1 bardak hindistan cevizi sutu, 1 muz
20:00- 3 yk siyah pirinc, 4 yk tavuk sote
22:00- 3 avuc cips , 6 kare cikolata

su: 4lt
spor: 60 dk bisiklet

Lutfen fikir verirseniz cok sevinirim, gece ac yatmak icin ne yapayim sizce? ben ac yattigimnda hem daha iyi uyuyorum hem de tabiki kilo veririm

Gunaydin canim, ne yapiyoruz? Kaloti mi sayiyoruz. Ben de katilabilirim, iki sayfa belki daha etkili olur bir turlu veremedim kiloyu. Nasil katilabilirim? Once menumu yazarak baslayayim mesela
canım gel tabi ki
Birlikten kuvvet doğar
Orda yarış havan olur burda da dediğin gibi kalori ve yeme aralığı sayarsın

bu kadar suyu nasıl içiyorsun keşke ben de içebilsem. Menü gayet iyi görünüyor. Akşamki kaçamağın yerini kuruyemiş ve kuru meyvelerle değiştirsek nasıl olur sence ? Bir de kaç kalori almayı planlıyorsun günlük olarak

Yine de dengeli görünüyor canım.Tabi kaloriyi bilmiyorum sen miktarlarına göre bir uygulamada gir bence
Su spor süper
tam aç değil de psyllium lifli ya da çiyalı limonlu su içip yatabilirsin kuzum hem yağ yakmaya devam edersin

cok sagol canim. chiali puding cok yaip yedim ama ciyali limonlu su hic icmedim. hemen bu gece deniyorum.
psyllium lif bilmiyorum hic o ne? hemen bakiyorum google a

suyu cok seven biriyim, ama dun fazlasiyla abarttim , cok aciktim ve su icip durdum.

ben neredeyse hergun bir spor yapiyorum (ise bisikletle gidip geliyorum zaten) o yuzdne cok dusuk kalori almayi planlamiyuorum ama kilo da vermek istiyorum. kilom da baya var yolum uzun aslinda, birden kaloriyi cok kesmek iyi olmaz gibi geliyor.
1700 kalori mi alsam ? cok mu acaba?

Canım arama motoruna ağırsağlam yazıp kalori ihtiyacını bulacağın siteye gidip bakabilirsin. Çünkü baya detaylı bilgiler istiyor doğru bulmak için

Canım arama motoruna ağırsağlam yazıp kalori ihtiyacını bulacağın siteye gidip bakabilirsin. Çünkü baya detaylı bilgiler istiyor doğru bulmak için
yazdigimda gunluk almam gereken kaloriyi 2300 kalori cikartti. Sabit kiloda kalmak icin. o yuzden 1700-1800 civari iyi diye dusundum gunluk 500 kalori acigi ile 2 haftada 1 kilo giderse super olur

nasil yapiyoruz? Gunluk kac kalori almamiz lazim? yoksa sadece kalori sayip yazmamiz yetrli mi?

Canım ben diyetkolik kullanıyorum fatsecret kafamı karıştırdı @LisbethS
Ordaki kaloriye göre kalori aralığı takip ediyorum canım biraz içgüdüsel biraz da kontrollü
0-500
600-1.000
1.100-1.500 şeklinde
1.100-1.500 aralığı en güzeli ya da ortalamayı öyle tutmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…