Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

guzeldi canim, bol bol basamak indik ciktik. Dubrovnikteydik, bir de bebek arabamiz vardi. Hayatimda bu kadar basamak inip cikmamsimdir ama guzeldi tabiki, ailecek vakit gecirmek nerde olursak olalim iyi geliyor. Normal gunder is, okul derken aksama herkes yorgun. Haftasonu 2 gun cabucak geciyor.
Ilk defa olabilir bir tatilde kilo verdim
Sen nasilsin canim?

evet ya yokuş ve merdiven bayağı etkiliymiş
tebrikler hayatım valla
biz de deniz kenarına gittik döndük çok yüzemedim ama bol yürüyüş yokuş merdiven
gece yarılarına kadar yedim artı 500 iyi dedim

Selam diyet gayet iyi gidiyor Sen nasılsın ?
Şu an kafayı saçlarımla bozdum. Dün gece 2 de saçlarımı koyu kestaneden bakıra çevirdim. Sabahtan beri o bakım senin bu bakım benim uğraşıyorum
Slm cnaim, bakiri yillarca kullandim, cok begenerek kullandigim bir renkti. Sonra sacim koyulastirinca donmesi zor oldu.
Rengin sacinda uzun sure kalmasini istiyorsan tek bakir boya kullanma. karistir mesela acik kestaneyle veya sac rengin aciksa koyu sariyla karistir cok daha uzun sure canli oluyor renk

Selam diyet gayet iyi gidiyor Sen nasılsın ?
Şu an kafayı saçlarımla bozdum. Dün gece 2 de saçlarımı koyu kestaneden bakıra çevirdim. Sabahtan beri o bakım senin bu bakım benim uğraşıyorum
Çok kolay gelsin kuzum
Harikasın benim de iyi gidiyor yoğurt yiyorum şimdi.
Haftada bir gün oryantal müzikle spor yapacam karar verdim
Sen bayağı bakımlı ve hayat dolu bir kadınsın aslında.Hadi bakalım içindeki seni geri getirmeye

Merhabalar efenim merhabalar

Bugünü de bitirdik kaçamaksız çok şükür
Sabah 1 büyük muz,20 gr fıstık,yağsız sütlü filtre kahve
Öğle 1 yumurtayla menemen,1 ihe minik sandviç ekmeği
Arada sütlü filtre kahve 2 kupa
Akşam 200 gr iç pilav,200 gr yoğurt

merhabalar efenim şerefler verdiniz
ooo menünüz de şahane efenim lakin iç pilavın kalorisini şeedemedim toplam kaç oldu hanımefendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…