Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

sabah yyk, limonlu su,şekersiz mamul, elma şekeri
beyaz ekmeğe zeytinli beyaz peynirli sandviç, siyah çay
ara yy süt 200 ml ,lifalif kuruyemiş bar, hindistan cevizli truffle
sayrem çedarlı tavuk,salata, makarnası
ara waffle, siyah çay
sade türk kahvesi, kuru trabzon hurması, badem

Evet erken bitirmem iyi oldu. Zaten 800 kalorilikte spor yaptım. Ama eksi gelmem belki çünkü ödem olabilir belki bilmiyorum. Yeni yöntemi dene bakalım nasıl olacak. Hersey psikolojide bitiyor bazen ben diyet bu kadar hayatıma girmeden çok irdeleyip çok şey öğrenmeden önce daha kolay kilo veriyordum. Et çok masumdu benim için sonra kalorilere bakmaya başlayınca kalorisi yüksek ister istemez belli bir süre sonra çok yedim kilo alacağım gibi düşüncelere girmeye başladım. Yogurt salata meyve bulgur da buna dahil. Kalorilerini öğrendikten sonra kilo yapacak buda kafası oluşmaya başladı. Önceden pasta börek tatli abur cubur ekstra şeyler yiyince kilo alıyordum. Şimdi herseyden alıyorum.

Yiyerek zayıfladınız mı
Yiyerek derken ölümüne yemiyoruz tabi ki. Sadece yasaklar koymuyoruz kendimize normalde yemediğimiz şeyleri diyette de yemiyoruz. Beslenme alışkanlıklarımiza göre kontrollü davranıyoruz. Spor yapıyoruz kalori açığı oluşturuyoruz. Ben pazartesinden cumaya 450 gr verdim

Afiyet olsun ben de deneyeceğim de ondan soruyorum. Kimsenin ölümüne yediğini söylemedim tabiki.

diy mi yaa evet yağsız bişey de yesem kalori sayınca strese giriyorum

bugün de planlı gitmek istiyorum yine tatlı yicem ama günün bir vakti yesem kapasam tatlı olayını güzel olur
not: bir de kurabiye var
ama 30 dk egzersiz yapmaya çalışıciim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…