Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

o zaman kalori sınırı koysan? başlangıç için
sonra içeriği de düzenlersin
Normalde misafirliğe hiç bisey yemeden gidip tek öğün yapıyorum. O zaman aç olduğum için önüme ne konsa yiyorum. Bu defa evde hafif yiyip öyle gitmeyi deneyeceğim. Böylece kaloriyi kontrol edebilirim diye düşünüyorum. Bakalım ya planladığım gibi olacak yada orda herseyi yiyecem evde yediklerim de ekstra olacak kalori patlayacak sonra 3 saat yürü babam yürü yansın. Tamamen supriz olacak

sağlık olsun

Yarını kalori sınırını aşmamak için elimden geleni yapacağım. Aşarsa da ekstra sporla telafi edeceğim. Benim şu an karnımdan çok gözüm aç karnımı doyurmakktan çok gözümü doyurmaya çalışıyorum. Çok berbat bi beslenme düzeninin içine düştüm sürekli hamurlu biseyler yemek istiyorum.

aslında ben 22 ocakta başladığımda full serbest bıraktım ben de çok atıştırıyordum gün içinde
sonra dengeyi buldu vücut
Bende dengeyi bulmaya çalışıyorum. Sağlıklı beslenmeye alışmaya çalışıyorum. Bi iki kilo versem havaya girerim hemen daha disiplinli olurum. Şimdi hem kilodan dolayı mutsuzum hem geri aldığım için kendime çok kızıyorum hem diyet çok zor geliyor çabuk sonuç almak istiyorum sonuç alamadikca bocaliyorum. Klasik diyet başlangıcı.

ekmek şekerden iyidir kuzum merak etme

olsun normal canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…