Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Yapabilirsen helal olsun. Ben memleketten uzaktayım çok gidecek yer yok gelende çok olmaz. Ama oğlum bayram havasını biraz hissetsin diye tatli falan yapıyorum tabi yiyorum da. Bu bayram bi aksilik olmazsa eltimler gelecek beraber geçireceğiz bayramı o yüzden ben bayrama kadar 65 lerde olmam lazım.

inşallah inşallah canım
ben de ne yerim naparım bilmiyorum

Sabah tartıldim 72.45 çıktım. Kiloyu yeni aldığım için en az 2 kilosu odemdir diye düşünüyordum ama yağ galiba. 3 4 gündür dikkat ediyorum spor yapıyorum ödem atıcı çaylar falan içiyorum artiya gidiyor eksiye geçmiyor. Ödem değilmiş demek ki. 1 ayda 8 kilo yağ yapmayı becermis olamam şaka gibi

daha önce denediğin faydalı gelen detoks var mıydı
Diyet ve detoks diyince aklıma gelen ilk şey kabak 3 gün yapınca bir yüzünü güldürüyor tabi detoks yapınca arkasını sıkı tutmak gerekiyor. Bu hafta eksilere gecemezsem haftaya 3 gün kabakk detoksu yapacağım. 3 gündür dukan birası yapıyorum ödem atmak için ama ödemim yok galiba bisey atamadım daha

Hadi bismillah diyelim canım
spor bölgesel mi yapıyorsun ağrıtacak şekilde?

çok tuz tüketiyor musun? maden suyun da yüksek sodyumluysa fazla geldi belki

çok tuz tüketiyor musun? maden suyun da yüksek sodyumluysa fazla geldi belki
Çok aşırı kullanmıyorum aslında. Ben zaten öyle kolay kilo veremem. Böyle kan ter içinde sporlar yapmam lazım açlıktan uyuyamayacak hallere gelmem lazım. Yoksa kolay kolay gitmez. Bakalım bu hafta böyle geçsin sonuçlara göre yeni şeyler deneyeceğim. Regl dönemindeyim oda geçince ne olacağı tam belli olur. Pazara kadar 1500 kalori alıp 1.30 saat yürüyüş yapacağım. 1 haftada belli olur işe yarayip yaramayacagi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…