Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Çok aşırı kullanmıyorum aslında. Ben zaten öyle kolay kilo veremem. Böyle kan ter içinde sporlar yapmam lazım açlıktan uyuyamayacak hallere gelmem lazım. Yoksa kolay kolay gitmez. Bakalım bu hafta böyle geçsin sonuçlara göre yeni şeyler deneyeceğim. Regl dönemindeyim oda geçince ne olacağı tam belli olur. Pazara kadar 1500 kalori alıp 1.30 saat yürüyüş yapacağım. 1 haftada belli olur işe yarayip yaramayacagi
bu da bir önyargı
kurtulmanı tavsiye ederim ilk geldiğinde herşeyden yemeliyiz sözünü hatırlatırım 😁

peki tempon nasıl canım?
bir de öncesinde kahve vs içiyor musun
Kahve içiyorum kahve sabah da içiyorum. Sonrasında da yesilcay falan içiyorum. Koşu bandında 5.5 km hızla yürüyorum. Bazen 6 ya çıkıyorum. Bazen kolum karnım falan ağrıyor neden olduğunu anlayamadım onun öyle olduğunda 5 e 4.5 falan düşüyorum. Ama 1.30 saatte 600 kalori yakmayı hedefliyorum genelde.

bu da bir önyargı
kurtulmanı tavsiye ederim ilk geldiğinde herşeyden yemeliyiz sözünü hatırlatırım 😁
Evet bu yüzden direniyorum öyle hemen detokslar ağır kardiyolar sıkı diyetler yapmak istemiyorum. Bu yüzden diyete başlamak çok zor geliyor bana. Sakin sakin strese girmeden ilerlemeyi deniyorum.

Kahve içiyorum kahve sabah da içiyorum. Sonrasında da yesilcay falan içiyorum. Koşu bandında 5.5 km hızla yürüyorum. Bazen 6 ya çıkıyorum. Bazen kolum karnım falan ağrıyor neden olduğunu anlayamadım onun öyle olduğunda 5 e 4.5 falan düşüyorum. Ama 1.30 saatte 600 kalori yakmayı hedefliyorum genelde.
çok iyi :KK200:

07.02.2024

8:00
Limonlu su
8:30
Sade kahve
12:00
Tatli krizli bir gündü kara buğday unundan helva yaptım yedim 200 gr

14:00
1,5 ispanakli gozleme

17:00
5 tane gofret