Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Aralıkta aralıklı oruç yaptım. 66 kiloydum 60 olmak istedim. Tek öğün yemeye başladım ilk başta iyi gitti 63 leri falan görmeye başladım. Sporda yapıyordum. Kaloride hesaplıyordum. 2 haftadan sonra tek öğünde karnım doysada gözüm doymamaya başladı tek öğünde çok fazla ve çatlayana kadar yemeye başladım resmen. Tek öğünde aldığım kalori bütün gün yesem alacağım kaloriden daha fazla olmaya başladı. Sonra bırakmaya çalıştım tek öğün yemeyi ama her yemek yediğimde sanki tek öğün yiyormuş gibi tıka basa yemeye başladım o ara sigara bırakmaya da başladım sigara bırakmak için ilaç kullandım daha yeni bitti ilaç uyku sorunu yarattı ilaç bj de ehliyet kursuna yazıldım çok cesaretim olmadığı için oda ayrı bir stres oluşturdu ve doyma hissinj kaybettim aslında doyuyordum çok rahatsız oluyordum ama sürekli Bi yeme halindeydim karnım 9 aylık hamile gibi davul gibiydi çünkü inmesine hiç izin vermedim. Bu arada baktım yemeyi durduramıyorum sporla dengeleyeyim dedim her gün sabah akşam yürüyüş yaptım egzersiz yaptım ona rağmen 8 kilo aldım. Aç gözlüklük yaptım biraz daha zayiflayayim derken bütün dengemi bozdum. Rejime başlayınca sürekli ne yesem düşüncesi dolaşır kafamda tek öğünde yiyince canım ne çekiyorsa onu yedim sonuç bu. Kalori saymayı ve spor yapmayı deneyeceğim bu hafta sonuca göre yol alacağım
kalorin sigarayı bırakırken kaç civardaydı peki?
sürücü kursu için de streses gerek yok :KK66:

Son düzenleme:
1.500 normal aslında ama çok uzun aç kaldığın için belki de kendine besin depoladı
hıım anladım
İlk ay 1500 du aralıkta. İlk bıraktığımda çok hissetmedim beni zorlamadi. İkinci aya girince çok zorlandım sigara aklıma geldikçe yemeye başladım bi süre sonra kontrolden çıktı tek öğünde 2000 bazen 3000 bini buluyordu aldığım kalori. Sürekli tok karina biseyler atistirdigim için midem genişledi tabi hemen. Ne kadar spor yapsamda alamadım önünü. Zaten ben kilo almaya başlayınca öyle 1 kilo iki kilo alıp kalmam tık tık tırmanır zirveye kadar.

mesela akdeniz var, paleo var, ketojenik ,low carb var canım
bazılarını ben oluşturdum örneğin ablamın beslenmesini gözlemlemiştim 😁
maksat biraz da adını koymaktı ve bir düzene sahip olmaktı
hoşuma gidiyor seçenek olması 😊
Evet mantıklı kısa süreli şeyler çok sıkmazda değişim iyi olur. Diyette aynı rutin bir süre sonra izdiraba dönüşüyor. Bende bi detoks falan yapıp şu 7 lerden hemen kurtulsam mi bilmiyorum hiç gözüm de yemiyor.

Evet mantıklı kısa süreli şeyler çok sıkmazda değişim iyi olur. Diyette aynı rutin bir süre sonra izdiraba dönüşüyor. Bende bi detoks falan yapıp şu 7 lerden hemen kurtulsam mi bilmiyorum hiç gözüm de yemiyor.
bence kaloriyi yavaş yavaş azalt öğün sayın en çok kaç oldu? şimdi kaç ortalama?

Beslenme Çeşitlerim - Plan
1* Weight Watchers Purple Plan Beslenmesi
2* Seher Akgül (en az 3 kür) Tarzı Beslenme
3* Ebru Egi Tarzı Beslenme
4* 21 Gün Şekersiz
5* Sporcu Beslenmesi
6* Vegan/Vejeteryan Beslenme
7* Domestic Geek Tarzı Beslenme
8* Ablam Tarzı Beslenme
9* Paleo Beslenme
10* Bayram/ Kutlama Günü
11* Fast Food-Hazır Gıda
12* Başrollü Diyetler ( Örneğin yulaf diyeti-makarna diyeti-karabuğday diyeti)

Beslenme Çeşitlerim - Plan
1* Weight Watchers Purple Plan Beslenmesi
2* Seher Akgül (en az 3 kür) Tarzı Beslenme
3* Ebru Egi Tarzı Beslenme
4* 21 Gün Şekersiz
5* Sporcu Beslenmesi
6* Vegan/Vejeteryan Beslenme
7* Domestic Geek Tarzı Beslenme
8* Ablam Tarzı Beslenme
9* Paleo Beslenme
10* Bayram/ Kutlama Günü
11* Fast Food-Hazır Gıda
12* Başrollü Diyetler ( Örneğin yulaf diyeti-makarna diyeti-karabuğday diyeti)
Siraylami yapacaksın bunlari

X