Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

reçel de olsun tabiii
Tebrik ederim bende hep bu kafadayım ama benim gibi düşünen yok sanıyordum. Seni gördüğüme sevindim. Diyet sürecinde yediklerim normaldede yemeye devam edeceğim sürekli yediğim şeyler olması gerektiğini düşünüyorum. Diyete başlayınca yulaflar kinoalar fit tarifler bunları sadece diyetteyken yapıyoruz diyet bitince normal evde yeme düzeni nasılsa ne pişiyorsa knu yiyoruz. Bu yüzdende sürekli ver al ver al gidiyoruz. Sevdiğimiz sürekli yediğimiz şeyleri ne kadar yememiz gerektiğini öğrenmemiz lazım. Tebrik ediyorum seni yolun açık olsun

çok sevindim çok teşekkürler aynen öyle
sağlıklı günler de yavaştan eklicem ama diyete giriş olarak güzel oldu hem de not ettim
sana da başarılar

çok sevindim çok teşekkürler aynen öyle
sağlıklı günler de yavaştan eklicem ama diyete giriş olarak güzel oldu hem de not ettim
sana da başarılar
Biz 5. Takımda yarışmisiz ben iyi koruyordum aslında sigarayı bırakmaya çalışıyorum ondan mı bilmiyorum 1 ayda 7 kilo aldım. Bugün başlıyorum ben de kazamiz mübarek olsun

aa ayneen keto mu yapmıştın?
vereliiim
Yok keto çok zor benim için denemeye bile cesaret edemedim. Klasik diyet yapmıştım ama çok spor yaptım çok zor vermiştim kilo almaktan ödüm kopuyor Bi daha verecek gücüm yok çünkü. Bu ay nasıl oldu anlamadım 31 Aralık sabahı 64.35 dim bu sabah 72.35 im aklım almıyor hala. Nasıl verecem onu da bilmiyorum çok zor geliyor şu an.

beslenme günlüğü tuttun mu aralıkta cnm?

Kilo vermek isteyip de bir insan her şeyi yiyeyim modunda olunca maalesef kilo verilmiyor ben buna henüz şahit olmadım bir kere karbonhidrat yediğinizde spor yapsanız da aynada hele hiçbir değişim göremezsiniz o yağ vücuttan gitmez vücutta ödem olur he şunu anlarım diyet yaparken günde 1 öğün sevdiğimiz yiyeceği yeriz tamamen kısmayız ama diğer türlü her şeyi yiyeyim kilo vereyim ben henüz hiç böyle birini görmedim. Ben de diyette çok kısmam çayım kahvem şekerlidir kahvaltıda sevdiğim tahinli pidemi yerim ama akşam öğününde yeşillik yerim gündüz başka kaçamak yapmam.

canlı şahidi burda işte hala neyi konuşuyorsun komik oluyor ya

beslenme günlüğü tuttun mu aralıkta cnm?
Aralıkta aralıklı oruç yaptım. 66 kiloydum 60 olmak istedim. Tek öğün yemeye başladım ilk başta iyi gitti 63 leri falan görmeye başladım. Sporda yapıyordum. Kaloride hesaplıyordum. 2 haftadan sonra tek öğünde karnım doysada gözüm doymamaya başladı tek öğünde çok fazla ve çatlayana kadar yemeye başladım resmen. Tek öğünde aldığım kalori bütün gün yesem alacağım kaloriden daha fazla olmaya başladı. Sonra bırakmaya çalıştım tek öğün yemeyi ama her yemek yediğimde sanki tek öğün yiyormuş gibi tıka basa yemeye başladım o ara sigara bırakmaya da başladım sigara bırakmak için ilaç kullandım daha yeni bitti ilaç uyku sorunu yarattı ilaç bj de ehliyet kursuna yazıldım çok cesaretim olmadığı için oda ayrı bir stres oluşturdu ve doyma hissinj kaybettim aslında doyuyordum çok rahatsız oluyordum ama sürekli Bi yeme halindeydim karnım 9 aylık hamile gibi davul gibiydi çünkü inmesine hiç izin vermedim. Bu arada baktım yemeyi durduramıyorum sporla dengeleyeyim dedim her gün sabah akşam yürüyüş yaptım egzersiz yaptım ona rağmen 8 kilo aldım. Aç gözlüklük yaptım biraz daha zayiflayayim derken bütün dengemi bozdum. Rejime başlayınca sürekli ne yesem düşüncesi dolaşır kafamda tek öğünde yiyince canım ne çekiyorsa onu yedim sonuç bu. Kalori saymayı ve spor yapmayı deneyeceğim bu hafta sonuca göre yol alacağım

Herseyi yiyebiliriz önemli olan ne kadar yediğimiz. Almamız gereken kaloriyi asmamamiz. Bu tabi hergun pasta börek yemek değil. O an ne varsa onu yemek. Ben bu son kilolarımi diyet yaparken aldım resmen çünkü kısıtlamaya çalışınca sürekli pastalar börekler makarnalar pilavlar dönüyor kafamda instegramda ne görsem canım deli gibi onu istiyor. Ama normal düzende yasaksız gidince ne varsa onu yiyorsun özel olarak bisey yapmıyorsun evde herkes ne yiyorsa onu yiyorsun sende.

aynen yani her şeyi deli gibi yediğimi söylemedim ki ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…