Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Kahvaltım şu şekilde;
Ekmek 3 yudumdu yarım dilim baz aldım.
Screenshot_20230925_113637.jpg

Tüüünnayydıınnn kızlarım

Yeni bir haftaya merhabaaa 😃
Pazartesi hiçbir şey yapmayıp boş boş oturma günüm. Bu hafta hazır eksiler başlamışken karbonhidratı da kısayım diyorum. 110 a hızlıca inmek istiyorum.
Bu hafta bol bol yumurtaya yükleneceğim anlaşılan. 50 birim karbonhidratı geçmeyeceğim umarım.

Tüüünnayydıınnn kızlarım

Yeni bir haftaya merhabaaa 😃
Pazartesi hiçbir şey yapmayıp boş boş oturma günüm. Bu hafta hazır eksiler başlamışken karbonhidratı da kısayım diyorum. 110 a hızlıca inmek istiyorum.
Bu hafta bol bol yumurtaya yükleneceğim anlaşılan. 50 birim karbonhidratı geçmeyeceğim umarım.
Harikasın ben daha 60.5 zincirini kıramadım 🤣ben de karbonhidratı oldukça kesecegim

Kahvaltı 10.00

1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
3 yudum ballı ekmek
1 dilim peynir
1 dilim kaşar peyniri

Öğle 12.40

1 dilim kepekli ekmek
1 kase yoğurt
10 adet kadar fındık
1 elma

Gün içerisinde
1 fincan orta şekerli Türk kahvesi

Akşam 18.30

1 kase mantar çorbası
Yarım porsiyon çoban salata
1 dilim kepekli ekmek

Toplam kalori 913
Şuan adım 13202
Su 1 litre henüz

Akşam kendime sadece elma için izin vereceğim o da 50 kalori ancak olur.

Selam
Toplam kalori 950 ✅ karbonhidrat 39 birim
3 lt su bitmek üzere
20 dk 80 ler ile evde yürüyüş videosunu yaptım(45 dk ama o kadar yapabildim)

Sabah 11:00 3 yumurtadan süzme peynirli (30 gr) omlet,kola zero (bağımlılığım)
Öğle 3 buçuk gibi 1 ince dilim taze kaşar,2 adet ızgara köfte
Arada yağsız sütle filtre kahve
Bir saat sonra da (eşim geç geliyor) 6 ızgara köfte ve karışık yeşil salata yiyeceğim.

Haklısın valla bazen diyorum hep böyle sayacak mıyım? Sizde de şey oluyor mu bir yerde yemek yerlen falan insanların yediklerini de sayıyor musunuz 🤣 valla ben geçen kendimi millet iskender yerken hesap yaparken buldum mezeler falan oh dedim 2000 kalori indirdi mideye sesli söylemişim eşim dedi sen iyice delirdin artık 🤣
Ahahayyy ay inanmıyorum sanaaaa :KK70:
evet ben de ablamla yeğenimin sayıyodum 52 kilolar 😂 1.200-1.400 bandında gidip geliyorlar her gün saymıştım bir hafta 😂
şey çok kötüydü lisedeyken bi kıza sinir olmuştum ama iyi de arkadaştık içimden söylenirken dışımdan sal..k demişim :KK70: ayy ne dedin sen banaaaa dediiii :KK70: :KK70:

Nerede bu topik hanımları nerede?:uykucu:

Kahvaltımı yaptım kahvemi içtim üstüne 6500 adım yaptım :21:

Bugün yulaf bar veya dondurma tarzı hazır gıda yok diyetimsi ne yesem diye düşünüp duruyorum. 3 gün çok hafif besleneceğim bakalım ne olacak sonuç yalnız kilo vermiyorum ama vücut ölçülerim değişiyor sanırım dumbell ve direnç lastiği çalışınca sıkılaşmaya devam ediyorum.
plan güzel canım

X