Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Şeytan diyor ki biraz da pasta ye yarın güzel diyete başla sen kaçamak nedir bilmezsin Burcuuuu 👻 👻

😂😂😂😂😂
Hayir hayır aman diyim yeme sonrası pişmanlık 🤣keşke yemeseydjm diyor insan ekimde bi düğün daha var bizim ona bari 3 kilo falan vermiş olayım bak ben napiyorum zayıf ünlülerin fotoğraflarına bakıyorum çok kamçılıyor beni şu ara Hande Erçele bakıyorum

Benim de dolapta kemalpaşa tatlılı damla sakızlı muhallebim var biraz yedim bıraktım öğlen bazı hain ökkeş ler de karşımda yiyor şimdi. İnadına adaçayı içiyorum.
Anlatilmaz yaşanır🤣🤣
20230924_230727.jpg

Kalori gruplarını filan sadeleştiricem 😍
Çünkü ömür boyu böyle sayamıcam 😂
Haklısın valla bazen diyorum hep böyle sayacak mıyım? Sizde de şey oluyor mu bir yerde yemek yerlen falan insanların yediklerini de sayıyor musunuz 🤣 valla ben geçen kendimi millet iskender yerken hesap yaparken buldum mezeler falan oh dedim 2000 kalori indirdi mideye sesli söylemişim eşim dedi sen iyice delirdin artık 🤣

Haklısın valla bazen diyorum hep böyle sayacak mıyım? Sizde de şey oluyor mu bir yerde yemek yerlen falan insanların yediklerini de sayıyor musunuz 🤣 valla ben geçen kendimi millet iskender yerken hesap yaparken buldum mezeler falan oh dedim 2000 kalori indirdi mideye sesli söylemişim eşim dedi sen iyice delirdin artık 🤣
Ha ha aynı ben 🤣🤣kızım bile artık anne bu kaç kalori 🤣🤣

Bu akşamın da sporu biter hafta içi spor yapmama kararı aldım bu ayın spor hedefini tutturmuşum Eylül ayında toplam 11 gün spor yapmışım bundan sonra hafta sonları spor yapacağım okula gittiğim için yürüyüş zaten oluyor.

Bu akşam bel ve kalçayı ölçtüm bel 79 kalça 97 1 cm daha incelmişim bu adam bu işi biliyor 🤣sadece videolarıyla böyle online ders alsam kimbilir ne olacak 🤣
20230924_234935.jpg

Nerede bu topik hanımları nerede?:uykucu:

Kahvaltımı yaptım kahvemi içtim üstüne 6500 adım yaptım :21:

Bugün yulaf bar veya dondurma tarzı hazır gıda yok diyetimsi ne yesem diye düşünüp duruyorum. 3 gün çok hafif besleneceğim bakalım ne olacak sonuç yalnız kilo vermiyorum ama vücut ölçülerim değişiyor sanırım dumbell ve direnç lastiği çalışınca sıkılaşmaya devam ediyorum.

X