Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Tüüünnayydıınnn kızlarım

Yeni bir haftaya merhabaaa 😃
Pazartesi hiçbir şey yapmayıp boş boş oturma günüm. Bu hafta hazır eksiler başlamışken karbonhidratı da kısayım diyorum. 110 a hızlıca inmek istiyorum.
Bu hafta bol bol yumurtaya yükleneceğim anlaşılan. 50 birim karbonhidratı geçmeyeceğim umarım.

Haftada 3 yapayım bakalım 2 az gelebilir yürüdüğüm halde eksi yok hic ilginç beslenme şeklimi değiştiriyorum bakalım

HArika kızlarrr evtt arada değiştirmeliiiii

Kahvaltı 10.00

1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
3 yudum ballı ekmek
1 dilim peynir
1 dilim kaşar peyniri

Öğle 12.40

1 dilim kepekli ekmek
1 kase yoğurt
10 adet kadar fındık
1 elma

Gün içerisinde
1 fincan orta şekerli Türk kahvesi

Akşam 18.30

1 kase mantar çorbası
Yarım porsiyon çoban salata
1 dilim kepekli ekmek

Toplam kalori 913
Şuan adım 13202
Su 1 litre henüz

Akşam kendime sadece elma için izin vereceğim o da 50 kalori ancak olur.
şekerin çok iyiii bence eksi gelecek :KK9:

Selam
Toplam kalori 950 ✅ karbonhidrat 39 birim
3 lt su bitmek üzere
20 dk 80 ler ile evde yürüyüş videosunu yaptım(45 dk ama o kadar yapabildim)

Sabah 11:00 3 yumurtadan süzme peynirli (30 gr) omlet,kola zero (bağımlılığım)
Öğle 3 buçuk gibi 1 ince dilim taze kaşar,2 adet ızgara köfte
Arada yağsız sütle filtre kahve
Bir saat sonra da (eşim geç geliyor) 6 ızgara köfte ve karışık yeşil salata yiyeceğim.
Wowwww :KK5:

Garip bir şekilde bütün gün uyuklamadım,karnım guruldamadı,yediklerim tok tuttu.
Bir de şu kola zero ya sınır getirebilsem ne iyi olur. 2.5 lt 2 günde bitiyor ki kendimi tutmuş halim bu 😭😭😭

Garip bir şekilde bütün gün uyuklamadım,karnım guruldamadı,yediklerim tok tuttu.
Bir de şu kola zero ya sınır getirebilsem ne iyi olur. 2.5 lt 2 günde bitiyor ki kendimi tutmuş halim bu 😭😭😭
Çok canım azaltmalısın inan oluyor benim de aşırı abur cubur bağımlılığım var şuan diyette hiç aramıyorum geçen o yediğim 3 tane çikolata hic zevk vermedi eskisi gibi tat almadım mesela dene önce azaltmayı dene

Çok canım azaltmalısın inan oluyor benim de aşırı abur cubur bağımlılığım var şuan diyette hiç aramıyorum geçen o yediğim 3 tane çikolata hic zevk vermedi eskisi gibi tat almadım mesela dene önce azaltmayı dene
ben jelibonun bile kolalı olanını alıyorum o derece bağımlıyım. Çikolata hiç gözümde yok ammaaa muzlu pasta kırmızı çizgim 🤣

X