Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

ben jelibonun bile kolalı olanını alıyorum o derece bağımlıyım. Çikolata hiç gözümde yok ammaaa muzlu pasta kırmızı çizgim 🤣
AA jelibonu çok severim hele şu avm lerde oluyor ya kendin secip dolduruyorsun😋😋

Pastanın her türlüsünü severim pasta ve çikolata bağımlılığı benim ya böyle yerken tıkınırcasına yemek bazen diyorum ya görmemiş misin nesin bir insan yediği şeyi hiç görmemiş gibi yer mi :KK70:

Valla şu an masterchef izleyip hayıflanıyorum. Şu kilolar bir gitsin şunu yiycem bunu yiycem. E ne anladım diyetten ama dimi 🤣
Yalnız benim eskiden bir taktiğim vardı gerçi dr lar kızıyor ama ben bir gün yerdim bir gün lokma yemezdim hep kilomu öyle korudum

İyiyiz canımızın çektiği yiyemedigimiz yiyecekleri konuşuyoruz 😂
Valla şu an masterchef izleyip hayıflanıyorum. Şu kilolar bir gitsin şunu yiycem bunu yiycem. E ne anladım diyetten ama dimi 🤣
Yalnız benim eskiden bir taktiğim vardı gerçi dr lar kızıyor ama ben bir gün yerdim bir gün lokma yemezdim hep kilomu öyle korudum
Ben kaç kez aldım verdim aldım verdim 😂istediğim kiloya ulaşınca bir yemeye başlıyorum tartıda sevmediğim rakamı görene kadar 😂😂

Bi verelim de yeriz geri :))

X