Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Bir videoya denk geldim gece 70 kg vermiş kadın ben böyle yaptım siz yapmak zorunda değilsiniz öneri değil falan diyor. Her hafta değişik şok diyetler yaparak vermiş. Sonra da korumuş kilosunu.
Şok diyetler hiç sağlıklı değil canım benim bak ben bi ara hızlı kilo vermiştim geçen yıl hatta geçen haftalarda da olmuştu aynısı oturup kalkarken gözlerim kararıyordu sağlıklı bir şekilde kilo vermek daha güzel o da uzmanların dediği ayda 3.5 4 kilo

Hatta benim sevdiğim very berry muffin 512 kaloriymiş 😭😭😭😭 starbucks taki hani
Abooo çokmuş benim sevdiğim tahinli pide gibi 1 tanesi 500 küsür kalori ama değiyor 😋😋fırından yeni çıkmış tahin içinde göbek atıyor simit de sıcak simiti banıyorsun mis tahin ev sevdiğim 😋😋😋ne zamandır yemiyorum kilo alıyorum diye

Abooo çokmuş benim sevdiğim tahinli pide gibi 1 tanesi 500 küsür kalori ama değiyor 😋😋fırından yeni çıkmış tahin içinde göbek atıyor simit de sıcak simiti banıyorsun mis tahin ev sevdiğim 😋😋😋ne zamandır yemiyorum kilo alıyorum diye
Benim de sizin ordan en sevdiğim cantık

Şeytan diyor ki biraz da pasta ye yarın güzel diyete başla sen kaçamak nedir bilmezsin Burcuuuu 👻 👻

😂😂😂😂😂
Benim de dolapta kemalpaşa tatlılı damla sakızlı muhallebim var biraz yedim bıraktım öğlen bazı hain ökkeş ler de karşımda yiyor şimdi. İnadına adaçayı içiyorum.

X