Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın dün akşam kan verdim 0,100 yine gol değil bu adette soğan kürüne başlayayım diyorum. deneyen bilen tarif edebilecek olan varmı arkadaşlar.
Merhaba canım uzulme lutfen sağlık olsun olacaktır bigün. Soğan kürü: bir bucuk bardak suyu kaynat bi orta boy kahverengi kabuklu soğanı dörde böl kaynayan suya at kisik ateşte 5dk agzi kapalı olarak kaynat sonra süz sicakla ılık arasi ac karnina iç sabah aksam. Ve her defasinda taze olarak kaynatmalisin. Bunu adetin bittikten 2 gun sonra basliyorsun 15 gün boyunca duzenli bir sekilde iciyorsun. Istersen esine de keci boynuzu pekmezi yedir sabah aksam ya da kürünü yap.belli olmaz belki sayısı düşmüştür

soğan kabuğu soyuluyor diye okumuştum ama ? bide onu içip otobüs metrobüs soğan kokmayacakmıyım aslında eşimin beslenmesi çok iyi ama dut pekmezi var organik oda etkilermi acaba

soğan kabuğu soyuluyor diye okumuştum ama ? bide onu içip otobüs metrobüs soğan kokmayacakmıyım aslında eşimin beslenmesi çok iyi ama dut pekmezi var organik oda etkilermi acaba
Evet dış kabugunu soyacaksin. Koku yapmiyor canım. Dut pekmezi de iyidir tabiki ama keci boynuzunu daha cok öneriyorlar umarim eşin sebze salata falan bol tuketiyodur benim esim asla sebze yemez salatada sadece domates salatalim beyaz et kesinlikle yemez o yuzden sperm sayisida düşük tabi kilo ve streste etkiliyor tabiki

Canim ücretleri var ama esine findik ceviz incir verebilirsin yemekten sonra cayin yanina. Ben her gun vermeye calisiyorum simdi nar zamani geldi o da faydali onu da yediriyorum her gun yarim ya da 1 tane.

sebze salata çok yemek ikimizde çalıştığımğz için yemekler dışardan ve düzensiz. ama genelde organik kuruyemş hep yer beyaz leblebi ceviz kayısı cekirdeği pestil hersabah elma meyve falan. ama çok sigara içiyor yha

Kızlar merhaba baya zamandır yazamadm sizd baya zor zamanlar geçiriyorum cuma doktorum düşüj tehliken var dedi ve akşamında kanamam başlamıştı ogün daha verdiği ilacı almadan başladı çok korkmuştum eşim acile götürdü birşey yapmadılar ama kanama alanım coktu kesenin alt bölgesi boylu boyunca sanki adet oluyorumda 3. Günüymüş gibi kanamam oldu simsiyah kırmızı nasıl ağladm üzüldüm acildeki bayan doktor icimi rahatlattı dedi sakin ol saglamsa embriyo tutunur doktorunun verdigi ilaç düşük önlemez sadece kanama durdurmak icin dedi rami güçlendirmsk icin yani duvarını yat istirahat et agar kaldırma falan dedi bende günlerdir yatıyorum dinden beri kanamam yok cok şükür üzeune birde esimden grip geçti ne ses kaldo nede seda bogaz ağrısı kasok ağrısı öldüm yav ne hapsırabiliyorum nede öksürebiliyorum kanama olan bölgem hapşırdımı kopuyor sanıyorum persembe gidicem doktora inşaallah kanama olmazsa daha kalp atışo icin gitmek nasib okmadı daha 6 haftalık olacak sizler naptınız nasılsınız merak ediyorum yeni hamilelerimiz varmı

Benim eşimde içiyor canım tamamen onla ilişkilendirme bende şuan hamileyim ama destekleyici şeyler tüketin e vitamini mesela ibrahim saraçoğlunun tavsiyesidir sipermin kalitesini artırıyormuş sende bal kürü birşeyler yapabilirsin çalışırken biraz zor bunlara dikkat etmek ama inanıraanır olacaktır üzilmek pes etmek yok durmak yok yılmak hiç yok yıllar sonra kendiliginden olanlar var benim kendi amcamın gelinlerinin uzun y8llar olmadı biri iki tüp bebek iki aşılama yaptordı oomadı sonra eşi keçiboynusu pekmezi bal gibi seyler tüketti baya kendine baktı üzeinde belli bir sene geçti hamile kaldı simdi üç oğlu var birini zirirken dierine hamile kaldı sonrada insan durudramıyor rabbim yolu bir açarsa vay halimize :)

amin canım. doğru söylüyorsun. sağol.

Ben de câlisiyorum ama surekli evde yemek yapmaya çalışıyorum akşamları arkadaşın dedigi gibi kuruyemiş yediriyorum E vitanmini verdi doktor caksir suyu incir kuru ve coban cokerten çayı iciriyorum meyveyi seviyor zaten insallah düzelir ha bide arı sütü polen ikimizde yiyoruz daha gerisi Allaha kalmış sigara icmiyor Allahtan e seninkide biraksin yada enazindan azaltsin yahu

ne yaptın canım varmı belirti. test yapmadınmı hala. bende ümit kalmadı inşallah senden güzel haber alırız

Fsh 11,5 cıktı doktora ikinci gidişim bir değerin en yüksek 10 olması gerekirken 11 dedi amh smear testi istedi yaptırdım sonuçlar 10 gün sonra çıkacakmış ve ben 3 gündür çökmüş haldeyim nette yazılanları okudukca normal yoldan gebelik çok zor 15 üstü tüp beb2k bile zorlaşıyor diyor okudukca içime düşüyorum doktorum bi sonuçlar gelsin ondan sonra tanışmaya geçiyoruz dedi zaten ben eve gelince anlamaya başladım ne olduğunu

Valla canım yaklaşık 3 ay önce benim baya yüksekti şimsi hamilwyim kaç ki degerin testere dişli aslan pençesini öneririm hoçbir ilaç kullanmadan düzeldi benim
Senin değerin kaçtı aslan pençesini aldım hayıt tohumu da aldım ama daha bir defa içmedim şimdiden pes etmiş durumdayım

Senin değerin kaçtı aslan pençesini aldım hayıt tohumu da aldım ama daha bir defa içmedim şimdiden pes etmiş durumdayım
Canım 20 üzerindeydi sadece o değil lh dayüksekti e 2 hormonuda 14deydi hepsi bozuktu ben nerdeyse bir ay testere dişli aslan pençesi kullandm benim troidlerimde nodülde var yemem gereken şeyleri iyi bildiğim için sorun olmadı sabah akşam yemeklerinden iki saat sonra bir tatlı kaşığı klorsuz bir su bardağı suyu kaynatıp içine koy altını kıs en küçük ocağa al üserini kapa 6 dk kaynasın sonra altını kapa üzerini açma ılıyana kadar sonra iç içerken şifa niyetine ışfi de Allahın şifa veren ismi anlamına geliyor onun ismi ile şifa dilemek herzaman daha faydalıdır bir ay kullan sonra bir hafta ara ver adet zamanına dekgelir ozamana kadar da bol yeşil çay ada çayı içtim östrojen hormonunu bunlar sayesinde yükselttim sonra bal kürünü yaptım içinde bir kaşık bal bkr çay kaşığı tarçın bir tatlı kaşığı taze çekilmiş çörek otunu bir yemek kaşığı sabah ve akşam aç karnına yedim adet olduğumda doktor okadar şaşırsı ki birde hayıt tohumunuda arada içiyordum yumurtlama döneminde yeşil çayı falan bıraktm arada hayıt içtim sadece erken hamilelik belirtilerini yerleşirken yaşadm anladm ve adetten önceki değrim bin üzeindeydi doktor eski sonucunu göreydim senin çocuğun olmaz derdim dedi yarım saat bunu konuştu adam yardımcısıyla nekadar sevindim en azından dedim içim rahat sorun yok artık nasib edecekse rabbim edecdk diye tevekkül ettim okadar inşaallah sanada faydası olur bende çok karamsardım dotor bile eskiye göre karamsar dı birde tedavi gören kişilerin değerleri ancak bukadar güzel olir dedi

Çok teşekkür ederim canım bence uygularım bunları inşallah amh da sorun olmaz da çok korkuyorum haftaya sonuç çıkacak doktoru nasıl dinlerim diye düşünüyorum kara kara rabbim yardımcımız olsun inşallah vardır bunda da bir hayır

Canim benim öyle sevindim ki iyi olmana aklimdaydin kac gündür, Rabbim bebislerimizi korusun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…