Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aaa nasıl ya hsg ustunden 60 gun gectı ve hıc adet olmadın ı? keske daha once gıtseydın canım. adet söktürücü verirdi. yada sen aslan pencesı ıc oda hormonları duzene sokuyor ve adet oluyorsun.
canım evet hep dedimki hasta olayım gideyim derken 2 ay geçti malesef aslan perçesi nasıl içicem canım kaç gün boyunca deneyeyim

canım evet hep dedimki hasta olayım gideyim derken 2 ay geçti malesef aslan perçesi nasıl içicem canım kaç gün boyunca deneyeyim
canım günde iki kere bı bardak klorsuz suda dakika kaynatcaksın cay gıbı ıceceksın. yemeklerden iki saat sonra diye hatırlıyorum. ama sen saracoglu vıdeolarına bakda emin ol.

canım günde iki kere bı bardak klorsuz suda dakika kaynatcaksın cay gıbı ıceceksın. yemeklerden iki saat sonra diye hatırlıyorum. ama sen saracoglu vıdeolarına bakda emin ol.
tamam canim cok saol sen napicaksin canim bu ay tekrar basliyacakmisin tup bebek icin birde sdn dogal yolla bile gebe kaliyordun neden dollenme olmadiki

tamam canim cok saol sen napicaksin canim bu ay tekrar basliyacakmisin tup bebek icin birde sdn dogal yolla bile gebe kaliyordun neden dollenme olmadiki
Canım bal kürinide yap yanında ben yaptom senin gibi iki ay adet olmadm adet söktüricüde acillik etti bende bal.kürinü denedim ne olur ne olmaz diye daha üçüncü gün adet oldum sonrasında hamileyim testere dişli aslan pençesiyle berbaer kullanmanı öneririm kesin çözüm bal kürü :)

canim adet oldum ben doktora klomen basladi ama yaninda incir ve havuc kuru yapicam canim bal kuru kist yapiyormus tsh da 4.75 cikt ama doktor ilac vermedi. Seninki ikiz degil demi cNim supheleniyordun sen insallah sapasalim kucagina alirsin

canim adet oldum ben doktora klomen basladi ama yaninda incir ve havuc kuru yapicam canim bal kuru kist yapiyormus tsh da 4.75 cikt ama doktor ilac vermedi. Seninki ikiz degil demi cNim supheleniyordun sen insallah sapasalim kucagina alirsin
Şuan tek gibi Canım ama Allah ne diler bilemem sonradan ikiz olduğunu duyanlarda varmış nasip ilki tek olsun isterim bende :) inşaAllah seninde çabanın sonuçlarını en kısa zamanda nasib eder

Canım bence bal küründe biraz dikkatli olmak şart doktora sormadan deneme çünkü bazı değerleri yükseltiyor olumlu olan şeyi olumsuza çevirip dengeni bozma

Kizlar iyi aksamlar hayirli kandiller dualarimiz dileklerimiz kabul olsun. Soralari cok aktif takip edememistm bu forumu. Moral ve umut olabilmek icin yazmak istedim. Bende bu ay hamile kaldim. 13 ekimdi sat. 5 hafta 2 gnluguz darisi sizin basiniza❤ tupbebekle hamile kaldim. Kendinize cok iyi bakin tez zamanda mujdeli haberlere kavusun inss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…