Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunları bende yaşıyorum kız bunların neredeyse hepsi hamilelik belirtisi göğüs sayamam o adet belirtisi ama şuan benimde göğüsleri feci el demiyor senin bat nezaman dır birde yumurtlama tarihini bilmiyormusun
kuzu benim bat dündü işte
yumurtlama da 17 Ekim’de çift çizgi idi 18’inde silikleşmişti 19 Ekim’de iyice kaybolmuştu 2. çizgi

kuzu benim bat dündü işte
yumurtlama da 17 Ekim’de çift çizgi idi 18’inde silikleşmişti 19 Ekim’de iyice kaybolmuştu 2. çizgi
Bu süre içinde hiç kasıkşarında birşey hissettin mi test yapmanı öneriyorum sana şiddetle bence bu ay hamile mi fazla olacak

Bu süre içinde hiç kasıkşarında birşey hissettin mi test yapmanı öneriyorum sana şiddetle bence bu ay hamile mi fazla olacak
dün akşam kızımı uyuturken uzanmıştım yere
aniden kalmak istediğimde sağ kasığıma bıçak saplanır gibi derin bir sancı girdi
beni gaza getiriyorsun yalnızzzz

dün akşam kızımı uyuturken uzanmıştım yere
aniden kalmak istediğimde sağ kasığıma bıçak saplanır gibi derin bir sancı girdi
beni gaza getiriyorsun yalnızzzz
Ama canım bende aynı şeyleri hissettim lekelenme haricinde aynı ama varsa çıkar zaten inşaallah

ama ya yoksa diye bi düşünce de var içimde
zaten şu an testi yapamam işyerindeyim
sabaha kadar olmazsam yarın ilk idrarla yapıcam
Ben olsam daha önce yapmıştım yoksaa yoktur napalm canım ben iki ay ol aldığımda oldu ne testler yaptım yoktu ama bu defa hissederek heyecanla yapmıştım nasip tabi eşimin doğum günü net öğrenmiş oldum ona doğum günü hediyesi olarak müjdeli haberi verdim

ay çok romantik olmuş
benim eşimin de 29 Ekim’di d. günü
bizde bu ay 2. kez deniyoruz adetim tamamen bitti akabinde gün aşırı düzenli olarak başladık değerlendirmelere
bakalım inşallah hayırlısı ile vardır umarım yarın sabaha kadar olmam regl

Kız seninde mi doğum hediyesi olacak inşallah yaa ama eşim çok sevinmişti gizliden testleri yapmıştım ikinci test daha koyu çıkınca gösterdim şaşırdı inanmak istemedi önce hayal kırıklığı olur diye dedim bu ikinci test tama inanmıyorsan yarın sağlık ocağına giderim dedim valla inanılmaz birşey Di

geçti artık eşimin doğum günü ama olsun
yarın eğer testte çıkarsa sağlık ocağına kan vermek istiyorum ama bir sonraki gün çıkıyor çok geç ya
ben hemen öğrenmek isterim sonucu

Canım yumurtlamamı bu defa hissettim çok rahat geçen Cuma bitti o zaman daha çok var öğrenmeye.Belim çok ağırıyor

selam canım bayadır giremedim. adet oldum soğan kürüne başladım bakalım buay hayırlısı. çok takmamamaya başladım şimdilik

yok canım kusura bakma görmemişim. canım bende hsg sonrası 2 aydır adet olmadım bebekte yok inşallah sorun olmamıştır çarşamba randevu aldım doktora gitcem

yok canım kusura bakma görmemişim. canım bende hsg sonrası 2 aydır adet olmadım bebekte yok inşallah sorun olmamıştır çarşamba randevu aldım doktora gitcem
aaa nasıl ya hsg ustunden 60 gun gectı ve hıc adet olmadın ı? keske daha once gıtseydın canım. adet söktürücü verirdi. yada sen aslan pencesı ıc oda hormonları duzene sokuyor ve adet oluyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…